Katarzyna Kuciel – Leadership and Career Transition Coach

Pewien mędrzec powiedział: ”Nikt nie może się cofnąć i zacząć wszystko od nowa, ale każdy może zacząć od miejsca, w którym jest i napisać nowe zakończenie” . To po co czekać?!

Jeśli chcesz zacząć zarządzać swoim życiem, realizować swoje marzenia i chcieć więcej niż do tej pory odważyłaś/eś się mieć – zapraszam do wspólnej pracy. Dobrze jest mieć przy sobie zaufanego partnera w drodze do swojego Mistrzostwa Osobistego.

W co wierzę?

Wierzę, że każdy ma swój własny, niepowtarzalny potencjał, choć nie zawsze w pełni go wykorzystuje. Czasem nawet nie wie, że go posiada.

Wierzę, że jeśli znamy swoje talenty i ograniczenia, efektywniej budujemy swoje własne strategie radzenia sobie z trudnościami. Wszystkimi – zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym.

Wierzę, że warto zainwestować w siebie – swój czas, energię i pieniądze. Jeśli mamy tylko jedno życie – zatroszczmy się o siebie – o swoje samopoczucie, zdrowie, poczucie własnej wartości. Uwierzmy, że możemy być Mistrzami, każdy w swojej indywidualnej dziedzinie. Ta inwestycja będzie się nam zwracać latami.

Oferta

 • Leadership Coaching – czyli szlifuj w sobie lidera!

Program adresowany zarówno do osób, które chcą wzmocnić swoje kompetencje managerskie, jak i do tych, którzy chcą zacząć ZARZĄDAĆ SWOIM ŻYCIEM czyli stać się Liderami dnia codziennego.

 • Career Transition Coaching

Program adresowany do osób, które potrzebują ZMIANY w swoim życiu zawodowym. Chcą rzucić korporację lub nauczyć się w niej być jeszcze przez długie lata, chcą otworzyć swój biznes lub stać się freelancerami. Dla tych, którzy mają apetyt na realizację swoich pasji ale obawiają się utraty stałych źródeł dochodu.

Jak pracuję?

 • Ilość sesji: 4-10, w zależności od potrzeb Klienta i obszaru, nad którym pracuje
 • Częstotliwość: co 2-3 tygodnie
 • Forma spotkania: osobiste (Warszawa), Skype
 • Możliwość przeprowadzenia diagnostyki osobowości, kompetencji, profilu zawodowego

Kim jestem?

Jestem optymistką ciekawą świata i ludzi. Zdaniem moich Klientów, posiadam głęboką intuicję oraz umiejętność uważnego słuchania i rozumienia innych. Często słyszę od nich o mojej „dobrej energii” i umiejętności tworzenia atmosfery spokoju i zatrzymania w codziennym biegu. „Czysty profesjonalizm, sympatyczna atmosfera, konsekwentne skłanianie uczestników do nauki, zaangażowania, postępów” – tak opisują pracę ze mną klienci. Jakim jestem coachem? Według nich: ” uważnym – zadającym ważne pytania w odpowiednim czasie; słuchającym; tworzącym poczucie zaufania i swobody.”

Akredytacje, doświadczenie

 • dwa międzynarodowe certyfikaty:. Certyfikowany Profesjonalny Coach / International Coaching Community (ICC) 2005r;. Associated Certfied Coach (ACC ICF) 2010r
 • ponad 600 indywidualnych sesji coachingowych
 • doświadczony psycholog biznesu pracujący jako niezależny konsultant w obszarze Zarządzania Talentami dużych korporacji
 • były „head hunter”
 • certyfikowany diagnosta osobowości i kompetencji (OPQ, SHL, Hogan, MBTI, Insight)
 • certyfikowany facilitator czyli konsultant usprawniający zespołowe podejmowanie decyzji, wypracowywanie rozwiązań i kreowanie pomysłów

Kontakt
tel. 501 062 084,
katarzyna@kuciel.pl
www.kuciel.pl