Magazyn Zwierciadło

Bohaterką okładki Zwierciadła 4/2019 jest Ewa Chodakowska – trenerka personalna i autorka książek o zdrowym stylu życia. Kobieta, która stała się fenomenem. „Jestem samonapędzającą się maszyną” – tak mówi o sobie w szczerej rozmowie z Zofią Fabjanowską-Micyk.

KUP E-WYDANIE W CENIE 4,99 zł tutaj >>>>>>>

W wydaniu niezwykłe rozmowy – o swojej  najnowszej płycie „Helsinki” opowie Daria Zawiałow. Pisarka Ałbena Grabowska zdradzi sekrety „Stulecia Winnych” – nowego serialu TVP opartego na powieści swojego autorstwa, a gwiazda europejskiego kina Fanny Ardant wyjaśni, co to znaczy „żyć po swojemu”. Ponadto wyjątkowe spotkanie z niepowtarzalną Natalie Portman.

W temacie miesiąca: „Ze ślubem czy bez?” – jakie znaczenie ma dziś małżeństwo? Dowiemy się również po co nam praca oraz jaki wpływ na nasze życie ma dzieciństwo i relacje z rodzicami. Psycholożka Ewa Kastory poruszy temat zaufania, a Katarzyna Miller przekona, że seks to zdrowie.

Numer drukowany dostępny również w naszym sklepie internetowym.

Wydania specjalne można zakupić również z kosmetykami AA Wings – pomadką do ust lub eyelinerem – w dwóch wersjach kolorystycznych do wyboru.

 


Zobacz spis treści tutaj >>>>>>>

Relacja z sesji wideo z Ewą Chodakowską