1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Zdrowie
  4. >
  5. Piękny uśmiech w prezencie

Piękny uśmiech w prezencie

Produktów do higieny jamy ustnej, które można podłożyć pod choinkę, jest wiele. Czy wypada je dawać? Zdecydowanie tak - dobrze, gdy jest on dodatkiem do innych prezentów, na przykład książki czy biżuterii.

Dbałość o zdrowie zębów jest coraz większa, rośnie świadomość, dlatego coraz więcej osób sięga po doskonałe produkty do czyszczenia zębów, wybielania ich oraz wzmacniania. Rodzice, ciocia czy siostrzeniec z pewnością ucieszą się z takiego prezentu.

Szczoteczka elektryczna – każdy będzie zadowolony

Zwykła szczotka do zębów to skromny prezent, ale już szczoteczka elektryczna, która kosztuje 100 czy 200 złotych to prezent luksusowy. Dołączyć do niej można zestaw wymiennych końcówek i wysokiej jakości pastę wybielającą do zębów. To doskonałe rozwiązanie dla każdego. Niejedna osoba zechce sięgnąć po taką szczoteczkę. Jest to dla niej na pewno doskonałe rozwiązanie. Szczoteczkę można zapakować w efektowne etui lub ładny futerał.

Irygator do zębów dla bardziej wymagających

pomaga skutecznie dbać o higienę jamy ustnej. Nadal jednak niewielu Polaków z niego korzysta. Być może dlatego, że to nie jest tanie urządzenie, kosztuje od 160 do 200 złotych. Warto w nie jednak zainwestować, aby jak najdłużej cieszyć się zdrowymi zębami i dziąsłami. Irygatory są stacjonarne lub bezprzewodowe. Te pierwsze są do domowego użytku, drugie natomiast nadają się idealnie do zabierania na wyjazdy.

Produkty do wybielania zębów

Do wybielania zębów jest szeroka gama produktów. Obecnie szczególnie popularne są pasty i proszki do zębów bazujące na węglu. Pozwalają one łagodnie oraz bezinwazyjnie wybielić zęby. Ceny są różnorodne – od 20 do 200 złotych. Innym sposobem są nakładki na zęby oraz specjalna pasta do nich. Nakłada się je na pół godziny i zdejmuje. Po kilku zastosowaniach zęby stają się jaśniejsze. Zestaw do higieny jamy ustnej złożony ze szczoteczki elektrycznej, pasty do zębów oraz nici dentystycznych może być doskonałym pomysłem na podarunek.

Więcej świetnych pomysłów na prezent znajdziesz na

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze