1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Styl Życia
  4. >
  5. Najlepsze zodiakalne pary – sprawdź, z kim ci jest po drodze

Najlepsze zodiakalne pary – sprawdź, z kim ci jest po drodze

(Fot. 	Red-feniks/Getty Images)
(Fot. Red-feniks/Getty Images)
Pod szczęśliwą gwiazdą można się nie tylko urodzić, lecz także stworzyć udany związek. Sprawdź, jakie w miłości są poszczególne znaki zodiaku i z kim ci będzie po drodze.

Najlepsze zodiakalne pary

Baran

Jaka jest kobieta Baran w miłości?

Pierwsze wrażenie? Pewna siebie i mało sympatyczna. Może nawet trochę męska. Nie myśl jednak, że nie jest zainteresowana romansem. Taka jej natura – jest bardziej roszczeniowa niż uległa. Nie czeka, aż mężczyzna, który się jej spodobał, łaskawie poprosi ją do tańca, sama zainicjuje spotkanie na parkiecie. Jej temperament jest atrakcyjny dla mężczyzn, którzy lubią wyzwania i silne kobiety. Pani Baran może w związku dominować i narzucać swoje zdanie.

Jeśli jej nie ulegniesz i nie dasz się wyprowadzić z równowagi, udowodni, że potrafi być kobieca. Nie łudź się jednak, że spokornieje na zawsze. Jeśli w sypialni nie wybierasz pozycji misjonarskiej, nie będziesz nią rozczarowany. Bądź dla niej równorzędnym partnerem, a cię doceni. Nie próbuj nią manipulować, bo jest na to zbyt prostolinijna, ani się nią opiekować, bo ją rozwścieczysz. Nie martw się też o jutro, tak jak ona nie ma w zwyczaju tego robić.

Jaki jest mężczyzna Baran w miłości?

Macho – to najtrafniejsze określenie mężczyzny spod tego znaku. Wychodzisz z nim na randkę? Przygotuj się, że nie zjecie kolacji w restauracji, w której macie rezerwację, tylko zupełnie gdzie indziej. Albo wcale, bo Baran zaciągnie cię do łóżka. Dla niego im szybciej, tym lepiej. Ale nie dla ciebie. Mężczyzna urodzony pod znakiem Barana to zdobywca, który przestaje się interesować zdobyczą tuż po upolowaniu. Trudno mu nie ulec, bo emanuje seksem. Poziom testosteronu w górnych granicach normy. W jego stylu jest szybki numerek na dachu samochodu, jak się domyślasz – bez gry wstępnej. Przy nim nie będziesz narzekać na brak ognia. Rozbudzi twój apetyt seksualny, przeżyjesz z nim wspaniałą zabawę, rozkocha cię w sobie. Będzie chciał cię mieć na własność, ale na krótko. Nie traktuj go śmiertelnie poważnie, a najprawdopodobniej on to zrobi. Bądź dla niego trochę niedostępna, a związek powinien się rozwijać.

I jeszcze jedno: nigdy nie mów Baranowi, że potrzebujesz czasu do zastanowienia, za to chwal jego poczucie humoru oraz kreatywność i otwórz się na ekstrawagancję. Wtedy jest szansa, że nie zaciągnie na dach samochodu twojej następczyni.

Z kim Baranowi do pary?

Z Bliźniętami łączy Barana aktywność i brak zahamowań seksualnych. Obojętność Bliźniąt ochroni jej przed brakiem empatii Barana. Wodnika cechuje podobne do Barana wyrachowanie, chociaż chłodniejszy temperament. Jednak gdy połączy się innowacyjność pierwszego i kreatywność drugiego, będą się wzajemnie stymulować. Paradoksalnie, konflikty mogą okazać się cementem związku Barana ze Strzelcem, to śmiałkowie, dla których nie istnieje niemożliwe.

I nie do pary?

Rak się w końcu popłacze, jak Baran da mu popalić. Załamią się też Ryby, a Panna zacznie łykać leki na uspokojenie. To na pewno nie są najlepsze zodiakalne pary.

Byk

Jaka jest kobieta Byk w miłości?

Jest atrakcyjna w naturalny sposób. To kobieta przez wielkie K. Stworzona do tego, by rozkoszować się życiem we dwoje we wszystkich jego wymiarach – tak samo jak sfera seksualna i finansowa ważne jest dla niej życie rodzinne. Jest czuła i łagodna, a nawet sentymentalna, ale stanowcza i zdecydowana, jeśli trzeba bronić bliskich. Skłonna do poświęceń dla ludzi, których kocha, ale siebie kocha równie mocno. Urodzona, by żyć w wygodzie i doświadczać miłości. Jest taka jak jej patronka – planeta Wenus.

Żyje w przekonaniu, że może korzystać z luksusów życia, bo środki na to i tak do niej napłyną. Wie, że im więcej wydaje, tym więcej ma na koncie. Obfitość to słowo przewodnie jej egzystencji. Nie poprzestaje na małym, w kuchni ma wielkie garnki, łóżko w rozmiarze XXL, rozległy ogród. Pani Byk się nie ogranicza, to byłby ruch sprzeczny z jej wenusjańską naturą.

Chce więcej, więc bywa zaborcza, zazdrosna, żądna przyjemności i rozrywki. To są jej słabości, ale jednego można być pewnym – zawsze będzie oddana swoim bliskim i można liczyć na jej dobry gust.

Jaki jest mężczyzna Byk w miłości?

Przygotuje ci grecką zapiekankę z bakłażana lub upichci bigos z pięcioma rodzajami mięsa – co wolisz. Zadba, żebyś miała ciepłą kurtkę na zimę i jedwabną bieliznę. Komfort to słowo klucz do tego mężczyzny. Jeśli kręcą cię surwiwalowe wyjazdy lub chodzenie po jaskiniach, nie zrozumiecie się.

Atrakcyjność pana Byka polega na jego krzepkości i zmysłowości. Jest silny fizycznie, ale i odrobinę kobiecy, bo jego znakowi patronuje Wenus. Taki czuły barbarzyńca. Wyrafinowane jedzenie, wyszukane drinki, seks przy świecach i nastrojowej muzyce – jeśli i dla ciebie jest to ważne, będzie wam po drodze. Lubisz mężczyzn zadbanych, z szerokim gestem, zabezpieczonych na przyszłość, mających słabość do pięknych przedmiotów? Szukaj dla siebie Byka.

Przy okazji jednak to mężczyzna, który umie rachować i osiąga swoje cele. Dopina swego przy niskim nakładzie sił. Zna wartość pieniędzy, ale o nich nie mówi. Owszem, oszczędza, ale nie na czarną godzinę, tylko na lepsze czasy. To on kupuje swojej kobiecie diamentowe kolczyki albo zabiera na Fidżi.

Byk też ma swoje wady. Jest uparty do nieprzytomności, konserwatywny, potrafi wybuchnąć, wyrzucając z siebie tłumioną agresję.

Z kim Bykowi do pary?

Najlepsze połączenia znaków zodiaku? To chociażby Byk i Panna czy Byk i Skorpion. Panna i Byk, znaki żywiołu ziemi, będą z lubością dmuchać w domowe ognisko. Również z Wagą Bykowi będzie dobrze, bo ich znakami włada Wenus – patronka miłości i obfitości. Duet Byka ze Skorpionem to gwarancja sukcesu w sypialni oraz w zdobywaniu dóbr materialnych.

I nie do pary?

Nie jest dobrym pomysłem, żeby Byk wiązał się entuzjastycznym Baranem, który będzie go popędzał, czego ten naprawdę nie lubi. Dwóch wodzirejów to o jednego za dużo, więc Byk nie dojdzie do porozumienia z Lwem, a Ryby wykończą go brakiem praktycyzmu.

Bliźnięta

Jaka jest kobieta spod znaku Bliźniąt w miłości?

Rozgadana, roześmiana i dowcipna. Do tego dziewczęca. Znakomita rozmówczyni, ale już niekoniecznie dobra słuchaczka. Chyba że jesteś od niej większym erudytą, ale to nie jest łatwe. Robi wrażenie otwartej, obytej i mało pruderyjnej. Jest mistrzynią small talku, więc, jeśli interesuje cię głębia tematu, nie trać na tę kobietę czasu.

Zainteresowała cię ta kokietka? Nie zamęczaj jej swoimi problemami, nie rozkładaj emocji na czynniki pierwsze i nie bądź zbyt serio. Pochwal się, gdzie podróżowałeś, jakie oskarowe filmy obejrzałeś, którego z modnych pisarzy czytasz. Wtedy poczuje się bezpieczna, a nawet zainteresowana. Nie zrażaj się jej chaotyczną gadaniną i tym, że każdy temat szybko ją nudzi. Podążaj za nią, ale sprawiaj wrażenie, że możesz dać jej oparcie. Ona tego potrzebuje, bo sama nie wie, czego chce. Jest oderwana od siebie, zainteresowana tylko tym, co zewnętrzne, więc potrzebuje przewodnika. Ale na tyle sprytnego, żeby nadal czuła się niezobowiązana.
Jeśli mężczyzna zapewni jej wyjazdy, obiady w modnych restauracjach i markowe ubrania, spędzi życie u jego boku.

Jaki jest mężczyzna spod znaku Bliźniąt w miłości?

Możesz go poznać jako handlowca w branży spożywczej, żeby za jakiś czas dowiedzieć się, że zaczął grać na trąbce i planuje karierę w orkiestrze. Jeśli za nim nie nadążysz, nie masz szans na bycie jego dziewczyną. Lubisz opierać się na tym, co znane i sprawdzone? Mężczyzna spod znaku Bliźniąt swoją zmiennością doprowadzi cię do migotania przedsionków.

Jest nerwowy, rozedrgany i pełen sprzeczności. W pewnym momencie dojdziesz do wniosku, że nie można mu wierzyć, tak jak nie można wiedzieć, jakiego koloru jest kameleon. Doskonale maskuje uczucia. Okazanie ich jest dla niego niemal niewykonalne, ale wcale nie jest tak, że on się wycofuje. Wymaga, żeby podążać za jego wciąż nowymi pomysłami i ślizgać się po powierzchni życia.

Nie próbuj wygrać z nim w batalii słownej, bo słowa to jego oręż. Zagada cię na śmierć i wytrąci każdy argument. Możesz się z nim najwyżej trochę podroczyć i podowcipkować, powinno mu się spodobać.

Czy jest szansa, że pan Bliźnięta się zakocha? Może ulec urokowi dziewczyny elokwentnej, wszechstronnej, wykształconej. Jeszcze lepiej, gdy zaangażujesz się z nim w jakieś wspólne przedsięwzięcie. Wtedy przekonasz się, jak jest wielozadaniowy, elektryzujący intelektem, entuzjastyczny. Jeśli dotrzymasz mu kroku, wygrasz mężczyznę spod znaku Bliźniąt na loterii. Ma chłopięcy urok i jest pracowity na krótką metę… i jeśli ma wiele przerw. Rekreacja, słowne gierki, bankiety – to lubi. Jeśli ty też, szykuj się na życie z nim, licz się jednak z częstymi sprzeczkami i z tym, że to ty będziesz płacić rachunki, kiedy on rzuci pracę, by uczyć się grać na trąbce.

Z kim Bliźniętom do pary?

Lew doceni żywiołowość i zmienność Bliźniąt, będą razem dokazywać. Waga nie zagrozi im nadmiarem uczuć, a zaimponuje oczytaniem. Będą do woli dyskutować. Między Strzelcem a Bliźniętami iskrzy, mogą się kłócić, ale i namiętnie godzić.

I nie do pary?

Bliźnięta nie wytrzymają nerwowo z dziecinnym Rakiem, szukającym siódmego dna Skorpionem i cierpliwym jak skała Koziorożcem.

Rak

Jaka jest kobieta Rak w miłości?

Jest jak matka dla całego świata, nie tylko dla swoich dzieci, lecz także dla partnera. Troszczy się, karmi i pilnuje, żeby wszyscy byli bezpieczni. Jest uczuciową opiekunką, ale nie opoką. To księżycowa dama, będąca we władzy zmiennych emocji. Jest uzależniona od swoich bliskich. Zbyt nieśmiała i niepewna siebie, żeby w pojedynkę podbijać świat. Nie jest jednak zupełnie bezbronna. Łatwo ją zranić, a ona nie zapomina krzywd i może się zemścić, czyniąc to w białych rękawiczkach. Ma doskonałą pamięć i nie odpuszcza, a przez to jest zakładniczką bolesnych wspomnień.

Ważni są dla niej przodkowie, echa przeszłości, rodzinne pamiątki. Jeśli lubisz domowe smaki, coś w rodzaju kopytek czy placka drożdżowego, to się z nią ożeń. Z panią Rak masz zapewniony ciepły dom i wszystkich jej kuzynów przy wigilijnym stole. Powtarzalne rytuały i lodówka zapełniona po brzegi koi jej brak poczucia bezpieczeństwa. Jeśli go jej zapewnisz, będzie ci oddana na wieki.

Jaki jest mężczyzna Rak w miłości?

Mieszka w swojej skorupie, więc nie będziesz w nim czytać jak w otwartej księdze. Ma swoje sekrety, których nie zdradza nawet najbliższym. Jest zamknięty, ale niesamowicie emocjonalny. Przez to niespokojny i skłonny do pogrążania się w rozmyślaniach i popadania w stany depresyjne na zmianę z euforią.

Wiele można o nim powiedzieć, ale na pewno nie jest zbyt męski. Owszem, na pierwszych randkach ujrzysz go jako mężczyznę czarującego oraz szarmanckiego, ale z biegiem czasu przekonasz się, że ma też zimne oblicze, że strzela fochy i bywa opryskliwy. Jego największą wadą jest niedojrzałość.

Ten mężczyzna ma w sobie wiele biernej agresji, która w końcu prowadzi do gwałtowności. Potem przeprasza, bo w jego naturze leży, żeby być uprzejmym.

Mężczyzna Rak może być typem kobieciarza gawędziarza, który ma wiele koleżanek i kochanek. Kiedy jednak zdecyduje się założyć rodzinę, przestaje być rozkoszny a zaczyna przejawiać zaborczość. I jest wymagający – trzeba koić jego lęki i podsuwać rosół pod nos. W zamian śpieszy z pomocą, ale zazwyczaj tylko wtedy, jak są to jakieś grube sprawy. Tak, żeby być na każdy gwizdek, to Rak rodzaju męskiego jest zbyt leniwy. Licz się z tym, że nie dba za bardzo o swój wygląd ani zawrotną karierę.

Z kim Rakowi do pary?

Najlepsze zodiakalne pary z Rakiem? Z Rybami Rak będzie wzajemnie się wspierać i dzielić emocjami. Lew jest szczodry w okazywaniu uczuć i zapewnia materialne bezpieczeństwo, więc ustabilizuje emocje Raka, a ten odwdzięczy mu się pochlebstwami. Skorpion Raka zdominuje a Rakowi to będzie bardzo odpowiadać.

I nie do pary?

Włóczęgę Strzelca Rak nie utrzyma w domu, Wodnik nie okaże mu potrzebnego wsparcia i uczuć, bo zajmie się sobą, podobnie zresztą jak Baran.

Lew

Jaka jest kobieta Lew w miłości?

Maksymalistka, kobieta, która chce być widoczna i podziwiana. Nie sposób jej przeoczyć – usta pomalowane czerwoną szminką i kapelusz z wielkim rondem. Pragniesz żyć z królową? Poderwij Lwicę. Kobieta spod tego znaku jest gwiazdą potrzebującą oklasków i mężczyzny u stóp. Jeśli jesteś gotowy, że to ona właśnie jest centrum twojego świata, ruszaj na podbój uzbrojony w bukiet róż, drogiego szampana i coś ze złotej biżuterii.

Kobieta Lew jest próżna, ale sympatyczna. Często się śmieje i lubi kolor czerwony. Wymaga całkowitego skupienia uwagi na sobie, ale czy odwdzięcza się tym samym? Wcale! Chce być wolna i nadal polować. Ma ognisty temperament i coś z nim musi zrobić. Jest ponętna i zapalczywa… i sama wybiera sobie mężczyzn. Cieszy się niesamowitym powodzeniem, ale czy prawdziwie kocha? Niekoniecznie. Ma ograniczone umiejętności dawania i angażowania w świat uczuciowy drugiej osoby.

Chociaż, trzeba jej przyznać, jest szczodra w obsypywaniu prezentami. Uwielbia wydawać pieniądze. W głębi duszy jest leniwą kotką, która ruszy się tylko po to, żeby dostać należną sobie porcję admiracji. Mężczyzna, który pragnie być z kobietą Lwem, musi opanować umiejętność zapewniania jej, że jest słońcem w jego oczach. I nie może jej krytykować pod żadnym pozorem. I dla własnego dobra powinien zaakceptować, że będzie nim z wdziękiem komenderować.

Jaki jest mężczyzna Lew w miłości?

Męski i atrakcyjny, o czym dobrze wie. Podziwia piękne kobiety, ale wybranka nie może go przyćmić. Dlatego Lew nie wybierze kobiety zbyt głośnej, ostentacyjnej, popularnej. Błyszczeć ma on. Jest sztandarowym przykładem ekstrawertyka – towarzyski, szczery, otwarty. Nie ma w nim fałszu, tendencji do kombinowania, ale może być brutalny. Pokaże to nieprzyjemne oblicze, jeśli ktoś urazi jego dumę. Jeśli staje do walki, bije się do upadłego. Jeśli angażuje się romans, to na całego. Sypią się iskry, które mogą doprowadzić do pożaru. Półśrodki nie są dla niego, uważa że ryzyko i zwycięstwo to jego przeznaczenie.


Fajnie jest być zdobywaną przez Lwa, bo jest żarliwy, silny i władczy. Miło stać u jego boku w towarzystwie, bo jest lubiany. Chociaż to on zwykle jest najskuteczniejszym podrywaczem, inni mężczyźni go lubią, bo chętnie płaci rachunki. Cechują go wylewność i szeroki gest. Jest przyjacielem na medal. Potrzebuje ludzi, żeby potwierdzać wysokie mniemanie o sobie i zrobi wszystko, żeby je zdobyć.

Kluczem do serca Lwa są komplementy, odpowiednimi słowami można kierować tym wielkim kotem. Może uznać, że nie przeżyje bez twojego uwielbienia i się z tobą ożeni. Przestanie się wreszcie zakochiwać i odkochiwać, bo zanim się ustatkuje, romansuje na potęgę. Trzeba mu też oddać, że jest dobry w seksie.

Z kim Lwu do pary?

Z Baranem łączy Lwa namiętny temperament, jeśli się sobie wzajemnie spodobają, zostaną razem dłużej. W Strzelcu Lew budzi lojalność, a Strzelca Lew inspiruje, ich związek na pewno będzie ciekawy. Jeśli Bliźnięta dla swojej wygody dadzą się Lwu zdominować, oboje nie będą żałować.

I nie do pary?

Z Bykiem będą to gry wojenne, nie związek. Panna dla Lwa jest zbyt pruderyjna i krytyczna, a Ryby – tak jak on – chcą tylko brać. Zdecydowanie nie są to najlepsze połączenia znaków zodiaku.

Panna

Jaka jest kobieta Panna w miłości?

Wybredna i wymagająca, jeśli chodzi o wszystko, nie tylko mężczyzn. Zachowuje się jak prawdziwa dama, zwykle jest urodziwa i zadbana. Wygląda na poważną i dystyngowaną, ale jeśli przebijesz się przez jej chłodną skorupkę, okaże się naprawdę dobrą kobietą. Pomocną, mądrą życiowo, wspaniałomyślną. Wciąż się rozwija, stawia na intelekt, jest zdecydowana i kocha dom.

Pani Panna wie, jak poradzić sobie z męską psychiką, ma wrodzony talent terapeutyczny i jak nikt inny umie przejrzeć cudze motywacje. Panny nie da się oszukać, jest na to zbyt bystra i ma za dobrą intuicję.

Nie zainteresuje się obżartuchem, gościem z jowialnym humorem (nie cierpi sprośnych dowcipów) ani facetem z niskim IQ. Wymaga, żeby traktować ją z szacunkiem. Jej uczucia są głębokie, choć skrywane. Nie jest bowiem wylewna czy afektowana. Oczekuje dojrzałości, przyzwoitości, klasy. Czasem daje się wykorzystywać, bo jej chęć do pomocy jest wrodzona i nieuleczalna. Ale nie zrobi tego dla byle głupka. Biznesmen, naukowiec, lekarz, ideowy prawnik to dla niej najlepsi partnerzy na życie.

Jaki jest mężczyzna Panna w miłości?

Umysł ma przenikliwy i porządkujący rzeczywistość. Często jest karierowiczem lub pracoholikiem lubiącym kontrolować nurt życia i kobietę, która dzieli z nim życie.

Poznać go można po tym, że nieustannie mówi o pieniądzach. Jest dusigroszem, który uważa, że marnotrawienie pieniędzy to grzech śmiertelny. Sfera finansowa warunkuje jego sukces i jest miernikiem oceniania innych. Nie tylko pod tym względem jest krytyczny. Panna rodzaju męskiego jest do bólu praktyczna i wprost brzydzi się ryzykiem. Jeśli uważasz, że nieprzewidywalność i szalone przygody, romantyzm oraz seks są fajne, wystrzegaj się pana Panny. Jeśli jednak docenisz mężczyznę, który będzie oszczędzał, dbał o swoje zdrowie i wspinał się po szczeblach kariery, możesz przy nim być usatysfakcjonowana.

Kobieta dla niego to ciekawostka, którą trzeba zbadać i sprawdzić. Do związku podchodzi jak do inwestycji. Dlatego chyba najwięcej mężczyzn stanu wolnego urodziło się pod znakiem Panny. Z uczuć nie zdaje egzaminu najlepiej i często nawet do niego nie chce podchodzić. Jeśli stanie na ślubnym kobiercu, to po rozważeniu absolutnie wszystkich za i przeciw… i w nienagannie skrojonym garniturze.

Pan Panna ma jednak swoje plusy, a należą do nich: niezawodność, schludność, piękne wysławianie się, poczucie obowiązku, zapobiegawczość. Zapewnia bezpieczeństwo finansowe i wierność oraz pewność, że nie będzie się po nocach włóczył z kolegami po barach. Miłość dla niego nie jest igraszką.

Z kim Pannie do pary?

Jeśli chodzi o najlepsze zodiakalne pary dla Panny, to ze Skorpionem Panna będzie analizować i drążyć każdy temat, więc się sobą nie zanudzą. Zwłaszcza że Skorpion będzie potrafił wykrzesać z Panny więcej ognia – nie tylko w sypialni. Podobnie rzecz ma się z Bykiem, który wytrąci ją z analizowania, a skieruje ku zmysłom. W relacji Rak – Panna obydwoje wyjdą ze swoich skorup, będą napawać się bezpieczeństwem domowego zacisza i wzajemnie sobą opiekować.

I nie do pary?

Panna niech lepiej wystrzega się Strzelca, bo go nie okiełzna, Ryb, bo te będą ją wykorzystywać, i Bliźniąt, bo ją załamią powierzchownością.

Waga

Jak jest kobieta Waga w miłości?

Kobiety urodzone w tym wenusjańskim znaku znane są ze swojej urody i kruchości. Instynktownie wyczuwają piękno i podziwiają we wszystkich jego przejawach. Fascynująca kobieta Waga pachnie zmysłowymi perfumami, mieszka w prestiżowym miejscu, kocha biżuterię. To samo dotyczy mężczyzn. Swoich towarzyszy traktuje jak diamentowy pierścionek – mają być dodatkiem do pięknej całości. Mało reprezentacyjny mężczyzna jest skreślony – piwny brzuch czy zapadła klatka piersiowa go dyskwalifikują. Podobnie jak debet na koncie.

Kobieta Waga to flirciara, zdobywa każdego przedstawiciela płci przeciwnej wrodzonym kobiecym wdziękiem. Uosobienie czaru, ale nie empatii. Jej uczucia są raczej powierzchowne i nie trwają długo. Szybko zapomina o swoich ofiarach, bo w jej podbojach chodzi o to, żeby była podziwiana i miała z tego zyski.

Preferuje raczej typ artysty niż handlowca. Ulegnie pisarzowi czy muzykowi z sukcesami i umiejętnym podejściem do materii, ale – pamiętajcie – nie znosi, kiedy mężczyzna mówi o pieniądzach. Ma pogląd, że powinno się je mieć i wydawać na przyjemności, i tyle. Chwalisz się, ile kosztował wyjazd na narty? To niewybaczalne faux pas!

Co jeszcze warto wiedzieć o tej kobiecie? Nie wydawaj jej poleceń, nie naciskaj. Uprzejmie słowa i łagodna perswazja są jedynym sposobem, żeby Waga wreszcie skończyła makijaż.

Jaki jest mężczyzna Waga w miłości?

Jego wrażliwa natura sprawia, że czuje się najlepiej, kiedy wszystko wokół jest harmonijne, uporządkowane i pogodne. Nie jest to ani typ sportowca, ani kibica. Chyba że chodzi o szachy. Mężczyzna Waga to strateg. Grzeczny, taktowny, sprawiedliwy. Nie robi scen, nie emocjonuje się. Jeśli marzysz o mężczyźnie w typie włoskiego kochanka, zapomnij o panu Wadze.

Dąży do kompromisu i odsuwa od siebie nieprzyjemne decyzje. Uwaga, może chcieć, żeby to jego partnerka była od „brudnej roboty” – załatwiania spraw przyziemnych i wymagających konfrontacji. Kolejne ostrzeżenie – ten czaruś unika osobistej obecności i zaangażowania. A kiedy jego życiowa wygoda jest zagrożona, okazuje się, że pod jego tolerancyjną i miłą powłoką chowa się wredny egoista.

Warto wiedzieć, że ma słabość do kobiet dobrze ubranych, emanujących kobiecą energią i takich, które wiedzą, czego chcą. Bo on wie jedynie, że u jej boku ma mu się żyć przyjemnie i łatwo. Jakiś plus? Ma cierpliwość do gry wstępnej i wyczucie trendów w modzie.

Z kim Wadze do pary?

Z Bliźniętami Wagę łączy brak zaborczości i zazdrości. Są towarzyscy, otwarci, nie przywiązani. Mogą razem brylować. Namiętny romans Wagi z Lwem może przerodzić się w dobre małżeństwo. Lew jest hojny, a Waga uważa, że jej się należy. Jeśli Waga przekona Strzelca do prawdziwego partnerstwa, a on utemperuje nieco swoją niezależność, ich życie będzie przygodą.

I nie do pary?

Waga nie dogada się z rozemocjonowanym Rakiem, równie jak ona leniwymi Rybami, a egotyczny Wodnik nie podaruje jej odpowiedniej dawki atencji.

Skorpion

Jaka jest kobieta Skorpion w miłości?

Uwodzicielka. Może uczyć innych, jak poderwać faceta. To, czym magnetyzuje mężczyzn, to lubieżność, która leży głęboko w jej pragnieniach. Kobieta urodzona w znaku Skorpiona dostała od gwiazd niezaprzeczalny seksapil. W jej oczach, głosie, aurze jest wiele namiętności. Dzięki temu bez wysiłku – niczym kobra – hipnotyzuje ofiarę, która im jest mądrzejsza, tym mniej będzie stawiać oporu, bo jeśli ulegnie, nie będzie żałować. Jeśli kobieta Skorpion kocha, to na maksa. Z nią nie sposób się nudzić czy prześlizgnąć się po temacie. Nic na skróty.

Miłość traktuje poważnie. Dla kobiety Skorpiona uczucie musi być pasją, angażuje się na tysiąc procent i tego oczekuje od swojego wybranka. Jest uparta, tajemnicza, przenikliwa, zdobędzie każdy cel, który sobie wyznaczy. Ciebie również. Jeśli znalazłeś się w orbicie zainteresowań kobiety Skorpiona i spodobało ci się to, absolutnie nie możesz okazać słabości. Ona tego nie znosi. Gdy zorientuje się, że ulegasz pod naciskiem, zobaczysz jedynie jej seksownie kołyszące się biodra, gdy odchodzi.

Jej wadą jest zazdrość, dąży do tego, żeby mieć mężczyznę na wyłączność. Dlatego, że boi się odrzucenia i poniżenia, wszędzie widzi rywalki. Jeśli zdradzisz, poznasz jej mściwą naturę. Co więcej – dowiesz się, że nie ma nic gorszego niż furia rozwścieczonej Skorpionicy. Jeśli będziesz wierny, przekonasz się, że jej uczucia są głębokie, a wrażliwość autentyczna. Zawsze stanie po twojej stronie (też publicznie) i będzie traktować cię po królewsku.

Jaki jest mężczyzna Skorpion w miłości?

To mroczny rycerz, o tyle pociągający, co niebezpieczny. Rządzi nim pożądanie, jest namiętny, ale i uczuciowy. Uwodzi aurą tajemnicy i nieprzewidywalnością. Nęcąca jest też jego męska determinacja – żeby zdobyć kobietę, która mu imponuje i go podnieca, pokona każdą przeszkodę. Ma w sobie taką moc wewnętrzną, że w ogóle nie myśli o konsekwencjach, mało obchodzi go, co pomyślą inni i czy coś wypada czy też czegoś nie wypada. Jest introwertykiem kierującym się wyłącznie wewnętrznym kompasem. Kobiety zazwyczaj lgną do niego jak opiłki stali do magnesu. To ich reakcja na jego hipnotyczną zmysłowość.

Mężczyzna urodzony w znaku Skorpiona nie jest kandydatem do mało poważnych flirtów. Lepiej go nie zwodzić, bo bywa gwałtowny i nie wybacza zadanych ran. Jest wojownikiem i naprawdę nie warto mieć w nim wroga. Nie uznaje odmowy. Zapalczywy, uparty, nieustępliwy. Gdy wygrywa, bierze wszystko. Gdy zdobędzie swoją kobietę i odważy się przed nią otworzyć, będzie lojalny i będzie starał się, żeby związek opierał się na głębi uczuć i prawdziwej bliskości. Jeśli tego nie zazna, grożą mu obsesje. Samotny Skorpion lub Skorpion, który nie kocha, bywa rozpustny. Jego plusy to: zdrowe ambicje, przedsiębiorczość, konsekwencja i zdrowe podejście do pieniędzy.

Z kim Skorpionowi do pary?

Byk to dobry kandydat do dla Skorpiona, bo elektryzują się seksualnie i równie mocno lubią pieniądze. Ryby Skorpionowi z rozkoszą ulegną i nie będą mieć za złe jego dominacji i zaborczości. Podobnie sprawa wygląda z Panną. To najlepsze zodiakalne pary dla Skorpiona.

I nie do pary?

Skorpiony mogą zamienić w piekło życie podobnie władczego Lwa i zbyt niezależnych Strzelca oraz Barana.

Strzelec

Jaka jest kobieta Strzelec w miłości?

Ma skłonność do związków z obcokrajowcami i zakochiwania się w podróży. Wakacyjny romans to zdecydowanie to, co kobieta Strzelec kocha. Mężczyzn przyciąga optymizmem, poczuciem humoru i bezpośredniością. Jest pogodna i szczodra, wygląda na nieskomplikowaną i śmiałą. W głębi duszy pozostaje wolna. Podoba się mężczyznom lubiącym mieć w partnerce kumpelkę, z którą dzielą sportowe pasje i która jest gotowa wyruszyć z nimi w świat z biletem w jedną stronę. To nie jest domatorka, nie ma w niej potulności ani skłonności do poświęceń. Ale trzeba jej oddać, że jak nikt urządza przyjęcia.

W związek szybko się angażuje, nie waży wszystkich za i przeciw, błyskawicznie się rozpala, ale potrafi też równie szybko wycofać się z relacji. Potrafi być do bólu szczera i nietaktowna. Niestała w uczuciach, lekkomyślna, pozbawiona hamulców. Kieruje się impulsami i może ranić. Jeśli uzna, że gdzieś dalej trawa jest bardziej zielona niż w obecnym związku, nie zawaha się ani minuty i odejdzie. Ma alergię na nudę, jeśli nie jest zabawiana, bez skrupułów zmienia go na bardziej ekscytujący model. Ze swoimi licznymi byłymi pozostaje w przyjacielskich stosunkach, jeśli o nich pamięta.

Jaki jest mężczyzna Strzelec w miłości?

Jest niczym elektrownia. Już na początku znajomości poczujesz, że wstępuje w ciebie nowe życie. Koleżankom opowiesz, że spotkałaś mężczyznę wesołego, inteligentnego, pasjonującego. Z nim codzienność nabiera barw. Dla niego fascynujące jest, że budzi się i jest wtorek. Nauczysz się przy nim cieszyć ze wszystkiego i uznasz, że nie ma rzeczy niemożliwych. Będziecie razem eksplorować stan zakochania. Mężczyzna Strzelec uwielbia wprost być zakochany, to on przynosi bukiety kwiatów tak duże, że nie widać go zza nich. To on zaprasza do najmodniejszych restauracji i tańczy w deszczu w drodze powrotnej z licznych imprez, na które cię zaciągnie – czy tego chcesz, czy nie. Co może przerwać tą ekscytującą sielankę? Twoja zazdrość.

Strzelec rodzaju męskiego lęka się kobiet zaborczych, zbyt poważnych, drobiazgowych. Jeśli poczuje, że chcesz go usidlić, mówiąc mu, żeby w soboty szorował łazienkę – już go nie zobaczysz. Długotrwały intymny związek oraz obowiązki go przerażają. Zawsze zostawia sobie otwartą furtkę. Zaciągnięty cudem jakimś do ołtarza mówi sobie w myśli: „Najwyżej się rozwiodę”. Życie z nim to sinusoida, raz może góry przenosić, innym razem wścieka się z powodu głupstw i dąsa. Przekonasz się, że jest uparty, bo przyzwyczaił się, że ma to, czego chce.

To naprawdę ciekawy facet, ale dla kobiety, która jest pewna siebie, równie niezależna jak on i w każdej chwili gotowa spakować walizki, żeby go zostawić. To go kręci.

Z kim Strzelcowi do pary?

Lew dla Strzelca jest atrakcyjny, bo mają podobne temperamenty, będą się razem znakomicie bawić i inspirować. Z Wodnikiem łączy go brak zazdrości i tolerancja. Będą sobie żyć na przekór konwenansom. Para Strzelec – Bliźnieta to recepta na pożycie pełne ekscytacji.

I nie do pary?

Strzelec nie dogada się z powściągliwym Koziorożcem, marudną Panną i mało konkretnymi Rybami. To nie będą najlepsze zodiakalne pary.

Koziorożec

Jaka jest kobieta Koziorożec?

W miłości jest ostrożna i nieufna, bo twardo stąpa po ziemi. Trudno jej dać się ponieść falom uczuć. Ale to wcale nie oznacza, że nie jest namiętna i że nie kocha być kochana. Nie licz na to, że całkowicie pozbędzie się kontroli i ulegnie impulsom. Co to, to nie. Ale za to da mężczyźnie okazję, by potrenował sobie jej zdobywanie i oddawanie czci. Jeśli będzie wytrwały, a przy tym wykaże się życiowym rozsądkiem, pracowitością i oczaruje ją jakimś rodzajem prestiżu, nie będzie żałował. Zyska kobietę godną zaufania, oferującą oparcie, bezpieczeństwo i zimną krew, kiedy trzeba. Nie będzie musiał się bać, że narobi jakichś głupot, wyda wszystkie pieniądze z karty kredytowej czy pójdzie w siną dal. Nie.

To, z czym musi się liczyć, to nauka cierpliwości. Długo się bowiem rozpala, ale gdy wreszcie zapłonie, to nie na krótko. Preferuje długie dystanse. Rozczaruje się nią ten, kto ma słabość do kokietek. Dla kobiety Koziorożca miłość nie jest zabawą, oczaruje faceta, który ceni sobie powściągliwość, wierność, uważność. W pakiecie ta pani oferować też może oziębłość, brak poczucia humoru, zaniżoną samoocenę z powodu kompleksów, zahamowania seksualne.


Jaki jest mężczyzna Koziorożec?

To typ prezesa w garniturze o klasycznym kroju, który wie, czego chce, i nie znosi, gdy mu się tego odmawia. Na randce z Koziorożcem nie chichocz cienko i nie drażnij się z nim. To go rozzłości i nie poznasz jego zmysłowej, nieco lubieżnej, strony. Jeśli lubisz być zdominowana przez samca alfa, nie będziesz na niego narzekać. Jeśli zastosujesz się do jego życzeń, stanie na wysokości zadania. Jeżeli kręci cię autorytarny facet, który w swoim notesie odhacza kolejne wyśrubowane zawodowe cele i wie, jak lokować kasę, startuj do niego. Warto, żebyś wiedziała, że dla niego ważny jest czas. Nie będzie go tracił, jeśli z byle powodu będziesz zwlekała, żeby iść z nim do łóżka. Ale jeżeli podasz rozsądny argument, poczeka, bo jest cierpliwy.

Poważnie zainteresowany kobietą Koziorożec żąda konkretnej deklaracji, bo również jest na nią gotowy. On nie skacze z kwiatka na kwiatek, bo za bardzo szanuje swoją energię. Szuka kobiety, która nie wypadła sroce spod ogona i będzie mu podporządkowana. Lubi zacisze domowe i trochę wyuzdane zabawy w sypialni. Podobno im starszy, tym jest w tym lepszy.

Jeśli zdecydujesz się na życie z Koziorożcem, zapewni ci bezpieczeństwo materialne. Będziesz żyć u boku mężczyzny przezornego i wyrachowanego, takiego, który zawsze robi to, co uważa za swój obowiązek. Będzie do ciebie romantycznie przywiązany, publicznie będzie cię tytułował swoją małżonką. Ale kiedy dojdzie między wami do konfliktu, nie licz na jego skłonność do kompromisu. To mogą być tylko pozory, żeby zyskać na czasie i dopiąć swego. To uparciuch.

Z kim Koziorożcowi do pary?

Jeśli chodzi o najlepsze zodiakalne pary dla Koziorożca, duet Koziorożec – Ryby to dowód, że przeciwieństwa się przyciągają. Ryby dadzą się Koziorożcowi kontrolować, a on obdarzy je poczuciem bezpieczeństwa. Ze Skorpionem Koziorożca połączą wspaniały seks oraz wspólna silna wola. Z Panną będzie się delektował domowym ogniskiem i zasilaniem konta oszczędnościowego.

I nie do pary?

Koziorożca do białej gorączki doprowadzą lękliwy Rak, zbyt niezależny Wodnik i popędliwy Baran.

Wodnik

Jaka jest kobieta Wodnik?

Skradniesz jej chłodne serce, jeśli okażesz się przyjacielski, z szerokimi horyzontami intelektualnymi i nie będziesz na nią naciskał. Zyskasz punkty, jeśli nie jesteś zbyt wylewny. Jeśli jesteś typem księgowego i ważne są dla ciebie imieniny u cioci, zapomnij o Wodniczce. Zwykle ma kontrowersyjne poglądy i lubi szokować nie tylko konserwatystów.

To ekscentryczka o zapędach społecznikowskich, która prędzej zbawi świat, a nie ciebie. Jeśli potrzebujesz ciepłej przystani, to niestety ona ci jej nie zapewni. Ale jeśli lubisz niecodzienne wyzwania, patrzysz się śmiało w przyszłość i kręcą się feministki – masz duże szanse na powodzenie. Możesz liczyć na nowoczesną towarzyszkę.

Jest nieco wyniosła i nie grzeszy empatią, ale przecież nie ma ludzi bez wad. Wystrzegać się jej należy przy nadwrażliwości, tendencji do bycia ofiarą. Kogoś takiego pani Wodnik zniszczy bez mrugnięcia. Jej broń to lodowata obojętność. Przekonasz się, jak bardzo to potrafi zranić. Mimo wszystko chcesz ją poderwać? Poćwicz bystre i celne riposty. Zrobisz na niej wrażenie.

Jaki jest mężczyzna Wodnik?

Jeśli lubisz być niezauważana przez egocentryków, przy Wodniku poczujesz się spełniona. Pociągają cię neurotyczni samotnicy, nieprzejednani dziwacy i fanatycy? Szukaj ich wśród osób urodzonych w znaku Wodnika. Poznając pana Wodnika, możesz odnieść wrażenie, że nie bardzo mu na czymkolwiek zależy i się nie pomylisz. Kiedy się do niego zbliżysz, przekonasz się, że najważniejsza jest jego własna wygoda.

Jeśli mimo wszystko on ci się spodoba, są na niego sposoby. Bądź bystra, na luzie, przyjacielska. Podziel się z nim jakąś intelektualną pasją, ale udawaj, że wcale nie chcesz z nim bliższej relacji. Nie zdradzaj też, że masz fantazje seksualne z nim w roli głównej. Niezależny do bólu Wodnik może poczuć się przytłoczony i tyle go zobaczysz. Nie mów też, że coś wypada bądź nie wypada, nie używaj słowa „zasady”. Bądź ponad normami. Wykaż chęć poznania z jego licznymi przyjaciółmi i niech ci nie przeszkadza, gdy odkryjesz, że nie łączą ich bliskie więzi, tylko jakaś idea.

Związek z mężczyzną Wodnikiem uda się, jeśli będziesz miała równie duże pokłady wolności wewnętrznej, co on. Nie licz na specjalną bliskość. Warto wiedzieć, że istnieje typ Wodników bardzo konserwatywnych i nieustępliwych. Tych lepiej się wystrzegać.

Z kim Wodnikowi do pary?

Bliźnięta są równie tolerancyjne i obojętne, więc nie będą na Wodniku wywierać presji, a on to doceni. Nie ucieknie, co ma w zwyczaju, też przed Baranem, bo ten nie jest zbyt emocjonalny, a za to śmiały, podobnie jak Wodnik. Związek z drugim Wodnikiem będzie jak lodówka, ale im przecież w to graj.

I nie do pary?

Emocjami Wodnika przytłoczą Lew, Ryby oraz Skorpion, i źle się to skończy. To na pewno nie najlepsze połączenia znaków zodiaku.

Ryby

Jaka jest kobieta spod znaku Ryb w miłości?

Subtelna, empatyczna, czuła, obdarzona intuicją. Potrafi bezbłędnie odgadnąć, co czuje druga osoba. Może mieć nawet talent do jasnowidzenia i jest dobrym materiałem na medium.
Niezwykłość oraz tajemnicza aura przyciągają do niej tabuny mężczyzn. Ale często tych nieodpowiednich. Ryby zakochują się w sekundę, a najczęściej w chłopcach nie mężczyznach. Z nimi bowiem czują się bezpieczne, ale w głębi duszy usychają z tęsknoty za zawadiaką. Marzą (to umie doskonale) o tym, że je uratuje przed prozą życia, w którą się wpakowały.

Na szczęście część z pań Ryb zna kobiece sztuczki. Bezbronność jest skutecznym haczykiem. Więc nie daj się zwieść. Uwodzicielka spod znaku Ryb pozornie wygląda na niewinną, ale drzemią w niej również ciemniejsze moce. Jest zwodnicza. Kusi delikatnością, przy niej mężczyzna może poczuć się silny, opiekuńczy, męski, a ona to wykorzysta. Kobieta spod znaku Ryb nie przepada się wysilać, oczarowany delikwent będzie miał ręce pełne roboty i nie wyplącze się tak łatwo, bo umiejętnie gra rolę ofiary.

Jaki jest mężczyzna spod znaku Ryb w miłości?

Wrażliwy i magnetyczny dla płci przeciwnej. Kobiety widzi tak, jak chce je widzieć, nie bacząc na fakty. Jest marzycielem goniącym za nierealnym. Gdy się zakocha, idealizuje wybrankę. Atrakcyjny dla kobiet zmysłowych, ale takich, które lubią dominować. Przez jakiś czas dla własnej wygody będzie jej podnóżkiem, ale w końcu otrząśnie się i będzie gorzko rozczarowany. Ryby są specjalistami od rozczarowania, bo różowe okulary prędzej czy później rozbijają się z hukiem.

Pana Ryby ciągle kuszą zmiany, chociaż deklaruje i to nawet szczerze, że dąży do uczuciowej stabilizacji. Nie spodziewaj się po nim wierności, we krwi ma ściemnianie. Ulega wpływom, żyje tylko dniem dzisiejszym i kieruje się najlżejszym porywem serca. Dla niego miłość to gwiazdy i bezkresne niebo, dlatego potrzebuje kogoś, kto wybuduje dach nad jego głową. Jeśli będziesz dla niego ostoją stabilności, wróci do ciebie po każdej miłostce. Jeśli chcesz z nim żyć, pogódź się, że jest rozrzutny. W pakiecie dostaniesz jego niezaprzeczalny urok osobisty i talenty artystyczne, ale także słabość do używek, brak praktycznego podejścia do życia oraz zdolności organizacyjnych. Żyjąc z nim, nie będziesz wiedzieć, na czym stoisz. Za to on zawsze będzie doskonale wiedział, jak wybrać dla siebie najłatwiejsze rozwiązanie.

Z kim Rybom do pary?

Z Bykiem, bo zapewnia stabilność i kasę. Z Rakiem, bo zaspokoi emocjonalne potrzeby Ryb. Ze Skorpionem, bo ona przejmie dowodzenie, a przy okazji okaże się kochankiem doskonałym.

I nie do pary?

Strzelec nie da się usidlić, Bliźnięta przechytrzyć, a Waga nie weźmie na siebie trudów życia – to nie najlepsze połączenia znaków zodiaku.

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
Autopromocja
Autopromocja

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze