fbpx

20 soczewek kolorowych, które zaskoczą nawet ekstremalne gusta

20 soczewek kolorowych, które zaskoczą nawet ekstremalne gusta
shutterstock

Nie tylko pogłębiają naturalny kolor oczu, ale mogą go nawet całkowicie zmienić. Najwięksi producenci soczewek kontaktowych wypuścili na rynek także fantazyjne linie produktów, które wywierają wrażenie na każdym. Prezentujemy 20 modeli, dzięki którym możecie wyglądać zupełnie inaczej!
Soczewki kolorowe umożliwiają korygowanie wad wzroku, są też produkowane bez mocy optycznej (tak zwane soczewki kosmetyczne). Szeroki wybór sprawia, że sięgnąć po nie może praktycznie każdy. Z całą pewnością urozmaicają one życie użytkowników soczewek kontaktowych, mogą być też uzupełnieniem wybranej stylizacji. Efektowne, ale i niecodzienne spojrzenie, można uzyskać za pomocą wybranych soczewek, zaś przebierać można w szerokiej gamie kolorów i wzorów.

Podkreśl lub pogłęb kolor swoich oczu

Dla osób, które chcą podkreślić swój naturalny kolor oczu producenci przygotowali gamę różnorodnych soczewek. Firma Ciba Vision proponuje między innymi takie linie produktów, jak: Focus Softcolors lub FreshLook Color Enhancers. Seria FreshLook dostępna jest w sześciu niezwykłych kolorach: Blue, Green, Hazel, Violet, Sapphire Blue i Misty Gray. Gdy mowa o pogłębieniu koloru oczu – ten sam producent – proponuje soczewki z linii FreshLook ColorBlends, które również zakupić można w sześciu kolorach: Blue, Green, Grey, Chestnut Brown, Honey i Turquoise. Szeroki wybór soczewek kolorowych FreeshLook znajdziesz w sklepie Vision Express we wszystkich wymienionych modelach.

Może wzorki?

Takie soczewki kolorowe zrobią wrażenie na każdym! Firma Maxvue Vision przygotowała między innymi kolekcję Crazy Wild Eyes, na którą składa się 75 wzorów. Wybierać można w takich fantazyjnych kolorach i wzorach, jak: Bat Crusader, Black Screen, Blue Star, Blade, Union Jack, Spider, White Screen czy Yellow Star. Ten sam producent wypuścił na rynek również linię soczewek Crazy Lens UV Glow, które dodają oczom blasku i pozwalają im świecić w dyskotekowych reflektorach. Wybierać można aż w siedmiu niesamowitych barwach!

Soczewki powiększające oczy

Na rynku dostępne są również soczewki kolorowe, które powiększają oczy. Takie świetnie nadają się zarówno na co dzień, jak i na wieczorne wyjście z przyjaciółmi. Produkowane są one między innymi przez firmę Vision, która zaprojektowała kolekcję PartyEye. Mnogość kolorów połączona jest tu z paletą różnorodnych wzorków, dzięki czemu każdy bez problemu może wybrać coś niepowtarzalnego dla siebie. Przykładowymi soczewkami z tej linii są PartyEye Bt Violet czy PartyEye A Aqua.