1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Psychologia
  4. >
  5. Astrologiczne femmes fatales. Kobieta Lew

Astrologiczne femmes fatales. Kobieta Lew

123rf.com
20 marca zaczyna się nowy rok astrologiczny i nadchodzi wiosna. Energia odnowy wkracza wraz z odważnym Baranem. W ognistym trygonie towarzyszy jej Lew i Strzelec. Wiosną warto skorzystać z siły tego żywiołu. Tak jak robi to kobieta Lew.

Jest niczym centrum układu słonecznego. Kobieta spod znaku Lwa najchętniej spędziłaby życie na królewskim tronie, wydymając uszminkowane usteczka. Jak tlenu potrzebuje niepodzielnej uwagi, niemego podziwu, wylewnego uwielbienia. W percepcji tej femme fatale ludzie istnieją po to, by ją oklaskiwać. Wymaga absolutnego szacunku, uległości i uniżoności dla swej siły i władzy. Jej znak włada samym Słońcem. Zignoruj ją, skrytykuj a zostaniesz wgnieciony w podłoże obcesem krwistoczerwonej szpilki. Potrafi być gwałtowna i nieprzebierająca w środkach. Gdy złożysz jej należny hołd, pokaże swoją słoneczną stronę: hojność, królewski gest, głęboką namiętność, oddanie. W jej towarzystwie świat wydać się może obsypany złotem, intensywny, wesoły. Lwica ma bowiem poczucie humoru, niepodzielnie bryluje w towarzystwie. Cechuje ją niebywała duma, dostojność, witalność, radość życia. Zawsze jednak można wyczuć w niej pogardę dla pospólstwa i niczym niezmącone poczucie wyższości. Jest arogancka.

Kobieta Lew to wymagająca gwiazda, rozkapryszona aktorka, którą rozpoznasz po dramatycznych gestach i teatralnych pozach. Ma ciągoty do luksusu, ale i tandetnych błyskotek Charakteryzuje ją bezwstydność, nie jest wysublimowana ani taktowna. Nienasycona w łóżkowych rozkoszach, zniewalająca pewnością siebie, rozczarowująca kompletnym brakiem zainteresowania dla kochanka. Nie sposób odmówić jej jednak, że potrafi wyróżnić się z tłumu i jest niebywale kreatywna. Urodziła się, by tworzyć, zajmować samorealizacją jak na pępek świata przystało. Jeśli jej twórczy potencjał nie jest wyrażany, gaśnie. Pragnie wyrażać swoją osobowość na wszelki możliwy sposób. Jest magnetyczna i na wskroś indywidualistyczna. Emanuje z niej oślepiający blask, którym można się mocno sparzyć. Jej ego osiągnęło najwyższy stopień rozżarzenia. Poza sobą tak naprawdę świata nie widzi, chyba że świat ją wielbi i da się wykorzystać do realizacji osobistych celów. Jak na ognistą femme fatale przystało, lubi zdobywać. Czyni to z gracją i zdecydowanie. Potencjalna ofiara interesuje ją, dopóki jest daleko i się rusza. W jej ostrych pazurach znacznie traci na atrakcyjności. Znudzona kocica porzuca zdobyte zwłoki bez cienia żalu.

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze