1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Seks
  4. >
  5. Kobiecy seksapi - femme fatale

Kobiecy seksapi - femme fatale

123rf.com
123rf.com
Wszyscy wiemy, że jest wiele typów osobowości. Podobnie, jest wiele rodzajów seksapilu. Na czym polega atrakcyjność femme fatale?

Twoją walutą erotyczną jest tajemnica, dystans, opanowanie. Nie musisz chodzić w seksownych ciuchach ani podkreślać krągłości, żeby roztaczać wokół siebie czar kobiety, o której marzy mężczyzna. Trudno cię przejrzeć, rozgryźć i zbliżyć się do ciebie. Kusisz niedostępnością. Chodzisz własnymi ścieżkami. Wiesz, czego chcesz i to realizujesz. Związek z tobą to wyzwanie. Niebezpieczne wyzwanie, bo nie ukrywasz, że sentymenty i skrupuły są ci obce. Zwłaszcza jeśli chodzi o mężczyzn. Nie dbasz o ich uczucia. Podobnie jak nie dbasz o swoje. Jesteś w tym podobna do Królowej Śniegu, która potrafi uwieść mężczyznę, ale nie umie go pokochać. Uważaj, bo femme fatale często w końcu trafia na faceta, który pomiata nią i niszczy. A potem zostawia dla innej – ciepłej i kobiecej.

Pamiętaj o tym, żeby spojrzeć na siebie z boku (tak, jakbyś patrzyła na przyjaciółkę) i zastanowić się: Dlaczego lubię uwodzić i rzucać mężczyzn? Dlaczego chcę ich unieszczęśliwić? Często w rolę femme fatale wchodzą kobiety, które jako dziewczynki nie czuły miłości ojca lub się go bały. Jeśli w dzieciństwie czuły się odrzucone lub źle traktowane, w dorosłym życiu chcą się odegrać i poczuć, że są górą. Sięgnij do książki Janet G. Woititz „Lęk przed bliskością. Jak pokonać dystans w związku” (wyd. GWP). Poszukaj w Internecie artykułów na ten temat lub porozmawiaj z psychoterapeutą. Wtedy masz szansę być nie tylko seksowną i atrakcyjną kobietą, ale też osobą szczęśliwą w związku.

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze