Nowy Klub Zwierciadła w Toruniu – spotkanie 28.10.11

W najbliższy piątek odbędzie się spotkanie z Miłoszem Brzezińskim!
Cafe Bajarka, zaczynała jako księgarnia, szybko stając się centrum zabaw i kultury, oferuje obecnie wiele atrakcji dla dzieci i nie tylko. Cafe Bajarka to miejsce spotkań, zajęć i zabaw dla dzieci i rodziców, można kupić tu książki, gry, audiobooki czy edukacyjne zabawki oraz napić się znakomitej kawy lub skorzystać z dużego wyboru herbat.

Cafe Bajarka to 2 sale zabaw i animacji, w których organizowane są spotkania, warsztaty i zajęcia dla dzieci, a także dla rodziców. W salach organizowane są atrakcyjne urodziny dla dzieci, które opierają się przede wszystkim na dobrych i przemyślanych pomysłach animatorów, ale oczywiście 2-poziomowa bawialnia i fontanna czekoladowa tylko dodają większej frajdy dla dzieci.

Cafe Bajarka to miejsce przyjazne dla dzieci, rodziców i nauczycieli (wygrany tytuł w 2010 roku Miejsce Przyjazne Rodzinie), które bawi, ale również inspiruje do kreacji, edukacji i twórczego myślenia. Podczas zabaw i zajęć dzieci, dorośli mogą odpocząć w miłej atmosferze lub po prostu zostawić bawiące się dziecko i iść na zakupy 🙂

W Cafe Bajarka to także ciekawe wydarzenia: czytanie bajek i warsztaty teatralne, spotkania z autorami i ilustratorami bajek, spotkania promujące czytanie, warsztaty dla dzieci i rodziców oraz wiele innych.