1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Uroda

Perłowe włosy – nowy trend w koloryzacji

(Fot. L’Oréal Professionnel Paris)
(Fot. L’Oréal Professionnel Paris)
Co powiecie na koloryzację z lekkim twistem? L’Oréal Professionnel Paris prezentuje French Balayage Pearls – nowy trend, który pozwala wyeksponować naturalny blask włosów. Przeczytajcie, na czym dokładnie polega.

Klasyczną technikę French Balayage’u znamy wszyscy – teraz jednak dwuetapowe rozjaśnianie i tonowanie zostało wzbogacone o świetliste, perłowe wykończenie. Dzięki temu otrzymujemy naturalny, nieznacznie przechodzący od ciemniejszych do jaśniejszych tonów kolor z opalizującymi akcentami. Technika ta różni się od klasycznego balejażu nitkowego także tym, że rozjaśniane pasma są szersze niż przy standardowej koloryzacji – od nasady i na całej długości.

Koloryzacja w perłowym odcieniu pozwala uzyskać subtelne rozświetlenie i spektakularny efekt. – French Balayage Pearls to sposób na wzmocnienie koloru i grę z nowymi odcieniami, jak również sposób na wyróżniające się włosy – mówi Harriet Stokes, Ekspertka koloru L’Oréal Professionnel Paris.

(Fot. L’Oréal Professionnel Paris)

Perłowe wykończenie sprawdzi się na wszystkich kolorach włosów, w tym ciemnych. Mamy do wyboru gamę dwóch beżowych opalizujących tonów i trzech chłodnych perłowych odcieni, które podkreślają walory twarzy.

– Perłowe kolory, które oferuje French Balayage Pearls, są unikalne w stosunku do wszystkich innych opcji dostępnych w ramach usług koloryzacji. Łączone przy tej technice odcienie mokki oraz fioletu tworzą niecodzienny, subtelny efekt. Koloryzacja ta na każdym kolorze włosów prezentuje się niezwykle ciekawie i przyciąga spojrzenia! – komentuje Harriet Stokes.

Dobra wiadomość jest również taka, że French Balayage Pearls to koloryzacja bez amoniaku, dzięki czemu pachnie przyjemnie i – co ważniejsze – wydobywa to, co najlepsze z ich naturalnego odcienia. Dodatkowo pozwala spowolnić proces wypłukiwania się koloru, redukując tym samym widoczność niechcianych odrostów.

(Fot. L’Oréal Professionnel Paris)

– Współczesne kobiety pragną wyrazistych stylizacji. W przypadku włosów potrzebują odrobiny szaleństwa w kolorze, który będzie prezentował się naturalnie, a przy tym współgrał z ich indywidualnymi cechami. Pragną wyróżniać się, zachowując balans. Właśnie to gwarantuje koloryzacja French Balayage Pearls – podkreśla naturalne odcienie i sprawdza się przy wszystkich kolorach włosów – dodaje Stokes.

Nowy trend French Balayage Pearls od L’Oréal Professionnel Paris będzie dostępny w salonach od maja 2023 roku.

Źródło: materiały prasowe

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze