1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Uroda

Chwile piękna dla siebie

(Fot. materiały partnera)
Gdy nadchodzi lato warto pomyśleć o sobie i oderwać się od codziennych obowiązków. Pamiętajmy, by odpoczywając i relaksując się, miło spędzić czas, dopieścić ciało i „naładować baterie”. Pamiętajmy, by odpoczywając i relaksując się, miło spędzić czas, dopieścić ciało i „naładować baterie”.

Jak to zrobić? Sposobów jest wiele, ale jednym z najlepszych to choćby krótki, lecz dobrze zaplanowany pobyt w SPA. W dzisiejszym rozumieniu SPA kojarzy się nam z całkowitym relaksem połączonym z pielęgnacją ciała, odnową biologiczną i harmonią wszystkich zmysłów.

(Fot. materiały partnera)

Hotele SPA Dr Irena Eris idą jeszcze dalej proponują „luksus blisko natury”, jak głosi ich maksyma. Powiązanie z największą polską marką kosmetyczną uczyniły Hotele SPA prawdziwą świątynią piękna, zarówno tego zewnętrznego, jak i wewnętrznego. Sercem każdego z nich jest Kosmetyczny Instytut z bogatą ofertą zabiegów pielęgnacyjnych na twarz i ciało, zabiegów hi-tech wykorzystujących nowoczesny sprzęt kosmetologiczny oraz masaży, zarówno klasycznych, jaki i orientalnych.

Idealną propozycją przygotowująca skórę do wakacyjnego relaksu jest Fit & Slim Theraphy. To konturująca terapia antycellulitowa na ciało, która zapewnia miejscowe wyszczuplenie sylwetki i widoczną redukcję cellulitu. Innowacyjny kompleks CelluFITgen pobudza metabolizm komórkowy, redukując grubość podskórnej tkanki tłuszczowej oraz ogranicza jej rozwój szczególnie na brzuchu, pośladkach i udach. A zawarty w recepturze wyciąg z mikroalgii Tisochrysis lutea przyspiesza proces spalania tłuszczu w dojrzałych komórkach i redukuje efekt „skórki pomarańczowej”. W efekcie zabieg-terapia poprawia kształt ciała, wyszczupla oraz zwiększa jędrność i gładkość skóry. Można go wykonać w wariancie z infuzją tlenową, liposukcją ultradźwiękową lub masażem próżniowym – dermadrenage.

Dla wydłużenia i wzmocnienia efektów zabiegu warto sięgnąć po dwa uzupełniające kurację produkty do stosowania w domu, a które można kupić tylko w Kosmetycznym Instytucie. Są to Fit & Slim Therapy Wygładzający Peeling Antycellulitowy do Ciała oraz Fit & Slim Therapy Antycellulitowe Serum Modelujące do Ciała z serii Dr Irena Eris Prosystem Home Care. Stosowane regularnie pozwolą dłużej cieszyć się wygłodzoną i ujędrnioną skórą.

(Fot. materiały partnera)

Chcąc emanować blaskiem skóry, musimy też zadbać o wewnętrzny spokój, pozbyć się stresu, wyciszyć umysł. Znakomicie sprawdzą się w tej roli masaże, zabiegi typowe dla takich miejsc jak SPA, a których zadaniem jest wywołanie głębokiego relaksu. Idealne będą tu masaże orientalne jak np. ajurweda, masaże gorącymi kamieniami bazaltowymi czy aromatycznymi ciepłymi świecami. Zastosowanie odpowiednich technik masowania, znanych od tysięcy lat w połączeniu z aromaterapią pozwoli zaznać pełnego relaksu.

(Fot. materiały partnera)

Niezbędnym dopełnieniem rytuałów piękna jest zdrowy sen. Wyjątkowe usytuowanie Hoteli SPA Dr Irena Eris z dala od miejskiego zgiełku, w otoczeniu przyrody gwarantuje spokój i ciszę. W połączeniu z wieczornym spacerem, wygodnym i szerokim łóżkiem, świeżą, pachnącą i wykrochmaloną pościelą oraz możliwością spania przy otwartym oknie – Hotele SPA zapewnią idealne warunki do odpowiednio długiego i spokojnego snu, a tym samym do zregenerowania się organizmu.

Wyspani i zadbani, pełni nowej energii, łatwiej stawimy czoła wyzwaniom codzienności.

(Fot. materiały partnera)

DrIrenaaErisSPA.com

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze