Wydanie specjalne miesięcznika „Zwierciadło”

Magazyn jest praktycznym przewodnikiem zawierającym zasady dotyczące mądrego i zdrowego odżywiania. Skierowany jest do osób , które chcą skutecznie, a przy tym, zdrowo schudnąć. Jak również do tych, których interesuje tematyka zdrowego odżywiania: świadomych zakupów i doboru odpowiednich składników spożywczych.

Dostępne także e-wydanie!

Polecane tematy wydania

Pięciu guru zdrowego żywienia. Lekarze, profesorowie, naukowcy dzielą się doświadczeniem popartym badaniami. Podają sposoby na zgubienie kilogramów i zachowanie długotrwałego zdrowia, gdzie efektem ubocznym, zamiast jo-jo, może być pozbycie się poważnych dolegliwości.

Superżywność. Prezentujemy listę produktów, których włączenie do codziennego jadłospisu może okazać się kluczową decyzją w drodze do zdrowia i dobrego samopoczucia.

Masło maślane, czyli jak się nie dać oszukać. Co kryje się w jedzeniu i dlaczego warto czytać etykiety? Czy wystarczy zostawić na półce wszystko, co ma w składzie konserwanty, ulepszacze i inne syntetyczne składniki, na rzecz tych ekologicznych?

Szybki łyk zdrowia. Przepisy na lekkie, zdrowe i niskokaloryczne koktajle, które pomogą wzmocnić serce i kości, odmłodzą organizm, poprawią metabolizm i nastrój.

„Poradnik Pozytywnego Odchudzania” (Wydawnictwo Zwierciadło) dostępny na rynku od 10 marca 2015, przez 3 miesiące.

Zobacz więcej