fbpx

Rusza VI Festiwal POP–KREACJE 2012

Rusza VI Festiwal POP–KREACJE 2012

W ostatni weekend września rozpoczyna się VI Ogólnopolski
Festiwal POP-Kreacje organizowany przez Instytut Psychologii Procesu, czyli przez nauczycieli, dyplomowanych terapeutów oraz coachów i studentów Psychologii Zorientowanej na Proces.

Celem Festiwalu POP-Kreacje jest zaprezentowanie Psychologii Zorientowanej na Proces jej odbiorcom, przybliżenie ideii psychoterapii i coachingu prowadzonych jej metodami, pokazanie kiedy coaching lub psychoterapia mogą być użyteczne i w jaki sposób pomagają ich odbiorcom. Środowisko nauczycieli, psychoterapeutów, studentów i coachów integruje się corocznie by zaprezentować Psychologię Procesu jako ciekawą i użyteczną metodę, która pomaga jednostkom, parom a także rodzinom w rozwiązywaniu problemów, realizowaniu założonych celów, wspiera rozwój kompetencji osobistych, a co ciekawe bywa także stosowana do pracy z grupami i organizacjami, będąc skuteczną metodą pracy z konfliktami grupowymi i społecznymi. Celem festiwalu jest także zaprezentowanie tego czym zajmują się studenci i terapeuci Pracy z Procesem co niekoniecznie związane jest z pracą terapeutyczną lub coachingiem: m.inn ich pasje, twórczość, podróże czy to w formie wystaw, prezentacji, filmów czy wykładów.

Pobierz program IV Festiwalu POP -KREACJE

Goście festiwalowi mogą w tym roku wybierać pomiędzy 150 warsztatami, konsultacjami coachingowymi i psychoterapeutycznymi, wykładami i prezentacjami, procesami grupowymi, spektaklami teatralnymi czy projekcjami filmowymi . Obszerna tematyka warsztatów obejmuje kilka dziedzin m.inn

– kariera zawodowa i rozwój osobisty
– problematyka DDA i Krytyk wewnętrzny
– systemy rodzinne, rodzicielstwo, warsztaty dla dzieci
– konsultacje i wykłady coachingowe
– procesy grupowe, zagadnienia społeczne
-problematyka kobieca, kwestie wyglądu i seksualności
-zagadnienia związane z GMO, kwestie eko i zdrowej żywności
-przemoc, relacje, konflikty, uzależnienia

Wszystkie festiwalowe imprezy są bezpłatne i odbywają się każdego dnia pomiędzy 29 września a 7 października w ponad 25 miejscowościach całego kraju m.inn w : Augustowie, Bolesławcu, Brwinowie, Busku-Zdrój, Gdańsku, Gdyni, Grodzisku Maz., Jeleniej Górze, Kaliszu, Katowicach, Komorowie, Krakowie, Koszalinie, Książenicach, Legionowie, Łodzi, Milanówku, Podkowie Leśnej, Poznaniu, Sopocie, Tarnowie, Warszawie, Wrocławiu, Złotowie i Żyrardowie, a także w Nicei na wybrzeżu Francji.

.Organizator festiwalu Instytut Psychologii Procesu działa od września 2005 roku, prowadząc program licencyjny w ramach którego można uzyskać międzynarodowe uprawnienia psychoterapeutyczne, trenerskie oraz od niedawna także coachingowe w oparciu o zasady International Association of Process Oriented Psychology oraz Process Work Institute w Portland Oregon i Research Society for Process Oriented Psychology w Londynie i Zurychu.

Serdecznie zapraszamy na wszystkie imprezy, na wiele z nich można wejść bezpośrednio bez wcześniejszych zapisów -„ z ulicy”, ale część z nich z uwagi na pojemność sal wykładowych wymaga wcześniejszych zapisów. Prosimy śledzić stronę www.proceswork.pl