fbpx

Kontakt

Sekretariat  sekretariat@grupazwierciadlo.pl
tel. 22 31 23 712
ul. Postępu 14
02-676 Warszawa
NIP: 525-22-22-636
REGON: 017400479
Sąd Rejonowy dla m. ST. Warszawy XIII Wydział Gospodarczy
Kapitał zakładowy 4.844.000,- PLN

Redakcja Zwierciadlo.pl:

Magdalena Rosłaniec  m.roslaniec@grupazwierciadlo.pl

Małgorzata Welman  m.welman@grupazwierciadlo.pl

Katarzyna Margielska  k.margielska@grupazwierciadlo.pl

Marta Waszkiewicz  m.waszkiewicz@grupazwierciadlo.pl

Dominika Soćko  d.socko@grupazwierciadlo.pl

Julia Berg  j.berg@grupazwierciadlo.pl

 

Digital Marketing Manager  Agnieszka Kubińska  a.kubinska@grupazwierciadlo.pl

Redakcja

redaktor naczelna Joanna Olekszyk
zastępca redaktor naczelnej Alina Gutek
dyrektor artystyczna Katarzyna Miśkowiec
sekretarz redakcji Dariusz Janiszewski

Redakcja

redaktor naczelna Joanna Olekszyk
dyrektor artystyczny Maciej Kałkus
sekretarz redakcji Monika Stachura

Dyrektor ds. reklamy
Anna Szaluś – tel. 22 312 37 32, 694 484 228
a.szalus@grupazwierciadlo.pl

Zastępca dyrektora ds. reklamy
Anna Ruszkowska – tel. 22 312 37 44, 664 742 101
a.ruszkowska@grupazwierciadlo.pl

Specjalista ds. reklamy magazynów Zwierciadło i Sens oraz portalu Zwierciadlo.pl
Ewa Pietrzykowska – tel. 22 312 37 15, 662 060 092
e.pietrzykowska@grupazwierciadlo.pl

Zobacz cenniki reklamy, harmonogramy, specyfikacje techniczne
>>> kliknij tutaj 

Dyrektor
Justyna Ogłozińska j.oglozinska@grupazwierciadlo.pl 

tel. 22 312 37 57

Dyrektor ds. handlowych
Anna Gromadowska  a.gromadowska@grupazwierciadlo.pl

Specjalista ds. Promocji Książek
Beata Gontarska  b.gontarska@grupazwierciadlo.pl
tel.: 600 394 418

Redakcja Działu Książek
Blanka Wośkowiak

Zobacz zasady przysyłania propozycji wydawniczych >>>> tutaj

W ofercie naszego sklepu internetowego znajdują się:

  • książki Wydawnictwa Zwierciadło
  • aktualne i archiwalne wydania drukowane magazynów Zwierciadło i Sens

sklep.zwierciadlo.pl

W naszym sklepie cyfrowym znajdują się:

  • e-wydania magazynów Zwierciadło i Sens, prenumerata
  • ebooki
  • audiobooki

zwierciadlo.pl/sklepcyfrowy

Fundacja Zwierciadło istnieje w ramach Wydawnictwa Zwierciadło od 2011 roku, skupiając swoje działania na muzyce i sztuce. Głównym celem jest wspieranie i inicjowanie wydarzeń kulturalnych o unikalnej jakości. W swoich działaniach współpracujemy z pozostałymi działami Wydawnictwa: magazynami Zwierciadło i Sens oraz Działem książek i portalem.

Sztuki wizualne

Fundacji opiekuje się prywatną kolekcją sztuki nowoczesnej i współczesnej Jankilevitsch Collection, skupionej wokół awangardowego malarstwa abstrakcyjnego. Głównym profilem polskiej części kolekcji jest sztuka lat 50., 60. i 70. W kolekcji znajdują się m.in. prace: Wojciecha Fangora, Henryka Stażewskiego, Tadeusza Kantora oraz Teresy Pągowskiej. W swoich poszukiwaniach staramy się również zwracać uwagę na najciekawszych twórców młodszego pokolenia odnoszących się w swoich działaniach do polskich awangardzistów, stąd w Kolekcji prace Piotra Uklańskiego, Bownika, Igora Omuleckiego czy Wilhelma Sasnala.

Prace z Kolekcji wypożyczane są na wystawy w Polsce i za granicą, promując polskich twórców na całym świecie. Współpracujemy z najważniejszymi polskimi instytucjami kultury m.in. Muzeum Narodowym w Warszawie, Muzeum Narodowym w Krakowie, Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN, Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie.

Kontakt:
Katarzyna Wąs
Prezeska Fundacji
Kuratorka Jankilevitsch Collection
k.was@grupazwierciadlo.pl

Edyta Pawlik
e.pawlik@grupazwierciadlo.pl

Fundacja Zwierciadło
ul. Postępu 14
02-676 Warszawa
NIP 525-251-96-55