fbpx

Jest zwiastun promujący „Once Upon a Time in Hollywood”, a w nim… polski aktor jako Roman Polański!

Jest zwiastun promujący Once Upon a Time in Hollywood, a w nim... polski aktor jako Roman Polański!
fot. BEW

O tym filmie Quentina Tarantino było głośno już od dawna. W zasadzie od momentu, gdy świat obiegły pierwsze zdjęcia z planu i wiadomo było, że główne role zagra dwóch najpopularniejszych aktorów Hollywood – Brad Pitt i Leonadro di Caprio, wszyscy wyczekiwali kolejnych wiadomości dotyczących nowego filmu w karierze amerykańskiego reżysera.

W sieci właśnie pojawił się oficjalny zwiastun najnowszego hitu twórcy takich dzieł jak: „Django”, nagrodzonego wieloma nagrodami, w tym dwoma Oscarami, świetnych „Bękartów Wojny” oraz kultowych: „Pulp Fiction” i „Kill Bill”. „Once Upon a Time in Hollywood” to opowieść o dwójce przyjaciół, którzy po latach nieobecności w przemyśle filmowym, starają się powrócić do nowych realiów i odnaleźć w nieznanej im rzeczywistości.

Jak na razie film mieli okazje obejrzeć goście 72. Festiwalu Filmowego w Cannes, ale już niebawem cały świat będzie mógł podziwiać… m.in. polskiego aktora – Rafała Zawieruchę, który wcielił się w filmie w Romana Polańskiego. Z nowego trailera, który pokazuje nam o wiele więcej, niż wcześniejsze zapowiedzi filmu, możemy dowiedzieć się, że film, oprócz historii dwójki głównych bohaterów będzie zawierał także historyczne wydarzenia, którymi żyło ówcześnie Hollywood. Jednym z nich była tragiczna śmierć ukochanej żony Romana Polańskiego, Sharon Tate, która została zamordowana w dziewiątym miesiącu ciąży przez gang Charlesa Mansona. Rolę żony Polańskiego odgrywa piękna Margot Robbie, którą mogliśmy podziwiać m.in. w takich filmach, jak: „Wilk z Wall Street”, czy „Jestem najlepsza. Ja, Tonya”.

W produkcji „Once Upon a Time in Hollywood” wystąpili także: Tim Roth, Kurt Russell, Burt Reynolds, Michael Madsen oraz Al Pacino.

  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze