fbpx

Jakiego mężczyzny szukają kobiety?

Mężczyzna idealny
123rf.com

Lato to czas intensywnych łowów! Singielki uwielbiają ten okres. Pogoda skłania do wychodzenia z domu, a to sprzyja poznawaniu interesujących przedstawicieli płci męskiej i w efekcie – wakacyjnym flirtom, które przecież wcale nie muszą kończyć się wraz z ostatnim dniem lata.
Każda kobieta ma inny gust, ale jest kilka cech, które większość z nas uważa za najważniejsze. Zatem jakiego mężczyzny szukamy?

  • Mężczyzny naturalnego! Inteligentny facet potrafi doskonale zadbać o swoją atrakcyjność. Ale wszystko w granicach rozsądku. Nie lubimy tych, który przesadnie zwracają na siebie uwagę. Oczywiście mężczyzna dobrze zbudowany jest bardziej pociągający dla płci pięknej. Ponętne ciało = dobra zabawa = udany seks.
  • Mężczyzny, który będzie wsparciem! Doradzi, pomoże, po prostu będzie obok. Gdy w codziennym życiu partner wykaże te cechy, możemy być prawie pewne, że zaopiekuje się nami również w łóżku. Nie ma nic lepszego niż wtulenie się w bezpieczne męskie ramiona tuż po upojnej nocy.
  • Mężczyzny czułego! Kobiety dużo silniej reagują na słowa niż faceci. Szczególnie w tych intymnych momentach lubimy usłyszeć od ukochanego „kocham Cię”. Wtedy zbliżenie staje się jeszcze bardziej wyjątkowe – i zapada w naszej pamięci na dłużej!
  • Mężczyzny potrafiącego gotować! Wystarczy kilka składników, by wyczarował smakowite danie. Z tą nutką szaleństwa i zaangażowania w kuchni możecie zdziałać cuda, gdy skończycie kolację. W końcu liczy się dobra zabawa i… pomysłowość!

Czytaj też: Przygotuj stół do seksu.

  • Mężczyzny z dużą dawką poczucia humoru! To podstawa! Nie lubimy facetów, którzy są śmiertelnie poważni, zwłaszcza na swój temat…. Wolimy takich, którzy wpuszczą trochę luzu do łóżka.

Są gusta i guściki, ale nasze oczekiwania w stosunku do mężczyzn wcale się nie zmieniły. Cały czas poszukujemy tego, który będzie wrażliwy, pełen empatii, będzie zadowalał nas w łóżku, ale przede wszystkim – będzie nas kochał! Czy tacy faceci jeszcze istnieją? Ja wiem, że tak!

A jakich mężczyzn unikać?

  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze