1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Psychologia

Rozpoczyna się festiwal POPkreacje

Psychologia Procesu to coraz bardziej znana w Polsce metoda psychoterapii i coachingu. 26 września rozpocznie się 9. ogólnopolski festiwal POP Kreacje. W programie znalazło się ponad 200 warsztatów, wykładów i konsultacji. Wszystkie spotkania są nieodpłatne.

Masz ciekawe sny, interesują cię doświadczenia płynące z twojego ciała, tworzysz, masz skomplikowane relacje, których chcesz się bliżej przyjrzeć, a może skupiasz się właśnie na karierze zawodowej? Te i inne tematy możesz zgłębić biorąc udział w warsztatach rozwojowych, wykładach, konsultacjach psychoterapeutycznych, coachingowych, mediacyjnych odbywających się w ramach 9. ogólnopolskiego festiwalu POP Kreacje.

Wydarzenie organizowane jest co roku przez Instytut Psychologii Procesu. Festiwal rozpoczyna się 26 września 2015, a kończy 4 października. W czasie 9 dni festiwalu można brać udział w ponad 200 wydarzeniach, odbywających się w 25 miastach w Polsce i we Francji. Wszystkie spotkania są nieodpłatne.

Psychologia Procesu (POP) jest coraz bardziej popularnym w Polsce kierunkiem psychoterapeutycznym, ale też coachingowym. POP oferuje użyteczne i sprawdzone sposoby radzenia sobie z szerokim spektrum problemów i objawów. Twórcy metody odwołują się do myśli Carla Gustawa Junga, taoizmu filozoficznego, teorii informacji oraz różnych koncepcji wypracowanych przez współczesne nauki przyrodnicze.

- W naszej szkole są ludzie z niezwykłym potencjałem, posiadający wiele talentów. Chcemy się podzielić doświadczeniem i wiedzą ze wszystkimi chętnymi – mówi Michał Duda, psychoterapeuta POP i współzałożyciel Instytutu Psychologii Procesu. W tym roku w ramach festiwalu odbędzie się ponad 200 spotkań w całej Polsce i we Francji. Zapraszamy również na imprezy towarzyszące, wystawy fotograficzne i malarskie - dodaje.

Festiwal POP Kreacje to znakomita okazja, by doświadczyć w praktyce tej metody w różnych jej zastosowaniach. Sporo osób, które po raz pierwszy zetknęły się z psychologią procesu na festiwalach w ubiegłych latach, pracuje do dzisiaj z tą metodą. Festiwal zgromadził przez lata grupę stałych bywalców, publiczności, dla której udział w nim jest po prostu przyjemnością samą w sobie. – Dla wielu uczestników festiwal POP Kreacje to okazja, by w ciekawy sposób spędzić popołudnie czy wieczór, przy okazji dowiedzieć się czegoś nowego o sobie. Osoby te co roku chętnie wracają, z każdą edycją jest ich coraz więcej – podkreśla Michał Duda.

Kompletny program festiwalu oraz zapisy na Na wszystkie spotkania WSTĘP WOLNY.

Share on Facebook Send on Messenger Share by email

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze