fbpx

Horoskop na sierpień – sprawdź, co widzi w gwiazdach Penny Thornton

Horoskop na sierpień - sprawdź, co widzi w gwiazdach Penny Thornton
Horoskop na sierpień Penny Thornton (Fot. Getty Images)

Jej klientką była między innymi Księżna Diana. Penny Thornton to słynna astrolożka, która od ponad 40 lat zgłębia nauki astrologiczne. Co udało jej się tym razem odczytać z gwiazd?

LEW 23.07–23.08

Kosmos wysyła teraz mieszane sygnały. Z jednej strony wspiera, a z drugiej – ogranicza możliwości robienia tego, co lubisz. Początek sierpnia zapowiada ciężką pracę, ale to, co wtedy doprowadzisz do końca, przetrwa próbę czasu. Najlepszy sposób, by poradzić sobie z wpływem gwiazd, to szybka i pozytywna reakcja na zmiany, zwłaszcza na froncie zawodowym. Pamiętaj: krótki przestój to nie katastrofa! Jeśli chodzi o miłość, bądź cierpliwa i elastyczna, bo – jak zapewne zdążyłaś się w tym roku przekonać – nad pewnymi sprawami po prostu nie mamy kontroli.

PANNA 24.08–22.09

Co roku na kilka tygodni przed twoimi urodzinami Słońce przebywa w dwunastym domu tajemnic i cieni. Znaki i sygnały łatwo błędnie zinterpretować. Zwalczaj w sobie skłonność, by się poddać albo podejmować walkę o niejasną sprawę. Lepiej odzyskać siły i pozwolić, by podświadomość wskazała ci drogę poprzez sny i przeczucia. W tygodniu od 10 sierpnia lepiej odłożyć wyjazd lub spotkanie. Pod rządami Urana życie staje się mieszanką miłych niespodzianek i szybkich, ostrych zwrotów.

WAGA 23.09–23.10

Mając Wenus w zenicie horoskopu, jesteś na drodze do sukcesu. Dla Wag zorientowanych na karierę to dobry miesiąc, by działać. W innym przypadku nie trać czasu na zaspokajanie ambicji. Będziesz musiała się zdobyć – prawdopodobnie około 12 i 24 sierpnia – na wysiłek, ale kiedy osiągnięcie ważnego celu było łatwe? Masz konkurencję i bez względu na to, czy chodzi o interesy, czy romans, nie zakładaj, że jesteś niepokonana. Nie ignoruj sygnałów ostrzegawczych.

SKORPION 24.10–22.11

Ten rok przypomina roller-
coaster – od czasu do czasu zbliżałaś się do krawędzi, ale może cię czekać jeszcze jedno (albo dwa) okrążenie z nieprzewidywalną planetą – Uranem. Zwłaszcza w połowie miesiąca bądź przygotowana na nagłą zmianę planów. Jednak zanim zerwiesz pewne więzi, upewnij się, że możesz żyć bez tej osoby. Jeśli tak, to dobry moment, by odzyskać wolność. Stagnacja nie wystarczy Skorpionowi. Pragniesz zmiany i dreszczyku emocji.

STRZELEC 23.11–21.12

Myśli o dalekich miejscach mogą pozostać tylko myślami, jednak jesteś w stanie dużo zrobić w wirtualnym świecie, nawet jeśli nie wsiądziesz do samolotu. Dla wielu Strzelców oznacza to kontakty z ludźmi służące poszerzaniu umiejętności i zainteresowań. Jeśli pewna droga została zamknięta, ale miałaś nadzieję na nią wrócić, sierpniowe wydarzenia mogą potwierdzić, że twoje przeznaczenie jest gdzie indziej. Dalekosiężność to również cecha miłości, bez względu na to, czy snujesz romantyczne plany, czy nawiązujesz i rozwijasz romans na odległość.

Koziorożec 22.12–20.01

Pewne aspekty twojego życia wciąż wydają się niepewne i rozstrzygnięcie może potrwać do końca września, ale to, co teraz się wydarzy, przybliży cię do celu. Około 3 sierpnia na pierwszy plan wysuną się finanse – podpisanie umowy lub podjęcie ważnej decyzji. Tranzyt Wenus przez strefę relacji z jednej strony umożliwi ci wprowadzenie romansu lub biznesu na nowy poziom, a z drugiej – wyciągnięcie wniosków co do trudnego związku. Ostatni tydzień będzie burzliwy, ale w nowy miesiąc wejdziesz spokojniejsza i mądrzejsza.

WODNIK 21.01–19.02

Pełnia Księżyca 3 sierpnia jest jedyną w tym roku w Wodniku, więc wydarzenia w tym czasie mogą wpłynąć na twoją przyszłość. Najlepiej położyć kres pewnym sytuacjom, bez względu na to, czy zakończenie okaże się szczęśliwe. Masz w rękach władzę, musisz dokonywać wyborów. Niektóre Wodniki podejmą zobowiązania, zwłaszcza romantycznej natury, ale jeśli wiesz, że miłość zgasła, lepiej przyznać to teraz. Gdy w grudniu nastanie nowa era Wodnika, musisz być wolna od bagażu.

RYBY 20.02–20.03

Motywem przewodnim sierpnia jest sprawiać, by coś działało. Może to oznaczać zaangażowanie w projekt wszystkich sił albo poświęcanie czasu, aby podtrzymywać jego trwanie. W nowym związku ważne jest, by od początku uzgodnić zasady, więc nie zgadzaj się na mniej, niż zasługujesz, ani na zachowanie, którego nie akceptujesz. W pracy mogą nastąpić ważne zmiany, dlatego powinnaś mieć pomysły, zanim rozpoczną się rozmowy z kolegami i pracodawcą. Negocjacje to potężne narzędzie.

BARAN 21.03–20.04

Mars daje ci determinację i ambicję, odwagę i pewność siebie, ale przez niego popadasz w konflikty. Dlatego gdy napotkasz opór wobec swoich planów, nie dyskutuj. W gorączce chwili ktoś może uniemożliwić ci ich realizację i już nie będzie powrotu. Napięcia pojawią się w połowie miesiąca, gdy Mars utworzy kwadraturę z Plutonem. Zachowuj się dyplomatycznie, a w razie potrzeby odejdź. Nastaw się na długą grę. W krótkim czasie niewiele osiągniesz, a niedługo trzeba będzie sporo przemyśleć i cofnąć.

BYK 21.04–20.05

Pełnia Księżyca 3 sierpnia jest jedną z najważniejszych w tym roku. Podkreśla oś drogi życiowej i zamyka jakiś rozdział na froncie domowym i zawodowym. To dobry moment, by tworzyć nowe wspomnienia. Jednak nie jest to szczególnie łatwy początek miesiąca i nawet w najlepszym wypadku musisz się liczyć z przykrą niespodzianką. Uran wprowadza w życie to, co niezwykłe, jeśli będziesz gotowa spróbować czegoś innego – zwłaszcza około 2 i 10 sierpnia – czeka cię nie koniec świata, ale o wiele lepszy rok.

Bliźnięta 21.05–21.06

Według Roberta Louisa Stevensona lepiej podróżować z nadzieją niż przybyć do celu – ta filozofia może ci się przydać w tym miesiącu nieplanowanych zwrotów sytuacji. W centrum będą podróże, mogą się też pojawić wyniki wielu miesięcy prac. To czas, by cię usłyszano, o ile jesteś gotowa na silną reakcję. Ludzie i wydarzenia dadzą ci pożyteczne, choć czasami niekomfortowe lekcje życia. Sierpień to wakacyjny miesiąc, ale w roku 2020 każdy dzień przynosi wielkie nowiny.

RAK 22.06–22.07

W sierpniu masz Wenus w swoim znaku, więc musi to być dobry miesiąc. Twoje problemy stracą znaczenie i uświadomisz sobie, jakie masz szczęście. Możesz być szaleńczo zakochana. Co nie znaczy, że każdy dzień przyniesie tylko radość. 13 i 29 sierpnia Mars i Wenus utworzą aspekt z Plutonem w strefie relacji, potęgując uczucia i wydobywając na powierzchnię delikatne kwestie. Mierzenie się ze sprawami, które były dotąd głęboko ukrywane, nigdy nie jest łatwe, czasami rani. Nie bój się. Po wyjawieniu prawdy zaczyna się nowe życie.

  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze