fbpx

AKADEMIA TAJGOŁKI – Świadomość, Pasja, Przedsiębiorczość

Wykorzystaj w pełni swoje możliwości i odkryj, ile wolności daje prowadzenie własnego biznesu, uczestnicząc w szkoleniu DYREKTOR NA SWOIM
Odzyskaj pasję życia, kreatywność i wiarę w siebie po wyłączającym z życia okresie macierzyństwa biorąc udział w warsztatach DLA MAM Z DZIEĆMI
Odkryj prawdziwe podłoże bólu kręgosłupa i naucz się mu zapobiegać w warsztatach ZDROWIE W TWOICH RĘKACH
Daj dziecku wiarę we własne siły i spraw, aby wejście w dorosłe życie odbyło się na jego warunkach, a nie na warunkach potencjalnego pracodawcy – W EDUKACJI BIZNESOWEJ DZIECI

Warsztaty dla MAM Z DZIEĆMI prowadzone pod hasłem „kreatywność siłą i radością życia”, mają na celu odbudowanie wiary we własne siły, uwolnienie spontaniczności oraz pobudzenie kreatywnego myślenia u kobiet, które po latach poświęconych na wychowywaniu dzieci chcą rozpocząć nowy etap w życiu. Równolegle prowadzone będą warsztaty kreatywności dla dzieci, dając im możliwość spędzania czasu z rówieśnikami.

Szkolenie DYREKTOR NA SWOIM pomoże w podjęciu decyzji w jakiej dziedzinie stworzyć własny biznes, jak zrozumieć swoje pasje i jak przekuć je w niezależność finansową. Szkolenie pomoże również w podjęciu decyzji o wychowywaniu dziecka w rodzinie przedsiębiorców.

Warsztaty ZDROWIE W MOICH RĘKACH pozwolą rozpoznać zależności pomiędzy stresem, a stanem naszego zdrowia, ze szczególnym naciskiem na układ kostno mięśniowy. Skierowane są do osób świadomych wagi profilaktyki, jako najlepszego środka zapobiegania skutkom stresującego życia. Połączone są z aktywnym wypoczynkiem w jesiennych Tatrach.

EDUKACJA BIZNESOWA DZIECI – dorosłym pomoże odkryć talenty dziecka i pokieruje ich na drogę bycia jego coachem w trudnej lecz ekscytującej drodze ku jego niezależności finansowej. Dziecku da praktyczne umiejętności małego przedsiębiorcy, który bawiąc się wchodzi w świat finansów.

Wszystkie te warsztaty i szkolenia zostały stworzone w oparciu o ponad 10 lat naszego doświadczenia zdobytego przy tworzeniu Tajgołki – miejsca w Tatrach będącego naszym domem, biznesem i miejscem prawdziwego kształcenia naszych dzieci. Uznaliśmy, że wiedza zgromadzona na drodze naszych niełatwych doświadczeń, warta jest tego, aby się nią podzielić z osobami poszukującymi zmian w swoim życiu. Ułatwi ona podjęcie decyzji o zmianie i pomoże uniknąć pułapek i błędów, na które sami byliśmy narażeni. Organizowane w Akademii Tajgołki warsztaty opracowane są wspólnie z profesjonalistami, a nasza współpraca z nimi zależy od tego czy sprawdzili na sobie skuteczność stosowanych metod.

Akademia Tajgołki Małe
Ciche k.Zakopanego
www.akademia.tajgolka.pl
Tel. 18 200 1659
M: 694 459 807, 808