fbpx

Czy mężczyzna jest gotowy na związek?

Czy jesteś gotowy na związek
123rf.com

Czy jesteś gotowa na związek?
Aby stworzyć udany związek, trzeba być na niego gotowym. Osoby niezdecydowane powinny koniecznie wykonać poniższe testy, żeby już na wstępie nie wpakować się w kłopoty. Oto testy dla Niego.

Testy dla Niej tutaj

Fragmenty książki Gry damskomęskie Antyporadnik, Anna Januszkiewicz, Marcin Rychlewski, Vesper, 2013.

Niniejsza książka to brawurowa parodia poradnika damsko-męskiego. Znajdziecie w niej wszystko, czego absolutnie nie wolno robić, jeśli zależy Wam na tym, aby Wasz związek był udany i trwały.

Test pierwszy

Udaj się do bankomatu w celu podjęcia większej gotówki. Następnie znajdź jakiś butik. Im bardziej ekskluzywny, tym lepszy. Wybierz tam dziesięć różnych sukienek. Na tę fazę zakupów poświęć przynajmniej dwie godziny. Poproś personel o udostępnienie manekina płci żeńskiej. Z manekinem oraz garderobą skieruj się do przymierzalni. Tam ubieraj manekin w każdą sukienkę po kolei. Czynność ta powinna trwać każdorazowo:dziesięć minut, namysł, wyrażony potakiwaniem głową, kolejne dziesięć. Nie zapominaj od czasu do czasu wystawiać manekin przed przymierzalnię i pytać: „Jak wyglądam?”. Jeśli usłyszysz, że dobrze, koniecznie zrezygnuj z zaakceptowanej przez personel kreacji. W końcu wybierz jedną z sukienek i zapłać za nią taką sumę, która wystarczyłaby na sfinansowanie turnusu all inclusive w Egipcie. Nie zapomnij zabrać ze sobą paragonu, przecież jutro przyjedziesz tu znowu, żeby wymienić ją na inną.

Test drugi

Podobnie jak w teście poprzednim pobierz pieniądze z bankomatu. Wróć do domu i podrzyj je na drobne kawałeczki. Wyrzuć do ubikacji i dla pewności, że ich nie masz, spuść wodę. Tym razem ci się upiekło. Twoja kobieta poszła na zakupy sama.

Test trzeci

Wyrzuć wszystkie swoje rzeczy z szaf i z biurka, w szczególności te najbardziej potrzebne: bieliznę, ładowarkę do telefonu i dokumenty z pracy (te w zasadzie dla wzmocnienia efektu mógłbyś wyrzucić do śmietnika). Powkładaj je w zupełnie inne miejsca. Zapomnij, gdzie je schowałeś. Twoja kobieta właśnie zabrała się do porządków. Mimo że jesteś zirytowany, nie wolno ci wypić żadnego piwa. Zrelaksuj się, oglądając komedię romantyczną.

Test czwarty

Weź telefon komórkowy, wybierz numer 0-700 i zostaw aparat włączony na co najmniej dwie godziny. Tyle wydałeś przez pierwszy miesiąc znajomości i do niczego nie doszło.

  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze