fbpx

Praca z ciałem MA-URI®

Praca z ciałem MA-URI®

W MA-URI® pozycja ciała człowieka warunkuje przepływ energii witalnej i jest źródłem fizycznej, emocjonalnej i duchowej równowagi lub nierównowagi. Umożliwia także samouzdrawianie.
Praktycy MA-URI® nazywają siebie tancerzami, a nie uzdrowicielami. Każdy klient uzdrawia się sam, ponieważ wszyscy dysponujemy wiedzą i mocą potrzebną do zmian we własnym życiu. Praktyk jedynie pomaga uświadomić sobie ten potencjał. Posługuje się różnymi bodźcami : używa słów kluczy, zapachu, dźwięku, temperatury oraz różnorodnej muzyki. W treningu MA-URI® stosuje się cztery różne tańce o ściśle określonych krokach i ruchach. Trzy tańce odwołują się do nazw ptaków: albatrosa, rajskiej kaczki i białej czapli, czwarty – do ruchu w czterech kierunkach.

Taniec ALBATROSA bierze nazwę od ptaka o największej rozpiętości skrzydeł, który może przemierzać bardzo duże odległości bez postojów. Taniec zwiększa ekspansję życiową i zaufanie do siebie, przypomina marzenia, nasyca odwagą i pozwala dzielić się ze światem siłą serca.

Taniec RAJSKIEJ KACZKI inspiruje się ptakiem, który trzyma się blisko ziemi i pozostaje w związkach na całe życie. Praktyka tego tańca rozwija gotowość do ponoszenia odpowiedzialności, tworzy poczucie lojalności i umiejętność budowania relacji na całe życie, trenuje wytrwałość i samodyscyplinę.

Taniec BIAŁEJ CZAPLI otwiera umysł na nowe możliwości, umożliwia czerpanie inspiracji i praktykę duchową.

Taniec CZTERECH WIATRÓW wywodzi się z ruchu dookoła swojego centrum, który pozwala skupić się na czterech kierunkach podstawowych, które dla rdzennych ludów były zawsze kluczem do rozumienia świta, radości i energii dziecka oraz różnych stanach świadomości.

17-18. kwietnia 2015 w Warszawie odbędzie się kongres MA-URI® organizowany przez Stowarzyszenie MA-URI. Więcej informacji na temat kongresu na stronie stowarzyszenia.

mat.pras. kongresu MA-URI®

  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze