Numerologia na cały rok!

fot.123rf

Jaki będzie dla ciebie zbliżający się rok? Dużo zależy od tego, jaką jesteś cyfrą numerologiczną. Krótkie, proste dodawanie, i już wiesz, czego możesz się spodziewać…

fot.123rf

Od lat numerolodzy wyliczają cykle życia, posługując się dwoma różnymi systemami. O jednym z nich pisaliśmy latem. Rok numerologiczny zaczyna się według niego w dniu urodzin danej osoby (w tym sensie jest on bardziej osobisty). Ale jest jeszcze inny system, prostszy, wspólny dla poszczególnych dróg życia. Zgodnie z nim dla wszystkich Trójek 2014 będzie pierwszym rokiem numerologicznym, dla Czwórek – drugim, Piątek – trzecim, i tak dalej. Skąd te wyliczenia? Sumujesz cyfry zawarte w liczbie 2014 (2+0+1+4), i już wiesz, że będzie to siódmy rok uniwersalny. Teraz wystarczy dodać do tej siódemki cyfrę wyznaczającą twoją drogę życia (dodaj wszystkie cyfry z twojej daty urodzenia i sprowadź wynik do jednej).

Numerolożka Małgorzata Brzoza podkreśla, że ten cykl działa w czystej postaci od stycznia do 24 września każdego roku kalendarzowego. Oznacza to, że energia zbliżającego się roku przejawi się w pełni, kiedy rzeczywiście w niego wkroczymy, ale odczuwamy ją już od początku jesieni.

– Czas wyznaczony cyfrą 7 przynosi wyciszenie, uczenie się zupełnie nowych rzeczy, rozwój głębi filozoficznej, poszukiwanie prawd uniwersalnych, własnych odpowiedzi dotyczących sensu życia, kontakt z naturą – wylicza Małgorzata Brzoza. Tak będą odbierać ten czas Dziewiątki, bo one zawsze zsynchronizowane są z rytmem roku uniwersalnego (9+7=16, a 1+6=7). Inne cyfry czeka wzmożona praca (Szóstki), szalone przygody (Piątki) i dużo nowości (Trójki). Zresztą sprawdź…

Jedynka robi bilans

Jeśli jesteś Jedynką, będzie to dla ciebie ósmy rok numerologiczny. Oznacza to, że przyjdzie ci przeanalizować to, czym zajmowałaś się podczas minionych siedmiu lat. Spotkać się z tym, ocenić, co się udało, a co nie. To również czas inwestycji na dużą skalę, ale – jak zaznacza Małgorzata Brzoza – opartych na wspomnianej analizie. – Może to być jakaś znacząca decyzja dla ciebie i całej rodziny, chociażby zakup mieszkania. To rok możliwości, odzyskiwania władzy nad własnym życiem, samostanowienia.

Ważne jest poczucie autonomii, wolność od cudzych oczekiwań, potrzeb, idei. Rok 2014 przyniesie Jedynce sukces, satysfakcję finansową, nowe pomysły i źródła dochodów. – Uaktywni się zmysł praktyczny, duży talent organizacyjny, administracyjny, logistyczny, chęć podniesienia swojego prestiżu, statusu społecznego – wylicza numerolożka. – Będzie temu towarzyszyć ogromna koncentracja i dyscyplina wewnętrzna. Podniesie się odporność fizyczna i psychiczna. Należy z szacunkiem podejść do własnego żołądka. I jeszcze kwestia ruchu. Małgorzata Brzoza uprzedza, że Jedynki urodzone 5, 14 i 23 dnia miesiąca, a także 9, 18 i 27 będą potrzebowały bardzo silnego bodźca fizycznego – biegania, wyścigów, czegoś, co zapewni im wysoki poziom adrenaliny. Z kolei Jedynki z 2, 11, 20, 29; 4, 13, 22, 31; 6, 15, 24 i 7, 16, 25 dnia miesiąca odnajdą się w spokojniejszych formach aktywności, takich jak joga, tai-chi, qigong czy chociażby kopanie ogródka.

Uwaga na ego, nieustępliwość, konserwatyzm i surowość w kontaktach. Jedynka to osobowość lidera. Kiedy wchodzi w energię przywódcy mundurowego, czyli w ósmy rok, jej egocentryzm może przyjąć skrajną postać. – Polecam codzienne spacery i kontakt z dużymi, starymi drzewami. W tym czasie to najlepszy wentyl bezpieczeństwa – radzi Małgorzata Brzoza.

Dwójka kończy

Jeśli jesteś Dwójką, nadchodzący rok przyniesie ci pożegnanie ze wszystkim, co ci nie służy – w życiu zawodowym i osobistym – a jednocześnie poszerzy twoje pole widzenia. To prawdziwe oczyszczanie i przygotowanie do nowego, 9-letniego cyklu! – Nie ma co oglądać się za siebie, życie inspiruje do poszukiwania nowego – mówi Małgorzata Brzoza. – Może to oznaczać przeprowadzkę, to świetny sposób na zaczynanie od nowa.

Według numerolożki najłatwiej przejdą przez te zmiany Dwójki urodzone 1, 10, 19 i 28 dnia miesiąca, a także 3, 12, 21, 30; 5, 14 i 23. – Mają one dużą ciekawość świata, ludzi, potrzebę innowacji, pasję życia. To pomoże im poradzić sobie z bólem czy niepokojem, który często towarzyszy rozstaniom. Będą odczuwać wewnętrzną radość z żegnania starego porządku, z możliwości zbudowania czegoś od nowa. Osoby o postawie zachowawczej, urodzone 2, 11, 20, 29; 4, 13, 22, 31; 6, 15 i 24 dnia miesiąca – będą chciały utrzymać status quo, trudniej będzie im wyjść z pewnych sytuacji. – Ważne jest, by postępować zgodnie z etyką – mówi numerolożka.

Dwójki będą szukać nowych doświadczeń, odbywać dalekie podróże. To czas na spotykanie rzeczy, sytuacji i ludzi, z którymi nie miały wcześniej do czynienia. Regeneracji sił sprzyja w tym okresie fizyczne doświadczanie przestrzeni – dobrze zrobi Dwójce wyprawa na okoliczne wzgórze, wędrówka przez las, spacer brzegiem morza. Rozwinie empatię, umiejętność słuchania innych. Ważne jednak, by nie próbowała uszczęśliwiać nikogo na siłę – wystarczy jakaś inspirująca myśl… Sama może stać się drażliwa, kłótliwa, rozpamiętywać cierpienia i odsuwać się od ludzi. Jako remedium Małgorzata Brzoza poleca wyjście do kina – przeżywanie innej rzeczywistości w dużej przestrzeni. – Inny sposób to solidne sprzątanie albo remont, zmiana mebli, dodatków – mówi Małgorzata Brzoza. – Czasami wystarczy pomalować jedną ścianę. Wyrzucić niepotrzebne rzeczy, stworzyć pole dla kreacji…

Trójka zaczyna

Dla Trójki będzie to wyjątkowy rok, kiedy koncepcje, pomysły, wszystko, co wrzało w niej w poprzednim roku, może wreszcie pokazać się światu. Wybierze swoje priorytety na kolejne 8–9 lat. – To bardzo znaczący czas – zapewnia Małgorzata Brzoza – nowi ludzie, doświadczenia! Rodzi się oryginalność, wzrasta entuzjazm i skuteczność działania, objawiają się talenty. Pojawiają się nowe idee, zmysł lidera, umiejętność zarządzania zespołem.

Artykuł pochodzi z archiwum magazynu SENS

ZOBACZ AKTUALNE WYDANIE »