fbpx

Na czym polega duchowość MA-URI®?

Na czym polega duchowość MA-URI®?
MA-URI® show We Wrocławiu 2010, fot. Stowarzyszenie MA-URI

MA-URI® to kompletny duchowy system osobistej przemiany świadomości, samouzdrawiania i wzrostu osobistej mocy poprzez pracę z ciałem i ruch, wywodzący się z tradycji polinezyjskiej. Transformacja w MA-URI® dotyka wszelkich aspektów człowieka
i obejmuje: ciało fizyczne, przekonania i wzorce reakcji emocjonalnych oraz połączenia duchowe
U podstaw nauczanej filozofii leży pradawna wiedza Polinezji, popularyzowana przez innych

autorów jako ‚huna’. Sam system treningu w jego współczesnej formie, przystosowanej do

potrzeb i mentalności współczesnego człowieka, liczy nieco ponad lat 20.

W koncepcji polinezyjskiej ciało jest obrazem umysłu i tożsamości duchowej. Programy umysłu z przodków i naszego życia kształtują całe nasze doświadczenie, w tym: wygląd i wagę ciała, relacje i życie emocjonalne, ścieżkę kariery zawodowej, rzeczywistość finansową, skłonność do chorób, a nawet wypadków. W umyśle przechowywane są wzorce mentalne i emocjonalne wykształcone w naszym dotychczasowym życiu (także w okresie prenatalnym) i odziedziczone po przodkach, które skłaniają nas do podejmowania określonych wyborów. Te programy, zapisane na poziomie komórkowym ciała fizycznego stanowią nasze dziedzictwo, które możemy kształtować, gdy nauczymy się wybierać świadomie.

Duchowość rozumiana jest w MA-URI® jako uniwersalna dyspozycja i jakość istoty ludzkiej, a nie związana z konkretną obrzędowością religijność. MA-URI® nie jest religią i może być praktykowane przez osoby o różnych wyznaniach, o ile tylko uznają one za wartość wewnętrzną wolność, ponieważ nadrzędnym celem MA-URI® jest przywrócenie ludziom wewnętrznej wolności, definiowanej jako swoboda urzeczywistniania swego pełnego potencjału, którą można przedstawić metaforycznie jako możliwość bezpiecznego żeglowania do swojej Wyspy Przeznaczenia. Jest to więc zarówno ‚wolność od’, jak i ‚wolność do’.

Wolność od: nałogów i oczekiwań, ograniczającego dziedzictwa przodków i negatywnych programów rodzinnych, ślepo powtarzanych zachowań kulturowych, mechanicznie wykonywanych czynności i dyktatu wewnętrznych przymusów. Wolność do: dzielenia się ze światem pełnią potencjału, do realizacji marzeń, do ekspresji talentów i możliwości twórczych, do nawiązywania relacji na bazie miłości, do rozwoju zawodowego nasyconego poczuciem spełnienia, do odważnego kroczenia ścieżką Prawdy tego, kim jesteśmy!

17-18. kwietnia 2015 w Warszawie odbędzie się kongres MA-URI® organizowany przez Stowarzyszenie MA-URI. Więcej informacji na temat kongresu na stronie stowarzyszenia.

mat.pras. kongresu MA-URI®

  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze