1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Zdrowie
  4. >
  5. Monika Olejnik ujawniła, że walczy z rakiem

Monika Olejnik ujawniła, że walczy z rakiem

Monika Olejnik (Fot. Radosław Nawrocki/Forum)
Monika Olejnik (Fot. Radosław Nawrocki/Forum)
Trudno jest mówić o trudnych sprawach publicznie, zwłaszcza jeśli jest się tak znaną osobą jak Monika Olejnik. Dziennikarka zdecydowała się podzielić doświadczeniem choroby, aby przypomnieć, jak ważna jest profilaktyka zdrowotna.

Dziennikarka opublikowała wczoraj na Instagramie post, w którym poinformowała, że mierzy się z nowotworem piersi. Jednocześnie zaapelowała, aby się badać i nie odpuszczać pogłębionej diagnostyki, jeśli coś nas niepokoi.

„Profilaktyka i wczesne i wykrycie nowotworu mogą uratować życie. Nie bójcie się pytać lekarzy, co jeszcze warto przebadać! Jeśli tylko minutę w miesiącu poświęcicie na pytanie »Czy się badasz/badałaś profilaktycznie?« – to wszyscy będziemy szczęśliwsi”.

Monika Olejnik jest już po operacji, nabiera sił. Pomaga jej w tym, co podkreśliła w poście, znakomita kondycja fizyczna:

„Moja pasja sportowa, systematyczne treningi od ponad 20 lat, bardzo mi pomogły ostatnio. Miałam tak potrzebną mi siłę! Wierzę, że #sport #kultura #zdrowie #przyjaźń #aktywność dają nam #WOLNOŚĆ” – napisała dziennikarka.

Pod postem Moniki Olejnik na Instagramie pojawiło się wiele wspierających komentarzy nie tylko od licznych przyjaciół, ale również od osób anonimowych, które życzą dziennikarce siły i szybkiego powrotu do zdrowia. Wiele osób zwróciło uwagę na to, jak ważne jest przypominanie znaczenia profilaktyki zdrowotnej, badań i dbania o kondycję fizyczną, zwłaszcza jeśli robią to znane osobistości, z których zdaniem liczy się wielu ludzi.

My również życzymy Monice Olejnik zdrowia i szybkiego powrotu do pełni sił.

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
Autopromocja
Autopromocja

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze