1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Slow Aging

Wyraź swoją ekspresję poprzez usta

(Fot. materiały partnera)
Modelowanie ust to najpopularniejszy zabieg w gabinetach medycyny estetycznej. Celem zabiegu jest nie tylko zwiększenie objętości ust, ale także korekta asymetrii, podniesienie kącików ust czy podkreślenie kształtu ust. Usta, podobnie jak oczy, wyrażają emocje, dlatego bardzo ważne jest, aby efekt był naturalny i nieprzerysowany. Powstaje pytanie, czy można pokreślić kontur ust lub uzyskać objętość za pomocą tylko jednego preparatu? To samo pytanie dotyczy stosowanej techniki.

W odpowiedzi na coraz bardziej specyficzne i wyrafinowane wymagania i potrzeby pacjentek IBSA Derma opracowała trzy protokoły oparte na jednym lub dwóch produktach Aliaxin o różnych właściwościach reologicznych. W zależności od oczekiwań pacjentek dobieramy odpowiedni protokół. Dla akceptujących własny kształt ust, które potrzebują jedynie odświeżenia i nawilżenia tkanki, wybieramy preparat bardziej płynny i o mniejszej sprężystości. Jeśli celem jest uzyskanie większej objętości oraz delikatnego zaokrąglenia warg, podstawą będzie preparat o wyższej sprężystości lub połączenie go z preparatem o niższej sprężystości. Wyraźnej redefinicji kształtu i objętości ust zwykle oczekują młode pacjentki. W tym przypadku lekarz sięgnie po co najmniej dwa preparaty o rożnych parametrach reologicznych, aby uzyskać pożądany efekt.

– Aliaxin EgoLips to 3 innowacyjne protokoły modelowania ust z wykorzystaniem 2 preparatów z gamy Aliaxin: Lips Volume oraz Fine Lines and Lips. Dzięki zastosowaniu specjalnej techniki wkłuć wertykalnych oraz połączeniu dwóch różnych produktów o wyjątkowej reologii możemy osiągnąć naturalne efekty indywidualnie dobrane do potrzeb pacjenta: od rewitalizacji i lekkiego podkreślenia konturu ust (protokół essential) do zbudowania wyraźnej objętości ze zmianą wyjściowego kształtu ust (protokół Outstanding) – dr Olga Bobowska-Guglas.

Dr Olga Bobowska-Guglas (Fot. materiały partnera)

– Protkół Aliaxin EgoLips pozwala w łatwy i przystępny sposób ustandaryzować sposoby korekty czerwieni wargowej. Jest doskonałą odpowiedzią na potrzeby pacjentek, które oczekują delikatnego nawilżenia, dodania objętości oraz które chcą uzyskać efekt pięknych „pełnych ust”. Dzięki Aliaxin EgoLips jako lekarz mogę dobrać odpowiednią do oczekiwań pacjenta procedurę, coś bez ryzyka wystąpienia obrzęków obserwowanych po użyciu konkurencyjnych preparatów – dr Łukasz Michalak.

Dr Łukasz Michalak (Fot. materiały partnera)

– Jako lekarz, sięgając po wybrany preparat, kieruję się kilkoma cechami. Należą do nich: bezpieczeństwo pacjentów, długotrwały i naturalny efekt oraz renoma marki. Takim preparatem w mojej opinii jest Aliaxin. Preparat oferowany jest w kilku postaciach, dzięki czemu łatwo można dobrać właściwy produkt do oczekiwań pacjenta. Jednym z takich produktów jest Aliaxin FL, który pozwala uzyskać bardzo naturalną korekcję kształtu lub wielkości ust. Praca z wykorzystaniem pełnej gamy produktów Aliaxin pozwala łatwo łączyć w trakcie jednego zabiegu kilka różnych kwasów hialuronowych o różnym stopniu usieciowania, dzięki temu mogę uzyskać pełen efekt terapeutyczny, na którym zależy mojemu pacjentowi – dr Włodzimierz Rosiński klinika Aestetic Clinic.

Dr Włodzimierz Rosiński (Fot. materiały partnera)

Podsumowując, producent IBSA Derma stworzył Aliaxin EgoLips, czyli system protokołów opracowany z myślą o podkreśleniu niepowtarzalności ust przy jednoczesnym zachowaniu ich cech charakterystycznych i przywróceniu naturalnej objętości. Jest to możliwe dzięki skutecznej integracji z tkanką produktów o różnych właściwościach reologicznych.

Share on Facebook Send on Messenger Share by email

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze