fbpx

Nawyk, który może uratować życie?

Nawyk, który może uratować życie?

Jakie macie nawyki? Picie porannej szklanki wody z cytryną, masaże, dieta wegańska lub bezglutenowa – media bombardują nas tysiącami nawyków, które mają zmienić nasze życie na lepsze, piękniejsze. Niestety prawie wszyscy zapominają o nawyku, który może je uratować. Na szczęście pamięta o nim Braster.
zwierciadlo_1000pxwiodaceJak to jest, że to, co naprawdę powinno się dla nas liczyć, niemal codziennie odstawiamy na boczny tor. Przecież doskonale wiemy, że aby korzystać z uroków życia, na pierwszym miejscu zawsze musi być nasze własne zdrowie. W takim razie dlaczego interesuje nas ono mniej niż kolejna para butów czy piękna fryzura? Odpowiedź wydaje się prosta. Zakupy czy dbanie o wygląd to nawyki, które pielęgnujemy praktycznie od zawsze.

Otwórz oczy!

Co 19 sekund diagnozuje się nowy przypadek nowotworu piersi. Co 1 minutę z powodu tej choroby umiera 1 kobieta. Rak piersi to najpopularniejszy nowotwór wśród kobiet, a aż ¾ chorych, nie było w grupie ryzyka! Dlatego bez względu na styl życia, nawyki żywieniowe i predyspozycje genetyczne, regularnym badaniom Brasterem powinna poddawać się każda kobieta. Również Ty.

zwierciadlo_660x500_dodatkowe_01

Weź swoje życie w swoje ręce
Od dekad profilaktyka raka piersi nie zmienia się. USG do szpitali wprowadzono na
przełomie lat 60. i 70. XX wieku, z kolei pierwsze próby kliniczne mammografii zaczęły się w 1963 roku, a mimo to do dziś są one podstawową formą dbania o zdrowy biust. Niestety wśród lekarzy panuje powszechna opinia, że mimo refundowania tych drogich badań, Polki często je ignorują, zapominając o korzyściach płynąych z regularnego kontrolowania własnego biustu. Jest to jedna z głównych przyczyn, która pozostawia wykrywalność raka piersi w naszym kraju na przerażająco niskim poziomie. Do jeszcze mniej popularnych badań zalicza się samobadanie czyli metodę palpacyjną, która mimo wielu zalet ma również wiele niedoskonałości.

Ale teraz z pomocą kobietom przychodzi Braster, rozpoczynając nową erę w samobadaniu piersi. To rewolucyjne w skali świata, polskie urządzenie dzięki innowacyjnej technologii wykorzystującej termografię kontaktową, rejestruje niepokojące zmiany. Co równie ważne, pomaga także wyrobić w kobietach nawyk comiesięcznego samobadania piersi w domu.

Braster – Twój najzdrowszy nawyk
zwierciadlo_660x500_dodatkowe_04
Braster to światowa rewolucja w samobadaniu piersi, której autorami są polscy specjaliści z najlepszych krajowych ośrodków naukowych. To innowacyjne urządzenie otwiera drzwi do świata, w którym kobiety nie umierają na nowotwór piersi. Jak?

Po pierwsze. Braster skutecznie pomaga wykryć niepokojące zmiany – potwierdziły to badania kliniczne.

Po drugie. Dzięki dedykowanej aplikacji każda kobieta może wyrobić sobie nawyk comiesięcznego badania piersi.

Jak działa Braster?

Rak piersi atakując organizm, generuje gwałtowny wzrost liczby nowych naczyń krwionośnych w obrębie tworzącego się guza i zwiększa metabolizm tkankowy. To podwyższa temperaturę miejsc chorobowo zmienionych, co pozwala Brasterowi na odczytanie niepokojcych zmian na powierzchni skóry piersi.

Przebieg samobadania piersi urządzeniem Braster.

  • Kobieta przeprowadza badanie urządzeniem BRASTER® w dowolnym miejscu – np. we własnej sypialni, łącząc się bezprzewodowo z intuicyjną aplikacją zainstalowaną na jej smartfonie lub tablecie. Proces ten trwa około 15 minut.
  • Obraz termograficzny piersi analizowany jest przez zaawansowane systemy informatyczne.
  • Zespół wykwalifikowanych specjalistów otacza kobietę opieką i w razie potrzeby udziela jej niezbędnych zaleceń.
  • Wynik badania oraz ewentualne rekomendacje w zakresie pogłębionej diagnostyki (USG lub mammografia) dostępne są na indywidualnym koncie na portalu Braster.

Poznaj korzyści płynące z samobadania Brasterem

Oczywiście nadrzędną korzyścią jest możliwość wczesnego wykrycia ewentualnych zmian nowotworowych w piersi i podjęcie skutecznego leczenia. Jednak Braster może zapewnić kobiecie to, czego nie są w stanie dać inne badania. Trzeba jednak dodać, że urządzenie to nie zastępuje USG i mammografii. Braster jest ich doskonałym uzupełnieniem.

Oto najważniejsze zalety urządzenia Braster.

  • Innowacja – urządzenie rejestruje podejrzane zmiany w piersiach.
  • Komfort – badanie bez bólu i bez wychodzenia z domu.
  • Czas – wystarczy jedynie około 15 minut.
  • Bezpieczeństwo – bezbolesna comiesięczna kontrola piersi.
  • Regularność – o comiesięcznym badaniu przypomina przyjazna aplikacja.

Przejmij kontrolę nad swoim życiem. Dołącz do rewolucji w samobadaniu piersi i wyrób sobie Twój najzdrowszy nawyk – nawyk, który może uratować Twoje życie.
Wejdź na www.braster.eu .