1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Zdrowie
  4. >
  5. Konstancin Esthetic Clinic – dbamy o twoje naturalne piękno

Konstancin Esthetic Clinic – dbamy o twoje naturalne piękno

(Fot. Materiały prasowe Konstancin Esthetic Clinic)
Filozofia Konstancin Esthetic Clinic to przede wszystkim wysoka wrażliwość na naturalne piękno człowieka. Możesz tu skorzystać z urządzeń hi-tech, zabiegów kosmetycznych czy depilacji, ale też stworzyć dla siebie plan profilaktyki anti-aging. Wszystko według zasady #smartesthetic.

SECRET RF, czyli frakcyjna radiofrekwencja mikroigłowa

Technologie łączące mikronakłuwanie z falą radiową zyskują coraz większą popularność wśród pacjentów ze względu na małą inwazyjność i skuteczność porównywalną nawet do laserów frakcyjnych.

W trakcie zabiegu skóra jest poddawana frakcyjnemu mikronakłuwaniu – igiełki, automatycznie aplikowane w skórę emitują jednocześnie fale radiowe RF. Głębokość penetracji igieł zależy od miejsca zabiegu, stanu skóry i rodzaju leczonej zmiany. Duże możliwości zmiany ustawień oraz możliwość użycia różnych igieł pozwalają na optymalizację parametrów zabiegu, tak by był w pełni skuteczny, a także bezpieczny. Mechaniczne nakłuwanie pobudza skórę do przebudowy, uruchamiając procesy gojenia i regeneracji, a fale radiowe dają efekt termoliftingu i stymulują fibroblasty do produkcji kolagenu i elastyny. Zwykle wykorzystuje się też powstałe w trakcie nakłuwania „kanaliki” i bezpośrednio po zabiegu aplikuje serum z substancjami aktywnymi lub wykonuje peeling kwasowy w terapii łączonej.

Zabieg wypłyca zmarszczki, ujędrnia skórę, poprawia owal, ujednolica koloryt i zmniejsza widoczność porów, unosi tak zwane chomiki. Świetnie sprawdza się też w redukcji blizn, rozstępów czy leczeniu trądziku. Z Secret RF możesz uzyskać dobre rezultaty już po jednym zabiegu, jednak jest to uzależnione od stanu skóry i zaleca się wykonanie 3–5 procedur w odstępach 2–4 tygodni.

Secret RF (Fot. Materiały prasowe Konstancin Esthetic Clinic)

SANDRO DUAL – najnowocześniejszy laser na rynku

Chcesz usunąć niechciane owłosienie, ale obawiasz się, że zabiegi są zbyt bolesne lub nie do końca skuteczne? Rozwiejemy twoje wątpliwości. Depilacja wykonywana za pomocą lasera Sandro Dual daje doskonałe rezultaty zarówno przy ciemnych, jak i jasnych włoskach, a sam zabieg nie jest bolesny.

Laser hybrydowy Sandro Dual wykorzystuje unikalną technologię łączącą dwie długości fali – aleksandrytową oraz neodymowo-yagową, które w formule hybrydowej umożliwiają połączenie oraz jednoczesną emisję promieniowania laserowego wnikającego do skóry. Dzięki temu działa skutecznie niezależnie od ilości pigmentu we włosie.

Urządzenie wyposażone jest w automatyczny czujnik do pomiaru temperatury powierzchni skóry, co zapewnia całkowite bezpieczeństwo zabiegu. Szeroki zakres rozmiarów plamki lasera sprawia, że procedura jest szybka. Dodatkową zaletą platformy Sandro Dual jest system SCS (podwójnego chłodzenia gazem), który można zastosować, by całkowicie zniwelować nieprzyjemne doznania w trakcie depilacji.

Laser Sandro Dual poza depilacją pozwala też na leczenie zmian naczyniowych na kończynach oraz terapię przebarwień. W naszej klinice wykorzystujemy go także ze świetnymi efektami do terapii anti-aging. Zabiegi odmładzają skórę i poprawiają jej napięcie bez okresu rekonwalescencji.

Sandro Dual (Fot. Materiały prasowe Konstancin Esthetic Clinic)

Wyłącznym dystrybutorem obu urządzeń jest firma EuroScaleMed (www.euroscalemed.pl).

Karolina Siudy, lekarz medycyny estetycznej, właścicielka Konstancin Esthetic Clinic (Fot. Materiały prasowe Konstancin Esthetic Clinic)

  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze