1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Spotkania
  4. >
  5. Jak to jest być ofiarą ghostingu? Billie Eilish podzieliła się swoją historią

Jak to jest być ofiarą ghostingu? Billie Eilish podzieliła się swoją historią

Billie Eilish (Fot.  Arturo Holmes/Getty Images)
Billie Eilish (Fot. Arturo Holmes/Getty Images)
Billie Eilish, 22-letnia gwiazda muzyki, otwarcie opowiedziała o szoku związanym z byciem „zghostowaną”, a także utracie przyjaciół, nawiązywaniu nowych relacji oraz samotności sławy. „Przeraża mnie strata i mam wiele problemów z porzuceniem” – przyznała artystka w jednym z odcinków popularnego podcastu BBC „Miss Me?”.

Pod koniec maja Billie Eilish wydała swój trzeci studyjny album pt. „Hit Me Hard and Soft”. Z tej okazji gwiazda muzyki wystąpiła w jednym z odcinków podcastu BBC „Miss Me?”, który prowadzą Lily Allen i Miquita Oliver. Artystka opowiedziała w nim, jak wyglądała jej droga do sławy oraz jak kariera wpłynęła na jej relacje z bliskimi. Piosenkarka przyznała m.in., że ​​w zeszłym roku stała się ofiarą ghostingu, czyli nagłego zerwania kontaktu z przyjacielem lub partnerem bez żadnego wyjaśnienia. Eilish opisała to doświadczenie jako „niewiarygodne”. – To był ktoś, kogo znałam od lat. Nie wiedziałam, że ludzie nadal tak robią – dodała.

Piosenkarka opowiedziała także o tym, jak straciła przyjaciół, gdy stała się sławna. – Nagle stałam się sławna i nie miałam się z kim utożsamić. To było naprawdę trudne – powiedziała. – To był dzień moich 20. urodzin. Rozejrzałam się po sali i zobaczyłam tylko ludzi, których zatrudniam. Wszyscy byli starsi ode mnie o 15 lat lub więcej – dodała. Kiedy jeden z pracowników nagle odszedł, Eilish zrozumiała, że tak naprawdę nigdy nie byli przyjaciółmi.

– To była najgorsza rzecz, jaka mi się przydarzyła. To uświadomiło mi: „To jest praca”. Wcześniej czy później wszyscy mnie opuszczą i już nigdy się nie zobaczymy – skomentowała gwiazda. – Od tego czasu trudno jest mi być przyjacielskim wobec ludzi, z którymi pracuję, ponieważ bardzo przeraża mnie strata i mam wiele problemów z porzuceniem – stwierdziła.

W ubiegłym roku sytuacja się jednak odwróciła. Eilish wyznała, że nabrała większego dystansu do ludzi, z którymi pracuje, oraz reaktywowała dawne relacje. – Dokładnie rok temu odnowiłam kontakt z grupą starych przyjaciół. Teraz mam ich wielu – powiedziała. – Mam teraz załogę! To najwspanialsza rzecz, jaka przydarzyła się w moim życiu – podsumowała.

Artystka opowiedziała także o wydarzeniu, które miało miejsce podczas Coachelli. – Pomyślałam: „Mam przyjaciół i bardzo ich kocham” i rozpłakałam się… bo znowu mam przyjaciół – wyznała Eilish. Poniżej znajdziecie link do całego odcinka.

Źródło: Jack Guy, „Billie Eilish opens up about the shock of being ghosted, and losing and making friends”, edition.cnn.com [dostęp: 12.06.2024]

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
Autopromocja
Autopromocja

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze