1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Uroda

Marka Roger&Gallet w końcu w Polsce

(Fot. materiały prasowe)
(Fot. materiały prasowe)
Mamy dobrą wiadomość dla fanów francuskiego perfumiarstwa. Kultowa marka Roger&Gallet niedawno pojawiła się na polskim rynku, a wraz z nią kolekcja wód zapachowych, słynne okrągłe mydła, żele pod prysznic i kremy do rąk. Zanurzcie się w owocowo-kwiatowym świecie.

Na początek odrobina historii. Marka Roger&Gallet wywodzi się z francuskiej sztuki well-being, której istota tkwi w głębokim czerpaniu wszystkiego, co najlepsze z natury. Od 1862 roku Roger&Gallet tworzy produkty, inspirując się średniowiecznymi ogrodami, w których uprawiano lecznicze, aromatyczne rośliny. To właśnie one są podstawą otulających skórę zapachów o niepowtarzalnych formułach i aromatach, opracowanych przez słynnych mistrzów perfumiarstwa.

(Fot. materiały prasowe)

Wody zapachowe to idealny wybór na lato – nie tylko pozostawią nieziemski, acz subtelny zapach na waszej skórze, lecz także momentalnie poprawią wam nastrój. Portfolio marki składa się z aż ośmiu zapachów well-being: czterech w linii relaksującej i czterech w energetyzującej – każdemu według potrzeb. Fleur de Figuier, Rose, Feuille de thé i Neroli koją zmysły, natomiast Gingembre Rouge, Bois d'Orange, Cédrat i Fleur d'Osmanthus działają na nie pobudzająco. Zapachy dostaniemy w wersji 100 ml oraz 30 ml – te drugie idealnie zmieszczą się do torebki, dzięki czemu będą zawsze pod ręką.

Ponadto w ofercie marki znajdziemy kultową wodę kolońską oraz znane na całym świecie okrągłe mydła, żele pod prysznic i kremy do rąk, które mają właściwości naturalnie korzystne dla ciała i umysłu, a do tego obłędnie pachną!

(Fot. materiały prasowe)

Roger&Gallet od setek lat korzysta z oryginalnych receptur przekazywanych z pokolenia na pokolenia, w ponad 90 procentach opartych na naturalnych składnikach. Produkty te zarówno dbają o skórę, jak i w udowodniony klinicznie sposób wpływają na emocje i dobre samopoczucie, co odgrywa ważną rolę w tworzeniu życia opartego na harmonii i self-care. Warto dać się oczarować subtelną wonią róż, orzeźwiających cytrusów czy egzotycznych kwiatów.

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze