1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Seks

Jakim strojem zniechęcić kochanka?

Każda kobieta co jakiś czas przeżywa rozczarowanie. Spojrzenie w lustro i nagle myśl, że coś jest nie tak… A może coś zmienić – i na nowo obudzić w sobie kocicę?

Czasami wystarczy wizyta u fryzjera albo u kosmetyczki. Niekiedy problemem jest nasza garderoba, która wymaga drobnej modyfikacji. I tu się zatrzymajmy. Zaglądając na dno kobiecej szafy, można często (za często!) znaleźć fatałaszki, które, zamiast przyciągnąć męski wzrok, odstraszą kochanka. Poniżej te części garderoby, które czym prędzej powinny zniknąć z naszego wyposażenia!

  • Gacie – czyli olbrzymie majtki, które mają służyć wyszczupleniu sylwetki bądź ogrzaniu dolnych partii ciała - szczególnie zimą. Jednym słowem okropieństwo. Nie dość, że nie pobudzają bodźców wzrokowych mężczyzny, to mogą działać antyseksualnie. Do wyrzucania albo zakopania głęboko pod ziemią. Natychmiast.
  • Podkolanówki – cienkie skarpety do kolan, noszone do balerinek, mokasynów itp. Najbardziej popularne są te w odcieniach brązu, grafitu i beżu. Zdarza się, że niektóre kobiety zakładają je do sandałów. O zgrozo!
  • Trampki na obcasie – swój renesans przeżyły w 2010 roku, kiedy sklepy sieciowe, nie wiedzieć czemu, postanowiły wypromować takie obuwie. Trampki są świetne i bardzo wygodne, ale w połączeniu z obcasem wyglądają fatalnie. Fuj!
  • Bluzki z przesadnymi dekoltami – szczególnie, gdy kobieta ma duży biust. Nutka tajemniczości, zarys piersi jest o wiele bardziej seksowny niż cały cyc na wierzchu.
  • Ogrodniczki – czyli spodnie z szelkami. Dawno wyszły z mody i nie powinny wracać! Jedynymi posiadaczami takiej garderoby mogą być mężczyźni, którzy używają ich jako odzież robocza. Kobiety powinny się trzymać od nich z daleka!
Co jeszcze? Są jeszcze inne „cukiereczki”, nad którymi można by się zastanowić. I tak: niektórzy mężczyźni lubią, gdy kobiety noszą tipsy, inni tego nie znoszą; kusy sweterek na ciele kobiety może u niejednego wyzwolić pożądanie, u drugiego budzić wstręt; krótkie spodenki w połączeniu z rajstopami – znajdą się zarówno zwolennicy, jak i przeciwnicy.

Krótko mówiąc: ile osób, tyle gustów. Najważniejsze to umiar, smak i prostota. Kobieta ubrana w granatowe jeansy, biały t-shirt i z ustami delikatnie muśniętymi czerwoną szminką, zawsze będzie wyglądała sexy – niezależnie od zmieniających się trendów i upływającego czasu.

Share on Facebook Send on Messenger Share by email

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze