1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Zwierciadło poleca
  4. >
  5. Rossano Ferretti x Wella Professionals Koleston Perfect

Rossano Ferretti x Wella Professionals Koleston Perfect

Zobacz galerię 10 Zdjęć
Wella Professionals wprowadziła na rynek przełomową farbę Koleston Perfect z ME+TM, wcielając tym samym w życie najbardziej znaczącą innowację w dziedzinie koloryzacji od ponad 100 lat.

Wella Professionals wprowadziła na rynek przełomową farbę KOLESTON PERFECT z ME+, wcielając tym samym w życie najbardziej znaczącą innowację w dziedzinie koloryzacji od ponad 100 lat.

Rossano Ferretti jest liderem w branży fryzjerskiej z ponad 30-letnim doświadczeniem i 23 luksusowymi salonami hair spa na całym świecie. Rossano, znany jako Maestro, jest twórcą kultowego Invisible Haircut. Znany stylista gwiazd i celebrytek, współpracuje z największymi markami modowymi. Często określany jest mianem „najbardziej luksusowego fryzjera świata".

Rossano, globalny ambasador Coty,  stworzył kolekcję fryzur, wykorzystując nowość marki Wella Professionals – permanentną farbę Koleston Perfect. Jak ocenia nową koloryzację?

Nowy Koleston Perfect pozwala na przeprowadzanie zabiegów koloryzacji dowolną techniką, zarówno dzięki farbie, jak i zastosowanej technologii. To do nas należy zrozumienie kobiecej duszy i osobowości, upewnienie się, czego od nas oczekuje i zaproponowanie klientkom koloru dobranego specjalnie dla nich, dokładnie tak, jak strzyżenia.”

 

Pełna gama kolorów NOWEJ farby Koleston Perfect z ME+ dostępna jest w salonach Wella #AskForWella.

Zapytaj o koloryzację Wella Professionals: 

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze