1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Uroda

Ostatnie dni pop-up store’u marki Oral-B – przetestuj na własnych zębach

(Fot. materiały prasowe)
Niedawno odbyła się premiera trzech nowych modeli szczoteczek do zębów Oral-B, które wykorzystują zaawansowaną technologię magnetyczną. Z tej okazji w warszawskich Złotych Tarasach pojawiło się stoisko, gdzie odwiedzający mogą sami przekonać się o jej skuteczności – przetestować szczoteczkę magnetyczną i uzyskać profesjonalne porady od ekspertów. To ostatnie chwile na odwiedzenie pop-up store’u, które będzie otwarte już tylko do 29 października.

W warszawskim pop-up storze można zobaczyć wszystkie dotychczas zaprojektowane modele marki Oral-B z innowacyjnej linii szczoteczek magnetycznych iO. Technologia Oral-B iO to wynik sześciu lat pracy i 250 przyznanych patentów. Opiera się ona na napędzie magnetycznym, który przenosi energię na końcówki włókien, tworząc delikatne mikrowibracje.

(Fot. materiały prasowe)

Przetestuj na własnych zębach

W piątki i soboty – 21 i 22 oraz 28 i 29 października – odwiedzający mają okazję wypróbować szczoteczkę do zębów iO pod okiem doświadczonej higienistki i przekonać się, że czyszczenie zębów z iO może być nie tylko skuteczniejsze, ale także bardziej komfortowe. Ekspertka udzieli również porad i wskazówek dotyczących prawidłowego dbania o kondycję jamy ustnej oraz zwróci uwagę na błędy popełniane przy czyszczeniu zębów. Instruktaż poprawnej higieny jamy ustnej będzie prowadzony także od poniedziałku do czwartku, jednak bez możliwości samodzielnego umycia zębów.

Marka przygotowała także specjalną promocję dla tych, którzy odwiedzą stoisko w Złotych Tarasach.

(Fot. materiały prasowe)

Gwiazda pop-up store’u

Oral-B iO 10, wyposażona w iOSense, to obecnie szczoteczka z najbardziej zaawansowaną technologią służąca utrzymywaniu higieny jamy ustnej, również dzięki sztucznej inteligencji. Dzięki temu przekazuje użytkownikowi wskazówki dotyczące skutecznego szczotkowania zębów w czasie rzeczywistym, zapewniając tym samym najskuteczniejsze i jak najbardziej intuicyjne szczotkowanie. Wskazówki dotyczą między innymi: ile czasu, gdzie i jak szczotkować.

Modele iO4 oraz iO5 – które także pojawiły się w pop-up storze – również wykorzystują innowacyjną technologię magnetyczną, dzięki czemu zaawansowane rozwiązanie służące jeszcze skuteczniejszemu szczotkowaniu zębów jest od teraz dostępne dla większego grona konsumentów w różnych przedziałach budżetowych.

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze