fbpx

Ośrodek Rozwoju Osobistego i Duchowego „TU I TERAZ”

Ośrodek Rozwoju Osobistego i Duchowego „TU I TERAZ”
materiały prasowe

Ośrodek Rozwoju Osobistego i Duchowego „TU I TERAZ” w Nowym Kawkowie oferuje możliwość rozwoju osobistego i duchowego, wypoczynku, kontaktu ze swoim ciałem i emocjami, spotkania ciekawych, twórczych osób z całego świata.

Respektujemy i szanujemy różnice religijne, odmienne poglądy i przekonania, inne drogi rozwoju.
Ośrodek znajduje się z dala od wszelkich zabudowań na olbrzymiej 10 ha leśnej polanie. Cały teren leśno – łąkowy obejmuje 40 ha zamkniętej, prywatnej przestrzeni. Gwarantujemy Państwu spokój, ciszę, intymność, nieskażoną, dziką naturę, wysoki komfort pracy oraz wygodę i domową atmosferę.

Corocznie odbywa się tu kilkadziesiąt warsztatów prowadzonych przez najlepszych polskich i zagranicznych nauczycieli. Proponujemy najróżniejsze drogi rozwoju, poszukiwań i wzbogacania jakości życia:

1. poprzez pracę z ciałem (warsztaty jogi, 5 rytmów, ruch autentyczny, dance alive, tai-chi, taneczno-rozwojowe, tantryczne, bębniarskie)
2. poznawanie swoich emocji (warsztaty terapeutyczno-rozwojowe, rozwoju osobistego, Psychologii Procesu, Gestalt i inne)
3. poprzez duchowość (warsztaty medytacyjne, Osho, Non Duality, mindfulness, praktyki według Wilbera, otwarte spotkania z innymi religiami)
4. poznanie Nurtu Życia (ustawienia hellingerowskie, warsztaty szamańskie)
5. wypoczynek (warsztaty antystresowe, masaże, kontakt z lasem i jeziorami)
6. odżywianie (posiłki i kursy kuchni wegetariańskiej, Diet Coaching, oczyszczanie organizmu)
7. poprzez promocję zdrowego, naturalnego i aktywnego stylu życia.

Co roku odbywają się w Ośrodku Festiwale Integracji Ciała, Duszy i Umysłu – ponad 100 warsztatów i wykładów w ciągu tygodnia, prowadzonych przez najlepszych nauczycieli. Tegoroczny, trwający 29.VI – 7.VII.2012 poświęcony będzie Zmysłom i tym jak wpływają one na nasze życie.

Zapewniamy noclegi w oryginalnie wykończonych pokojach (2, 3, 4 – osobowych, z łazienkami lub bez), zbiorowe na przestronnym strychu, w „leśnym domku” oraz w pawilonach namiotowych.
Oferujemy zdrowe, smaczne wegetariańskie jedzenie, domowy chleb z pieca oraz własne ciasta i miody z pobliskiej pasieki.

Do pracy służą 4 sale warsztatowe: komfortowa, całoroczna, z profesjonalnym nagłośnieniem, o powierzchni 120 m2; w pawilonie namiotowym o powierzchni 190 m2, w okrągłej jurcie o powierzchni 80 m2 oraz zadaszony pawilon o powierzchni 40 m2.

Ośrodek oferuje także masaże, saunę, świetlistą werandę – jadalnię, duży wybór filmów i projektor multimedialny, dostęp do bezprzewodowego internetu oraz z unikalnych atrakcji – kamienny labirynt, szlaki medytacyjne i kamienny krąg.

Dodatkowo w Ośrodku można obejrzeć stałą Wystawę 100 mistyków i nauczycieli duchowych XX wieku, skorzystać z oferty księgarni proponującej kilkaset tytułów z zakresu duchowości, rozwoju osobistego i psychologii oraz wypożyczyć książki z bogatej biblioteki zawierającej ponad 2000 tytułów.

Na terenie Ośrodka znajduje się też niewielka Świątynia Wszystkich Wyznań – zbudowana w formie 6-bocznej altany, gdzie każda z jej sześciu ścian symbolizuje inną religię i duchowość. Odbywają się w niej coroczne ceremonie i spotkania różnych religii, służy tez do indywidualnych praktyk duchowych.

Zapraszamy serdecznie na spotkanie z Tu i Teraz
Maja Wołosiewicz- Towalska i Jacek Towalski
www.tuiteraz.eu
kawkowo@tuiteraz.eu, 602219382, 606994366,
Nowe Kawkowo 52 A, gm. Jonkowo, woj. wamińsko-mazurskie