fbpx

Gdzie spotkasz najlepszego faceta dla ciebie?

Gdzie spotkasz najlepszego faceta dla ciebie?
123rf.com

60% młodych osób spędza wakacje w Polsce. Gdzie latem można spotkać nowych fajnych ludzi?
„Wakacje to idealny moment na poznawanie nowych ludzi i zawieranie przyjaźni na długie lata”, uważa Clara Bizien z portalu ZaadoptujFaceta. Gdzie ich namierzyć?

Nad morzem?

Nad Bałtykiem spotkacie cały przekrój męskiego gatunku. Jeśli wybierzesz się do Sopotu, na pewno natkniesz się na wielu znajomych. Wciąż istnieje szansa, że spotkasz wyluzowanych festiwalowiczów, którzy byli zmuszeni do przedłużenia urlopu po openerowym szaleństwie. Jeżeli jednak wyluzowany hipster to zdecydowanie nie twój klimat, zajrzyj do beach baru Zatoka Sztuki, w którym przystojniaki w białych koszulach sączą szampana w pełnym słońcu. Dlaczego właśnie tam? Bo są wakacje, a one rządzą się swoimi prawami!

Jeżeli szukasz zajawkowicza z surferską stylówką, wybierz się na Hel. W lecie to prawdziwa oaza chłopaków jarających się sportami wodnymi: surfing, windsurfing, kite, wake… Jeszcze przez miesiąc półwysep to polskie Hawaje. Pamiętaj o wieczornych imprezach, słynnych w całym kraju!

Na łonie natury?

Jeśli lubisz wypoczywać w ciszy i spokoju, wybierz Mazury. Nie ma nic prostszego niż poznanie atrakcyjnego chłopaka uwielbiającego żeglarstwo podczas wieczornego spaceru nad jeziorem. Taka znajomość może zaowocować romantycznym rejsem w kolejnych dniach, zatem ahoj przygodo!

Jeśli zamiast pięknej opalenizny wolisz trochę się zmęczyć, wybierz kajaki i wysportowanego faceta, który pomoże wiosłować i płynnie poruszać się po szlakach mazurskich jezior. Sama też dałabyś radę, ale wszystkie wiemy, że mężczyzna lubi poczuć się silny i potrzebny – niech ma tę przyjemność. Faceci wreszcie mogą odpłacić się z nawiązką!

W mieście?

Jeśli lubisz imprezować, zwiedzać, poznawać nowe miejsca i kultury, wybór jest prosty – miasto. Tam mnogość miejsc, w których możesz poznać nowych facetów, jest wręcz przytłaczająca. Jeśli szukasz artysty, wybierz się na wycieczkę do muzeum, ale zamiast podziwiać dzieła sztuki, rozglądaj się za chłopakiem z artystycznym błyskiem w oku, przy którym będziesz czuć się jak bohaterka kiczowatych KomediiRomantycznych. Owszem, może to i głupie, ale w głębi duszy każda z nas o tym marzy – przynajmniej w wakacje.

Jeżeli wolisz szalone wieczory z muzyką w tle, wybierz się do baru z muzyką live, zamów kieliszek wina i obserwuj. Może ten uroczy muzyk, który cały czas się uśmiechał do ciebie (bo niby do kogo innego?), okaże się tym jedynym?

A jeżeli nie lubisz niczego planować, żyjesz z dnia na dzień i niczego się nie boisz, spakuj plecak i ruszaj przed siebie. Na swoim szlaku możesz spotkać innych samotnych podróżników, którzy na pewno zaskoczą ciekawymi i zabawnymi historiami. Poza tym, czy jest coś bardziej romantycznego, niż odkrywanie świata z fajnym facetem i świadomość, że jednego dnia możesz zasypiać w Polsce, a następnego opalać się na słonecznych plażach Hiszpanii? Jeśli lubisz dreszczyk emocji, szukaj chłopaków, którym spontaniczność nie jest obca.

  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze