1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Zwierciadło poleca
  4. >
  5. Już jest kwietniowy numer "Sensu"

Już jest kwietniowy numer "Sensu"

Już jest kwietniowy numer "Sensu"
Na okładce najnowszego wydania Anne, a raczej Annie – jak sama woli się nazywać – Hathaway. 

Nasza okładkowa bohaterka ma wszystko, czego można oczekiwać od gwiazdy: wdzięk Audrey Hepburn, uśmiech Julii Roberts. I do tego wszechstronny talent, który potwierdza w swojej najnowszej produkcji „Skazani na siebie”.  Ale mimo atutów, które powinny jej zapewnić podziw i powszechną sympatię, to przez całe lata musiała mierzyć się z... hejtem. Dlaczego? Odpowiedź na to pytanie przybliża dziennikarka Mariola Wiktor.

Annie Hathaway to nie jedyna gwiazda kina obecna na łamach "Sensu". Zapraszamy do wywiadu z Anthonym Hopkinsem. „Z wiekiem złagodniałem” – mówi legendarny aktor.

Kwietniowemu Tematowi Numeru nadaliśmy tytuł „Więcej radości w twoim życiu”. O propozycje, jak tego dokonać poprosiliśmy m.in. terapeutkę Marię Rozwadowską  i psychoterapeutkę Katarzyna Miller. Poza tym radość warto inspirować odpowiednio zaprojektowaną przestrzenią  i dobrym przykładem Francuzów, którzy skutecznie przyswoili sobie joie de vivre.

„Masz to w naturze” – to hasło Dodatkowego  Temat Numeru. To, czyli co? Psycholożka Ewa Klepacka-Gryz zachęca do terapii ogrodem, botanik Łukasz Łuczaj odsłania uroki seksu w lesie, fizyk atmosfery Szymon Malinowski odkrywa przed nami tajemnice chmur a ekowystarczalna Paulina Górska podpowiada, żeby zamiast giąć się pod poczuciem winy, że to za mało być eko w drobnych sprawach.

Jak zawsze, w naszym magazynie cykle: filmoterapia, w której Grażyna Torbicka i Martyna Harland rozmawiają o uhonorowanym dwoma Złotymi Globami dramacie „Nomadland”;  psycholastrologia Aleksandry Nowakowskiej wspieranej przez astrologa Piotra Gibaszewskiego  i wychowanie z SENSem pedagożki Ewy Nowak i jej apel do dorosłych: zadbajcie o to, by pandemia nie odebrała najmłodszym radość dzieciństwa.

W kwietniowym SENSie nie zabrakło także książek, filmów, seriali z SENSem oraz propozycji warsztatów i wyjazdów rozwojowych.

Z życzeniami dobrej lektury i radości na święta Wielkanocy

Redakcja magazynu "Sens"

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze