Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój Księgarnia Sklep Cyfrowy

Modne wzory i kolory na lato

Rabarbar
7 lipca 2017 in Moda i uroda by redakcja
Pasy, kwadraty, koła i kolorowe wzory połączone ze sobą lub występujące indywidualnie to hit tego sezonu. Ubrania przestają tylko nas okrywać, ale i zmieniają w kolorowe elementy otoczenia. 

Kwiatowe wzory, geometryczne kształty czy połączenie obu tych fasonów nie jest odkryciem w modzie – co jakiś czas wracają do nas w sezonie wiosenno-letnim lato i nieodmiennie zachwycają damską część odbiorców. Dają ogromne możliwości do stylizacji – łączenie tych dwóch fasonów razem, jak i z jednolitymi kolorystycznie ubraniami wygląda nieziemsko!

Marka Bialcon oraz Rabarbar również postawiły na kwiatowe zdobienia oraz geometryczne wzory na ubraniach. Oprócz casualowych zestawów proponują szeroki wybór ubrań nieco innych niż wszystkie, z których łatwo stworzyć udaną stylizację na każdą okazję. Pozwalają na zabawę modą oraz dają możliwość wyrażenia swojego indywidualnego charakteru. Jeśli szukasz sposobu na ożywienie swoje garderoby, to najnowsza kolekcja obu tych marek na pewno przypadnie ci do gustu.

 


Jak utrzymać wakacyjny nastrój przez całe lato?

Okres urlopowy zaczął się na dobre, choć niestety, rzadko spędzamy całe wakacje na wyjeździe. Przez większą część lata chodzimy do pracy próbując poczuć wakacyjny klimat ...

Recepta na lęk? „Pokochaj swoje serce”

„Życie jest zaskakująco proste, gdy przestajemy je komplikować.” mówi Dagmara Skalska w swojej najnowszej książce „Pokochaj swoje serce” i przedstawia sposób na pokonanie lęku.
zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI