1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Seks
  4. >
  5. Masz dość bycia singlem? Zobacz, co musi zniknąć z twojej sypialni!

Masz dość bycia singlem? Zobacz, co musi zniknąć z twojej sypialni!

123rf.com
Od czasów twojego beztroskiego dzieciństwa minęło już ładnych kilkanaście albo nawet kilkadziesiąt lat, a z półek w twojej sypialni wciąż uśmiechają się pluszowe misie i inne zwierzątka? Eksperci od feng shui ostrzegają! Jeśli nie chcesz spędzić reszty życia w samotności, lepiej jak najszybciej się ich pozbądź.

Pluszowe zabawki najczęściej kojarzą nam się z czymś przyjemnym. W końcu... kto z nas nie dostał od ukochanej osoby na walentynki, urodziny czy jeszcze inną okazję wielkiego serca, uśmiechniętego misia lub innego pluszaka, który przez resztę życia miał nam przypominać o tym, jak bardzo jesteśmy kochani. Czy zdajecie sobie jednak sprawę z tego, jak bardzo negatywny wpływ na wasze życie uczuciowe ma obecność takich futrzanych przyjaciół w waszej sypialni?

Przede wszystkim pluszowe zabawki, ale… nie tylko!

Według Henza Cua - eksperta feng shui - wypchane zabawki powinny zostać jak najszybciej usunięte z sypialni osoby, która chce przyciągnąć do siebie miłość w kolejnym roku. Według niego zabawki mogą się znaleźć tylko w dziecięcych pokojach, a nie u osób dorosłych szukających związku. Na tym jednak nie koniec…

Hanz Cua ostrzega singli przed dekorowaniem swoich sypialni grafikami lub zdjęciami, na których znajdują się samotne osoby. Pod żadnym pozorem nie powinni oni także gromadzić w tym miejscu metalowych dzwonków oraz różnego rodzaju przedmiotów służących do przenoszenia wody.

Nie rozstajesz się ani na krok ze swoim telefonem komórkowym? Jeśli chcesz zmienić status związku z wolnego na zajęty, pamiętaj, od dzisiaj telefon nie ma prawa wstępu do twojej sypialni.

Chcesz przyciągnąć miłość? Musisz to mieć!

Obok przedmiotów utrudniających nam miłosne łowy, ekspert feng shui wymienia także wzmacniacze, dzięki którym każdy singiel wreszcie przyciągnie do siebie miłość. Co do nich należy? Przede wszystkim jasne światło, kryształ kwarcu różowego, para romantycznych bezzapachowych świec, a także obraz przedstawiający dwa kwiaty piwonii, które w chińskiej tradycji są symbolem miłości.

Warto pamiętać również o tym, że za wzmacniacze są uznawane wszystkie przedmioty w kolorze różowym, czerwonym lub brązowym. Aby osiągnąć sukces należy zamieścić je w północno-zachodniej części domu, która w 2015 roku została nazwana „sektorem romansu".

Przedmioty gwarantujące szczęśliwe małżeństwo

Ekspert feng shui ma również kilka cennych wskazówek dla małżeństw. Przede wszystkim osoby będące ze sobą w związku małżeńskim powinny szczególnie uważać na północno-zachodnią część swojego domu, zwaną także „sektorem ojca". Strefa ta może przynieść szczególne zagrożenie dla małżeństw, dlatego każda z pań powinna się upewnić, czy jej mąż nie przebywa w tym miejscu zbyt często.

Pary, które chcą natomiast wzmocnić lub poprawić swoje relacje, powinny umieścić specyficzne kryształy lub kamienie na nocnych stolikach usytuowanych obok łóżka. Jak sie okazuje, mają one niezwykłą moc! Kryształ ametystu gwarantuje wierność, karneol to kamień pobudzający nas do działania, rozwijania pasji, natomiast duży kryształ górski lub kamienny posąg pomaga w rozwiązywaniu konfliktów.

 

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze