fbpx

„Czas honoru” – ROZWIĄZANIE KONKURSU

"Czas honoru" - ROZWIĄZANIE KONKURSU

Telewizja Polska S.A. wydała na DVD swój serialowy hit. Widzowie będą mogli powiększyć domową kolekcję o sezon 4 „Czasu honoru”.
„Czas honoru” to popularny polski serial, który przedstawia dzieje ludności żyjącej w czasie drugiej wojny światowej. W czwartej części serialu „Czas honoru” jego bohaterów, Władka, Bronka, Janka i Michała oraz ich bliskich w okupowanej Polsce, odnajdujemy niecałe trzy lata po wydarzeniach opisanych w części 3. Jest kwiecień 1944 roku. Losy wojny zaczynają się odwracać. Niemcy przegrywają na wszystkich frontach…

Serial uhonorowany został Srebrnym Medalem w kategorii „Akcja” na 53. edycji prestiżowego konkursu programów telewizyjnych – New York Festivals. Zdobył równorzędną nagrodę z popularnymi amerykańskimi serialami m.in. Californication.

Z kolei „Czas honoru”, to powieść napisana przez Jarosława Sokoła, autora telewizyjnego serialu pod tym samym tytułem, która z rozmachem kreśli wojenne losy bohaterów od wrześniowej klęski, przez wojnę we Francji, sowieckie łagry, po codzienne życie w okupowanej Warszawie, rozbudowując świat serialu o zupełnie nowe postacie i historie.

Dziękujemy za wzięcie udziału w konkursie. Pięciu osobom już wysłaliśmy książki i płyty DVD pod tytułem „Czas honoru”. Zwycięzców: panią Kingę, pana Sławka, bardnaskela,pani Patrycja i pan Daniel. Gratulujemy!

  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze