Źródła: makijaż

Sztuczne rzęsy

Sztuczne rzęsy? Większość z Was niestety odpowiada: „To nie dla mnie”, argumentując to zbyt teatralnym w Waszym wyobrażeniu efektem, jaki dają i zbyt skomplikowaną aplikacją.

Makijaż dla okularnicy

Okulary – nosimy je z przymusu, ze względu na wadę wzroku, albo z wyboru, bo zwłaszcza te z ciekawymi, wyrazistymi oprawkami, od jakiegoś już czasu są super modne.

A teraz brwi!

Zwykle stawiamy na subtelny makijaż brwi, ograniczając się do ich przeczesania, ewentualnie lekkiego przyciemnienia cieniem i utrwalenia kształtu woskiem. I zwyczaj to doskonały, jeśli wybieramy tzw. nude look, albo aplikujemy na powieki mocno nasycone cienie w intensywnych kolorach.

Naturalny Look

Kiedy super-impreza stawia przed nami wyzwanie wyjątkowego wyglądu, to do kompletu: nowa sukienka, wystrzałowe szpilki i lakierowana kopertówka, dobieramy równie wyjątkowy makijaż.

Kamuflaż

Przepis na perfekcyjna cerę? Wiadomo! Dobre geny, właściwa pielęgnacja, zdrowa dieta, solidna dawka ruchu, odpoczynku i snu, a minimalna stresu i pośpiechu!

Smoky eye – szary z granatem

Nic tak nie dodaje spojrzeniu wyrazistości i magii jak smoky eye. Mocna „rama” oka podkreśla kolor i blask tęczówki, a woal, jakim cienie okrywają powiekę dodaje spojrzeniu tajemniczości.