Jak działa woda ożywiona?

123rf.com

Lecznicze właściwości wody od lat doceniane są przez specjalistów wykorzystujących medycynę naturalną. Jej życiodajne możliwości udowodnił Austriak Johann Grander, który przez wiele lat analizował strukturę wody. Co ją charakteryzuje?
Od wieków ludzie pragną zgłębić tajemnice wody. Naukowcy, uzdrowiciele, obserwatorzy przyrody wciąż poddają ją eksperymentom i badaniom. W latach 70. ubiegłego wieku austriacki przedsiębiorca Johann Grander, odwołując się do odkrycia Japończyka Masaru Emoto, który dowiódł, że woda w zależności od tego, co na nią wpływa, ma różnoraką wstrukturę, próbował uzyskać krystalicznie czystą wodę. Grander wiedział już, że woda odzwierciedla i przekazuje wszystko, z czym się styka: emocje, słowa, dźwięki. Emoto, pokazując światu zamrożone cząsteczki wody, udowodnił że woda ma tzw. „pamięć”, czyli zdolność przechowywania i przenoszenia informacji. Grander eksperymentował z polem magnetycznym wody i zauważył, że drgania wysokiej częstotliwości (około 100 000 Hz) trwale przenoszą się na wodę. Jednocześnie przekonał się, że nawet woda oczyszczona fizycznie i chemicznie może mieć uszkodzoną strukturę. W ten sposób wpadł na pomysł technologii, która przywraca wodzie jej pierwotne uzdrawiające właściwości. Czyli możliwości, jakie przewidziała dla niej Natura. Grander stworzył technologię nazwaną swoim nazwiskiem, która jest jedyną metodą eliminującą całkowicie wszystkie skażenia na poziomie wibracji podczas procesu oczyszczania wody.

Wielu naukowców wciąż zadziwiają cechy zdrowotne tej wody. Ta niezwykła ciecz działa w sposób kompleksowy: kojąco na skórę, regenerująco na cały organizm oraz wyciszająco na psychikę. Udowodniono m.in. że dzięki ożywionej wodzie:

  • podrażnienia skóry wynikające na przykład z alergii oraz rany szybciej się goją;
  • skóra staje się gładka i jedwabista;
  • znikają obrzęki,
  • wzmacniają się procesy przemiany materii;
  • ustępują dolegliwości żołądkowe;
  • organizm oczyszcza się;
  • krwioobieg ulega stabilizacji;
  • poprawia się samopoczucie;
  • w całym ciele odczuwalne jest głębokie odprężenie.

Nie trzeba już podróżować do Austrii, Niemiec, Włoch czy Szwajcarii, by móc skorzystać z dobrodziejstw leczniczej wody w uzdrowiskowych kąpieliskach. Studio Sante jest pionierem w Polsce w zastosowaniu Ożywionej Wody Sante. Aby była krystalicznie czysta, zastosowano autorską metodę polegającą na filtracji wody na szkle aktywowanym, następnie elektrolizie próżniowej soli oraz specjalistycznych lampom UV. „Woda Ożywiona Sante jest dostępna w absolutnie każdym zakamarku naszego miejskiego uzdrowiska. Jest najlepszym i najbardziej naturalnym sposobem powrotu do witalności życiowej. Po kąpieli w niej skóra staje się gładka, nastrój się poprawia, odczuwamy głębokie odprężenie całego ciała. Warto jednak osobiście przekonać się o jej właściwościach, ponieważ żadne słowa nie są w stanie opisać jej wyjątkowości”, mówi Anna Sierpowska, manager zarządzający Studia Sante w Warszawie.