fbpx

Wasze wspólne wakacje

Wasze wspolne wakacje
123rf.com

Dostaliście urlop i jedziecie na pierwsze wspólne wakacje. Na pewno jesteście bardzo podekscytowani. Poniżej zamieszczamy porady, jak zadbać, aby wyjazd był naprawdę udany

Fragmenty książki Gry damskomęskie Antyporadnik, Anna Januszkiewicz, Marcin Rychlewski, Vesper, 2013.

Niniejsza książka to brawurowa parodia poradnika damsko-męskiego. Znajdziecie w niej wszystko, czego absolutnie nie wolno robić, jeśli zależy Wam na tym, aby Wasz związek był udany i trwały.

Nie jest ważne, gdzie spędzicie wakacje: nad morzem, w górach, w kraju czy za granicą. Istotne są pewne schematy zachowań, które można powtarzać w dowolnym miejscu.

Ona

Na urlop ze swoim facetem zabierz najlepszą przyjaciółkę. Właśnie rzucił ją chłopak i dziewczyna wpadła w ciężką rozpacz. Jeśli przyjaciółka nie ma pieniędzy, niech twój ukochany okaże wielkoduszność i pokryje koszty jej pobytu. Poświęć dziewczynie odpowiednią ilość czasu, żeby wróciła do równowagi psychicznej. Twój facet musi zrozumieć, że sytuacja jest skomplikowana. Jeśli nie rozumie, znaczy, że nie jest ciebie.

Podczas wyjazdu nieustannie narzekaj: na pogodę, hotel, wyżywienie, towarzystwo. Gdybyś to ty wybierała miejsce pobytu, byłoby zupełnie inaczej. Wygłoś tę opinię w obecności przyjaciółki. Jeżeli twój facet zwróci ci uwagę, że zachowujesz się niewłaściwie, odpowiedz, że jest przewrażliwiony. Codziennie chodź oglądać asortyment rozmaitych straganów: stroje kąpielowe, okulary przeciwsłoneczne, muszelki, wisiorki, kolczyki, pierścionki, bransoletki i wszelakiej maści bibeloty. Zabieraj na te eskapady przyjaciółkę oraz – koniecznie – swojego faceta. Nie samym piwem człowiek żyje. A ty musisz mieć jakąś pamiątkę z wakacji.

On

Jesteś człowiekiem towarzyskim i kontaktowym, więc szybko znalazłeś sobie nowe towarzystwo i większość czasu spędzasz w barze. Jeżeli wyjechaliście za granicę i wybraliście wariant all inclusive, prawie nie wychodź z baru. Licz się z tym, że twoja partnerka będzie suszyć ci głowę, że za dużo pijesz. Wtedy wyjaśnij rzeczowo, że wszystko jest opłacone i trzeba z tego korzystać (w końcu to wariant „all inclusive”), poza tym cały rok ciężko pracowałeś, żeby nareszcie odpocząć (wariant bez „all inclusive”).

Niestety, kobiety są uparte i prawdopodobnie twoja dziewczyna będzie nalegać, byście zwiedzali muzea, kościoły i inne straszne dwory. Mimo niechęci, która jest całkowicie zrozumiała, lepiej się zgódź i w trakcie wycieczki demonstracyjnie nie okazuj znudzenia, bo mogą być nici z seksu. Pstryknij kilka zdjęć, byś po powrocie z wakacji mógł sobie powspominać tę katorgę.

Jeżeli pójdziecie na dyskotekę, tańcz ze wszystkimi dziewczynami z waszego hotelu, które mają mniej niż trzydzieści lat. W końcu jesteś królem parkietu. Pod wpływem alkoholu zaczepiaj obcych mężczyzn i wdaj się z którymś w bójkę. Twoja kobieta doceni twoją odwagę oraz siłę.

Ona

Jeśli twój partner jest nieco nieśmiały i – co gorsza – potrafi się bawić bez alkoholu, koniecznie zabierz go na wieczorek zapoznawczy „all inclusive”. Usiądź przy barze i pozwalaj, aby barman w trosce o twoje dobre samopoczucie nalewał ci kolejne drinki. Przechylając się coraz bardziej przez bar i odsłaniając dekolt, spoglądaj egipskiemu habibi przenikliwie w oczy. Dla podtrzymania konwersacji z partnerem przekrzykuj od czasu do czasu muzykę i kieruj w jego stronę uwagi typu: „Ależ z niego słodziak, co nie?”. Gdy już osiągniesz stan „jestem najatrakcyjniejsza”, wyciągaj na parkiet wszystkich mężczyzn siedzących wiernie przy swoich partnerkach. Gdyby ktokolwiek nie zrozumiał twoich intencji, poszukaj najbliższej rury, wokół której będziesz mogła się wić w najbardziej orgiastycznych pozach. Nie zapominaj pokrzykiwać od czasu do czasu do swojego faceta: „Misiu, ty drętwiaku”. Mężczyźni uwielbiają, gdy ich ukochana, którą traktują jak Madonnę, robi z siebie ladacznicę.

On

Ostatnia instrukcja jest bardzo prosta. Na każdy jej wydatek lub propozycję takowego reaguj słowami: – Czy to aby nie jest zbytnia rozrzutność?

  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze