1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Seks
  4. >
  5. Zdrada na trzy głosy

Zdrada na trzy głosy

Temat stary jak świat, ale nie przestaje fascynować. Wydaje się, że żyjemy w czasach totalnej wolności seksualnej, powszechności rozwodów, otwartych związków, swingersów i poliamorii, ale niewierność boli tak samo, a może jeszcze bardziej. Czy można uchronić związek przed zdradą? – zastanawia się psycholożka Ewa Klepacka-Gryz w kolejnym odcinku Terapii Jednego Spotkania

Zadzwoniła do mnie Kinga i powiedziała, że chce się umówić na sesję. Będzie ona i jeszcze dwie osoby. – Kogo chcesz zaprosić? – spytałam, nie ukrywając zdziwienia. – Będę ja i dwoje moich przyjaciół – odpowiedziała. – Czy mogę o coś spytać? – Jasne – powiedziałam. – Czy częściej przychodzą do ciebie osoby zdradzane, czy zdradzające, a może ci trzeci? – Rozumiem, że spotkanie będzie dotyczyć zdrady?

Kinga nie odpowiedziała na to pytanie, ale ja miałam już w głowie wizję, że w moich drzwiach pojawią się żona, zdradzający mąż i kochanka. Na szczęście nie jestem nieomylna, moje wizje są czasami wyłącznie wytworem mojej wyobraźni. Jedno jest pewne- tej sesji nie zapomnę do końca życia.

Więcej w książce Ewy Klepackiej-Gryz "Metamorfoza, czyli terapia jednego spotkania":

Metamorfoza, czyli terapia jednego spotkania Ewa Klepacka-Gryz Zobacz ofertę promocyjną
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze