fbpx

Dom Pracy Twórczej w Burdągu

Dom Pracy Twórczej Burdąg to miejsce dla ludzi potrzebujących skupienia i odcięcia od codzienności. Oferujemy komfortowe warunki do mieszkania i pracy w pięknym, spokojnym miejscu. Przestrzeń spotkań oraz artystycznego i osobistego rozwoju w odizolowanej od świata okolicy.
Dom Pracy Twórczej Burdąg wspiera projekty edukacyjne, badawcze i odosobnienia. Jest to miejsce mające pozytywny wpływ na ludzi, którzy tu przyjeżdżają.
Oferujemy komfortowe warunki do mieszkania i pracy w nowocześnie, prosto urządzonej przestrzeni. Na posesji znajdują się 3 budynki: dom mieszkalny oraz przebudowana obora i stodoła. W oborze znajduje się sala (do tańca) o wymiarach 13 na 9 m z drewnianą lub baletową podłogą, 4 dwuosobowe sypialnie, kuchnia oraz salon. W stodole mieści się duży, 8-osobowy pokój oraz 2 mniejsze – dwu- i trzyosobowe, kilka łazienek, duża kuchnia i taras – jadalnia. Maksymalnie możemy zakwaterować 21 osób. W ogrodzie rosną warzywa, słoneczniki i maliny. Jest również staw, w którym można się kąpać. Niedaleko znajduje się piękne i bardzo czyste jezioro Świętajno.

Dotychczas odbyły się u nas:

  • tańce w kręgu,
  • warsztaty metody Feldenkraisa,
  • międzynarodowe warsztaty improwizacji w kontakcie,
  • wakacje ze świadomością ciała,
  • warsztaty tańca współczesnego,
  • kurs Ajurwedy (joga i gotowanie).

Jeśli chcesz przyjechać do Burdąga aby pracować indywidualnie lub z grupą ludzi (np. uczestników warsztatów) – napisz do nas. Kalendarz warsztatów oraz dostępnych terminów widnieje na naszej stronie w zakładce „zgłoszenia”.

Dom Pracy Twórczej Burdąg
www.burdagstudio.com
Kontakt: Maria Jędrzejewska,
telefon: +48 – 516-520-453,
e-mail: info@burdagstudio.com