fbpx

Jak rozpocząć zabawę z wibratorem

Jak rozpocząć zabawę z wibratorem
fot.123rf

Podziemie Erotyczne Kobiet to cykl otwartych warsztatów na temat kobiet, seksu, przyjemności, równości. Może już czas wziąć sprawy seksualne w swoje ręce?
Możemy i powinnyśmy mieć orgazmy na swoich własnych warunkach – z mężczyzną, z kobietą, z wibratorem, z prysznicem i z poduszką, o ile sprawia nam to przyjemność i właśnie na to mamy ochotę. (…) Erekcja to nie pępek świata. Obecnie seksualność rozgrywa się na męskich warunkach. Kobiety rezygnują z odkrywania swojej seksualności ze strachu, że zostaną uznane za „zbyt wymagające” lub „niewyżyte”. (..) Nikt nie przypomina nam, że nasze potrzeby też są ważne, normalne i warto za nimi podążać. Jeżeli my same nie staniemy po swojej stronie, nikt inny za nas tego nie zrobi.. – tłumaczy Joanna Keszka, która uruchamia Podziemi Erotyczne Kobiet. – Będę dzielić się swoimi podpowiedziami z kategorii tego, jak mieć seks i przyjemność z seksu – zarówno solo, jak i w duecie, jak pozwalać sobie na więcej w seksie i w życiu, jak odkrywać i podążać za swoimi potrzebami erotycznymi.

Otwieram Podziemie Erotyczne Kobiet, bo chcę żeby kobiety czuły się silne i swobodne w przestrzeni seksualnej. Wstyd, niepewność, brak praktycznej wiedzy na temat seksu i brak wiary, że kobiece potrzeby też się liczą, odbierają nam głos potrzebny do mówienia o tym, czego chcemy i czego nie chcemy w łóżku. Zapraszam wszystkie panie: studentki, emerytki, matki i córki, babcie i przyjaciółki, lekarki i nauczycielki. Każda z nas zasługuje na udane życie erotyczne.

Pierwsze dwa spotkania (9 i 11 marca) odbędą się pod hasłem: „Jak rozpocząć zabawę z wibratorem”

  • Kobiety i wibratory: o tym, jak wiele nas łączy
  • Po co kobiecie wibrator?
  • Masturbacja jest dobra i przyjemna
  • Zaplanuj swój seks w pojedynkę
  • Bądź dobra dla swojej łechtaczki
  • Wibratory dla każdej Bezwstydnej Pani Domu
  • Wszystko czego dowiesz się o przyjemności z seksu solo, możesz łatwo wykorzystać w czasie zabawy z partnerem lub partnerką.

WSTĘP WOLNY, WARSZTATY TYLKO DLA KOBIET!
Zapisy: lovestore@barbarella.pl

Warsztaty i konsultacje prowadzi:
Joanna Keszka, twórczyni ogólnopolskiej akcji „Cała Polska ćwiczy mięśnie Kegla”, redaktorka naczelna portalu Barbarella.pl, autorka najodważniejszej polskiej książki o seksie pt. „Grzeczna to już byłam czyli kobiecy przewodnik po seksie”.

Kobiecy butik LoveStore.Barbarella.pl, Warszawa, ul. Hoża 57 lok 1b

  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze