fbpx

Kilka słów o designerskich pieluszkach

Kilka słów o designerskich pieluszkach
fot. materiały prasowe maleme.pl

Moda na piękne rzeczy dotyka wszystkich dziedzin życia. Czasami nawet tych najbardziej abstrakcyjnych. Tu kilka słów o ekologicznych i superdesignerskich pieluszkach.
Pieluszki to niewątpliwie jeden z najważniejszych elementów codzienności maluchów i ich rodziców. Ten element „garderoby” do tej pory popularny przede wszystkim w formie jednorazowych pampersów, teraz dostępny jest także w wersji eko. I nie mam tu na myśli klasycznych i dla co poniektórych rodziców kultowych pieluszek tetrowych.

Pieluszki wielorazowe, oprócz zalet prozdrowotnych i proekologicznych, zachwycają również swoim wyglądem. Dzięki zastosowaniu specjalnych tkanin paroprzepuszczalnych, przyjaznych dla skóry dziecka i najnowszych technologii dziewiarskich, możliwe było stworzenie pieluszek niezwykle kolorowych, zabawnych czy po prostu ładnych.

Szczególnie ładne są pieluszki Małe me. Zachwycają feerią barw i wzorów. Moje „dzieciate” koleżanki zwłaszcza zachwycają się wzorami etno rodem z łowickich wycinanek czy tymi w mądre i niezwykle modne sowy.

A jak wam się podobają ekologiczne pieluszki wielorazowe?

fot. materiały prasowe maleme.pl