1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Zdrowie
  4. >
  5. Premiera w Polsce: protokół ginekologiczny do regeneracji miejsc intymnych Neauvia Nrose

Premiera w Polsce: protokół ginekologiczny do regeneracji miejsc intymnych Neauvia Nrose

(Fot. materiały prasowe)
W połowie września odbyło się pierwsze sympozjum marki Neauvia, które zgromadziło specjalistów medycyny estetycznej z Polski i świata. Zabiegi z użyciem produktów do odmładzania twarzy marki Neauvia są u nas dobrze znane i cieszą się dobrą sławą. Tym razem jednak głównym punktem konferencji były zabiegi stref intymnych, Neauvia Nrose. 

Medycyna estetyczna pozwala nam coraz dłużej czuć się i wyglądać młodo. Jednak to nie tylko twarz bez zmarszczek i jędrne ciało są tym, co się liczy. Ważny jest także nasz komfort jako kobiety, możliwość cieszenia się jak najdłużej satysfakcjonującym życiem seksualnym. Tematy takie jak odmładzanie skóry twarzy i całego ciała są nam już bliskie i znane. Chętnie dzielimy się z lekarzem swoimi obawami, potrzebami i mówimy wprost o starzeniu się skóry. Twórcy marki Neauvia chceliby, aby tak samo otwarcie i pozytywnie wyglądały rozmowy o strefach intymnych i problemach z nimi związanych. To ważne, ponieważ aż 75 proc. kobiet w wieku menopauzalnym może odczuwać atrofię miejsc intymnych, ale nieliczne mają odwagę podzielić się tym z lekarzem. Barierę najczęściej stanowią emocje, uczucie skrępowania i brak odwagi. Warto podejmować trudne tematy, bo nawet połowa kobiet po menopauzie doświadcza objawów, które mają bezpośredni wpływ na obniżenie jakości życia i brak odczuwania przyjemności z kontaktów seksualnych. Poza tym aż 41 proc. z nas czuje, że utraciło swoją młodość i obawiamy się, że atrofia miejsc intymnych jest nieodwracalna. Przez to tracimy pewność siebie, czujemy się nieatrakcyjne… Teraz ginekolodzy i lekarze medycyny estetycznej mają narzędzie, które pozwoli to zmienić. Jest to pierwszy holistyczny protokół zabiegowy dedykowany regeneracji miejsc intymnych.

Zapytaj swojego lekarza o #Nrose

Nasze ciało i skóra z czasem ulegają procesom starzenia. I choć nie zawsze o tym myślimy, nasze narządy płciowe, pochwa i skóra okolic intymnych również z wiekiem się zmieniają. Ważnymi czynnikami, które mają wpływ na wygląd i procesy starzenia są tu zmiany hormonalne, ciąża, proces menopauzy, wahania wagi oraz intensywne uprawianie sportu. Co się wtedy dzieje i co nas niepokoi? Możemy zauważyć zwiotczenie i utratę jędrności okolic intymnych, odczuwamy podrażnienia, częstsze infekcje pochwy. Poza tym pojawia się ból podczas stosunku a zmiany estetyczne prowadzą do dyskomfortu i skrępowania. Nie zawsze chcemy o tym rozmawiać z partnerem, a najlepszym doradcą, głosem rozsądku, wsparcia i pomocy profesjonalnej jest lekarz. W gabinecie lekarskim znajduje się nie tylko źródło rzetelnej wiedzy, ale przede wszystkim wsparcie emocjonalne oraz rozwiązanie problemów dzięki dostępowi do najnowszych technologii, zabiegów i preparatów do pielęgnacji.

Jak wygląda zabieg?

Pierwszy holistyczny protokół dedykowany regeneracji miejsc intymnych łączy zabiegi SECTUM – wielozadaniowej platformy wykorzystującej falę radiową z NEAUVIA Intense Rose – wypełnianiem bazującym na opatentowanej formule kwasu hialuronowego oraz NEAUVIA rejuvenation Rose Gel – miejscową pielęgnacją pozabiegową.

SECTUM – zabieg ujędrniania i poprawy napięcia skóry sromu oraz kanału pochwowego. Specjalnie zaprojektowany aplikator zabiegowy do radiofrekwencji pozwala na bezbolesne, nieinwazyjne i niechirurgiczne leczenie. Dzięki temu terapia odbywa się w komfortowych warunkach i pozwala na powrót do codzienności tuż po zabiegu.

NEAUVIA INTENSE ROSE – zabieg wypełniania kwasem hialuronowym z formułą bogatą w Glicynę i L-Prolinę. Przywraca i poprawia objętość, jędrność i kształt sromu oraz nawilża skórę i błony śluzowe. Formuła Neauvia Intense Rose została zaprojektowana w oparciu o najwyższe możliwe stężenie kwasu hialuronowego i przeznaczona jest do zabiegów na wargi sromowe większe zapewniając efekt odmłodzenia niezależnie od wieku oraz kondycji skóry okolic intymnych.

NEAUVIA REJUVENATION ROSE GEL – miejscowa pielęgnacja pozabiegowa do stosowania w domu. Skoncentrowane serum na dzień i na noc łagodzi i nawilża okolice intymne, wspiera równowagę i proces regeneracji skóry. Opracowany z opatentowanym frakcyjnym kwasem hialuronowym i czynnikami wzrostu stymuluje skórę do odnowy dla jeszcze lepszego efektu odmłodzenia.

Zabieg w pełni bezpieczny

Holistyczny protokół Nrose został szczegółowo przebadany, poddany testom klinicznym oraz zatwierdzony przez komisję etyczną. Pacjentki jednogłośnie podkreślały zadowolenie z aspektów wolumetrycznych, poprawy wyglądu oraz nawilżenia i komfortu w strefach intymnych. Z kolei badanie histopatologiczne wykazało znaczny wzrost ilości kolagenu w ściankach pochwy, wargach sromowych po pełnej serii zabiegów #Nrose. Lekarze podkreślają, że seria zabiegów łączonych pozwala na regenerację na trzech poziomach: komórkowym, tkankowym oraz na poziomie narządów. Z jednej strony mamy więc radiofrekwencję, która wpływa na kolagen i elastynę w skórze, a z drugiej: kwas hialuronowy i jego silne działanie wolumetryczne korygujące atrofię i związane z nią objawy. Cel jest jeden: poprawa jakości skóry oraz przywrócenie komfortu dobrego intymnego samopoczucia.

W czasie konferencji swoimi doświadczeniami z zabiegiem Neauvia Nrose dzieliła się trójka światowej sławy specjalistów: Prof. dr Nicola Zerbinati, dermatolog i specjalista medycyny estetycznej, profesor zwyczajny dermatologii i wenerologii na Uniwersytecie Insubria w Varese we Włoszech; Dr Eva Guisantes, specjalista chirurgii plastycznej, rekonstrukcyjnej i estetycznej, dyrektor medyczny kliniki Mandri w Barcelonie i profesor nadzwyczajny na Uniwersytecie w Barcelonie; Alessandro Gariboldi, ekspert w dziedzinie wypełniaczy, urządzeń i kosmeceutyków, ambasador Neauvia.

Od lewej: Ireneusz Matuszczak, Country Manager Neauvia Poland, Monika Konopka, Marketing Director Neauvia Poland oraz Gabriele Drigo, President & CEO Neauvia, ITP S.A. MatexLab. (Fot. materiały prasowe)

Więcej informacji o protokole Nrose znajdą Państwo na stronie: www.neauvia.pl

  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze