fbpx

Brak równowagi w relacji

Moc w złości zaklęta
123rf.com

Mężczyźni i kobiety często chcą różnych rzeczy od relacji. Zdarza się, że kobieta angażuje się uczuciowo, a jemu chodzi przede wszystkim o seks. Po pewnym czasie możesz czuć się wykorzystana. Jak rozpoznać ten brak równowagi w relacji?
 

Mężczyźnie chodzi przede wszystkim o seks, kiedy:

123rf.com

1. Najczęściej odwiedza cię późnym wieczorem i w nocy. Kiedy mężczyzna nie znajduje czasu, by pobyć z tobą w świetle dnia i z daleka od łóżka, tylko pojawia się w twoich dniach po zmroku, żeby rano zniknąć, interesujesz go jako obiekt przede wszystkim seksualny.

2. Często wycofuje się z planów spędzenia z tobą czasu. Doświadczasz takiego scenariusza wydarzeń – jesteście umówieni na spotkanie, dajmy na to macie iść do kina lub na kolację, a on tuż przed wyjściem odwołuje wszystko. Czujesz się coraz bardziej rozczarowana, bo tak zdarza się wielokrotnie. To dość tchórzliwy sposób, żeby pokazać ci, że nie jest tobą tak naprawdę zainteresowany.

3. Nie spotyka się z tobą w miejscach publicznych. Kawiarnia, kino, impreza, park, sklepy, ulica. W takich miejscach się z nim nie spotykasz, bo on najchętniej widzi się z tobą i ciebie albo u niego. Sama sobie odpowiedz dlaczego.

4. Dużo mówi, ale mało działa. Wasza relacja opiera się nie tylko na seksie, też na słowach. Służą one mężczyźnie jako zasłona dymna, która ma przesłaniać jego brak działań. Może on nawet wydawać ci się uroczy i interesujący, jednak gdy „wyłączysz” jego głos, niewiele zostanie.

5. Mało o nim wiesz. On wie o tobie prawie wszystko, bo jesteś otwarta, a on pyta, natomiast twoja wiedza o nim jest ograniczona. Relacje rozwijają się, kiedy dwie osoby wzajemnie się poznają. Jeśli on ukrywa się, to oznacza, że wcale nie chce angażować się w związek z tobą.

  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze