1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Slow Aging

Poznaj wielofunkcyjne urządzenie Tesla Former

(Fot. materiały partnera)
Tesla Former to specjalistyczne urządzenie stworzone dla medycyny estetycznej, fizjoterapii i rehabilitacji oraz uroginekologii, wykorzystujące elektromagnetyczną stymulację mięśni w głównie w celach terapeutycznych. Co musisz wiedzieć o tym urządzeniu?

Tesla Former służy do wzmacniania mięśni w okolicach pośladków, ud, brzucha, ścięgien, ramion i dna miednicy z wykorzystaniem nowej technologii FMS (Funkcjonalnej Stymulacji Magnetycznej). Technologia FMS służy do głębokiej stymulacji mięśni, wywołując supramaksymalne skurcze w celu budowy komórek mięśniowych znacznie szybciej niż w przypadku tradycyjnego treningu siłowego. Działanie i skuteczność rozwiązania zweryfikowano klinicznie

Dla osób chcących popracować nad wyglądem i sylwetką Tesla Former służy rozbudowie masy mięśniowej, redukcji nadmiernej tkanki tłuszczowej i rzeźbieniu wybranych partii ciała, np.: ramion, ud, brzucha, czy pośladków. Nie zapominajmy jednak, że Tesla Former to specjalistyczny sprzęt medyczny, który służy przede wszystkim rehabilitacji urazów, poprawy postury, a nawet terapii postcovidowej dzięki specjalnemu programowi, którego zadaniem jest przywrócenie sprawności i wytrzymałości, które u wielu osób zostały znacznie ograniczone w związku z przebytą chorobą tzw. długotrwałe skutki COVID-19. Możliwe jest też leczenie wszystkich rodzajów nietrzymania moczu. Urządzenie pomaga też pacjentom z dysfunkcjami seksualnymi oraz przewlekłym bólem w okolicy miednicy i kręgosłupa lędźwiowego. Efekt stymulacji magnetycznej pomaga zwiększyć siłę i wytrzymałość mięśni zwieraczy i dna miednicy. Terapia wpływa również pozytywnie na stosunki seksualne, erekcje, zdolność do osiągania orgazmu oraz aktywne napinanie mięśni pachwiny i pośladków. Co ważne, zabieg jest całkowicie nieinwazyjny i nie wiąże się z czasem potrzebnym na rekonwalescencję.

Urządzenie to nowość na rynku! Zabieg nie wymaga rekonwalescencji, tuż po możecie wrócić do swoich aktywności zawodowych. Sam zabieg nie jest inwazyjny, Pamiętajcie, że terapia z wykorzystaniem nowoczesnych technologii daje najlepsze efekty, kiedy łączy się ją z treningiem, dlatego warto kontynuować samodzielne ćwiczenia dla pełni upragnionych efektów.

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze