1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Zdrowie

Cudów nie ma. Jest nauka. Tak wynika z doświadczeń

W najnowszej kampanii Health Labs Care oddało głos kobietom korzystającym z suplementów diety. (Fot. materiały partnera)
Dla Health Labs Care najważniejsze jest to, co wynika z doświadczeń. Dlatego w swojej najnowszej kampanii marka w pełni oddała głos kobietom korzystającym z suplementów diety. Nina – jedna z użytkowniczek, odpowiedziała na pytania innych kobiet i dzięki temu poznaliśmy jej historie o włosach jak z reklamy szamponu, zachwytach męża, fryzjera i koleżanek z pracy oraz naukowym sposobie na dobre samopoczucie.

Kiedy pierwszy raz pomyślałaś, że może warto wypróbować suplementację GlowMe?
Jakieś dwa lata temu zauważyłam, że moja skóra nie wygląda już tak dobrze jak wyglądała w liceum czy chociażby na studiach. Mimo tego, że dbam o pielęgnację od zewnątrz i stosuję kremy i różne inne opcje nawilżania skóry, to widocznie czegoś jej brakowało, bo była sucha, nie błyszczała się i przez to źle się czułam bez makijażu. Wtedy zaczęłam czytać o pielęgnacji od wewnątrz i tak trafiłam na informację o kolagenie. Potem zaczęłam porównywać różne kolageny na rynku, czytać też opinie i tak zdecydowałam się na kolagen od Health Labs Care.

Dlaczego sięgnęłaś akurat po GlowMe?
Przeczytałam o nim bardzo dużo pozytywnych opinii i takich opinii, które wydawały mi się uczciwe i szczere.

Jak długo stosujesz GlowMe?
Od mojego pierwszego zakupu myślę, że minęło ok 1,5 roku.

Jakie efekty zauważyłaś?
Przede wszystkim moja skóra jest bardziej nawilżona i świetlista. Patrząc na ten efekt – wiem, że GlowMe na pewno zostanie ze mną na stałe.

W jaki sposób pielęgnujesz skórę?
Moja pielęgnacja opiera się przede wszystkim na jej dobrym nawilżeniu od zewnątrz. Stosuję różne kremy i sera, a okazjonalnie wykonuję również masaż twarzy. Wiem, że kondycja mojej skóry zależy od moich codziennych nawyków, dlatego też codziennie wypijam minimum 2 litry wody oraz używam kremów z wysokim filtrem UV.

Czy bierzesz GlowMe regularnie?
W stosowaniu GlowMe jestem bardzo regularna, ponieważ codziennie przyjmuję inne suplementy, które przechowuję w pojemniczku na lekarstw

Jak smakuje?
Według mnie GlowMe smakuje dobrze, nie mam żadnego problemu z codziennym piciem suplementu.

Polecasz GlowMe?
Już nawet poleciłam – mojej mamie oraz koleżankom.

Więcej doświadczeń o suplementach marki Health Labs Care znajdziecie na https://www.youtube.com/c/HealthLabsCare

Nina – od ok. 1,5 roku używa suplementacji GlowMe. (Fot. materiały partnera)

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze