fbpx

Miłosna medytacja online

Miłosna medytacja online
(fot. iStock)

Dawid i Zofia Rzepeccy od lat prowadzą warsztaty dla par, w czasie których osoby na różnych etapach związku otwierają się na nowe doświadczanie miłości. W czasie pandemii koronawirusa uruchomili projekt online – Miłosna Medytacja IntentLove.

Rozwój osobisty to zazwyczaj proces indywidualny, nawet jeśli jego celem jest poprawa jakości naszego związku. Tym razem możemy doświadczyć wspólnej praktyki z partnerem lub partnerką. Na cotygodniowej Miłosnej Medytacji IntentLove, która odbywa się online, można skontaktować się ze swoimi głębokimi potrzebami i je wyrazić, będąc we wspólnej przestrzeni nie tylko fizycznie, ale emocjonalnie, a nawet duchowo.

Medytacja Miłości IntentLoveMedytacja odbywa się na platformie ZOOM. Pary dołączają do niej o wyznaczonej godzinie. Najpierw prowadzący opowiadają o sobie i dzielą się doświadczeniem, a następnie puszczają online specjalnie stworzoną muzykę, która prowadzi uczestników przez cały proces. Każda para praktykuję Medytację Miłości IntentLove w swojej sypialni, ale jednocześnie – wszyscy robimy to razem w tym samym czasie. Esencją samej medytacji jest seksualne zjednoczenie z partnerem. Nie chodzi tu jednak o to, żeby sam seks przypominał medytację, a raczej o praktykę medytacji, w której występuje element połączenia seksualnego.

Medytacja trwa godzinę, a dostęp do niej jest bezpłatny. Spotkania odbywają się w niedzielne wieczory o godz. 21. Sama medytacja rozpoczyna się godzinę później.

Więcej szczegółów na stronie intentlove.com.

 

 

 

  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze