1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Slow Aging
  4. >
  5. Rozmiar mniej w gabinecie medycyny estetycznej

Rozmiar mniej w gabinecie medycyny estetycznej

W czasie świąt jest trudniej niż zwykle zapanować nad apetytem. Żeby bez problemu wbić się w wieczorową kreację, warto zaplanować kilka sesji zabiegowych w gabinecie medycyny estetycznej.

„Nowoczesne rozwiązania medycyny estetycznej umożliwiają skuteczną walkę z niedoskonałościami figury i ekspresowe ujędrnienie wiotkiej skóry”, mówi dr n. med. Beata Dethloff, lekarz i twórczyni marki klinik medycyny estetycznej i anti-aging. Oto najskuteczniejsze z nich:

Lifting całego ciała

Pacjentkom z pierwszymi oznakami starzenia i wiotkości skóry szczególnie polecam zabieg Sono Queen. To prawdziwy high-tech medycyny estetycznej. Umożliwia mało inwazyjny lifting twarzy i ciała za pomocą ultradźwięków wysokiej częstotliwości. Precyzyjna i skoncentrowana wiązka HIFU (High Intensity Focused Ultrasound) pozwala dotrzeć do trzech warstw – skóry właściwej, tkanki tłuszczowej i powięzi mięśniowej, co daje wielowymiarowe ujędrnienie, uniesienie i wymodelowanie ciała. Ultradźwięki stymulują i regenerują zwiotczałe włókna kolagenowe na wszystkich głębokościach skóry.

Precyzyjne ujędrnianie

Nie lubisz wyglądu swoich kolan? Przeszkadza ci zwiotczała skóra na ramionach, tzw. pelikany? „Polecam wyjątkową technologię Attiva działająca w oparciu o falę radiową monopolarną i bipolarną. Wykorzystuje efekt termiczny, by intensywnie ujędrnić skórę. Kaniula (o średnicy jeszcze mniejszej niż w popularnych zabiegach nićmi liftingującymi) wprowadzana pod skórę w sposób kontrolowany podgrzewa włókna kolagenowe, powodując ich obkurczenie, a w rezultacie silne napięcie i uniesienie skóry. To zabieg dla osób, które chcą szybkich efektów w krótkim czasie.

Wyszczuplanie boczków

Kriolipoliza pozwala na kontrolowane zamrażanie zlokalizowanego tłuszczu. Spektakularnie likwiduje miejscową otyłość. Możemy wyszczuplić miejsca oporne na dietę, np.  bryczesy, brzuch, plecy. Po zabiegu komórki tłuszczowe zostają uszkodzone i ulegają rozpadowi. Następnie organizm w naturalny sposób metabolizuje je i wydala z organizmu. Zabieg znacznie poprawia kondycję skóry. Kriolipoliza jest nieinwazyjna i bezpieczna. Pacjenci mogą po niej wrócić do swoich codziennych czynności.

Przyjemny sposób na cellulit

Icoone to podciśnieniowy masaż rolkami drenującymi, który ujędrnia, modeluje ciało i działa antycellulitowo. Najlepsze efekty uzyskuje się po serii 10–15 zabiegów. Aby wzmocnić efekty, można połączyć masaż Icoonez falami dźwiękowymi i karboksyterapią. „Icoonejest najbardziej lubianym zabiegiem wśród moich pacjentek, ponieważ oprócz efektów modelujących jest niezwykle przyjemny i relaksujący – przyznaje dr Deth­loff. – Zabiegi ujędrnia-jące i wyszczuplające sprawiają, że pacjenci zachęceni rezultatami zaczynają dbać o swoje ciało. Najlepsze, długofalowe, rozwiązanie daje połączenie nowoczesnych technologii ze zdrowym trybem życia i dietą. Dlatego polecam pacjentom spotkanie z naszym dietetykiem, który dobiera indywidualny program żywienia i suplementację. Korzysta przy tym z testów nietolerancji pokarmowych MRT, badania DNA iGenesis oraz badania proporcji kwasów omega-3 i omega-6. Opracowany w ten sposób program pozwala nie tylko osiągnąć wymarzoną wagę, ale też opóźnia procesy starzenia się organizmu”, dodaje dr Dethloff.

Beata Dethloffdr n. med., założycielka kliniki Dr Beata Dethloff (www.drbeatadethloff.pl).

 

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze