Kontakt

Sekretariatsekretariat@grupazwierciadlo.pl

tel. 22 31 23 712

ul. Postępu 14
02-676 Warszawa
NIP: 525-22-22-636
REGON: 017400479
Sąd Rejonowy dla m. ST. Warszawy XIII Wydział Gospodarczy
Kapitał zakładowy 4.844.000,- PLN

Magdalena Rosłaniec  m.roslaniec@grupazwierciadlo.pl

Małgorzata Welman  m.welman@grupazwierciadlo.pl

Julia Berg  j.berg@grupazwierciadlo.pl

Marta Waszkiewicz  m.waszkiewicz@grupazwierciadlo.pl 

Online & E-Commerce Project Manager Artur Winiarski  a.winiarski@grupazwierciadlo.pl

Programista Sylwester Ciach  s.ciach@grupazwierciadlo.pl

Redakcja

redaktor naczelna Paulina Stolarek-Marat
dyrektor artystyczna Katarzyna Miśkowiec
sekretarz redakcji Dariusz Janiszewski

Promocja i PR

Justyna Ogłozińska  j.oglozinska@grupazwierciadlo.pl

Produkcja

Robert Jeżewski  tel. 22 312 37 52  r.jezewski@grupazwierciadlo.pl

Redakcja

redaktor naczelna Joanna Olekszyk
dyrektor artystyczny Maciej Kałkus
sekretarz redakcji Monika Stachura

Promocja i PR

Justyna Ogłozińska  j.oglozinska@grupazwierciadlo.pl

Produkcja

Robert Jeżewski  tel. 22 312 37 52  r.jezewski@grupazwierciadlo.pl

Dyrektor ds. reklamy
Anna Szaluś – tel. 22 312 37 32, 694 484 228
a.szalus@grupazwierciadlo.pl

Zastępca dyrektora ds. reklamy
Anna Ruszkowska – tel. 22 312 37 44, 664 742 101
a.ruszkowska@grupazwierciadlo.pl

Specjaliści ds. reklamy magazynów Zwierciadło i Sens oraz portalu Zwierciadlo.pl
Ewa Pietrzykowska – tel. 22 312 37 15;  662 060 092
e.pietrzykowska@grupazwierciadlo.pl
Marta Grzesik – 22 312 37 13, 666 379 563
m.grzesik@grupazwierciadlo.pl

Zobacz cenniki reklamy, harmonogramy, specyfikacje techniczne
>>> kliknij tutaj 

Dyrektor ds. handlowych
Anna Gromadowska  a.gromadowska@grupazwierciadlo.pl

Dział Promocji – Książki
Katarzyna Wesołowska  tel. +48 600 394 418  k.wesolowska@grupazwierciadlo.pl

Redakcja
Edyta Woźnica
Blanka Wośkowiak

Zobacz zasady przysyłania propozycji wydawniczych >>>> tutaj

Fundacja Zwierciadło istnieje w ramach Wydawnictwa Zwierciadło od 2011 roku, skupiając swoje działania na muzyce i sztuce. Głównym celem jest wspieranie i inicjowanie wydarzeń kulturalnych o unikalnej jakości. W swoich działaniach współpracujemy z pozostałymi działami Wydawnictwa: magazynami Zwierciadło i Sens oraz Działem książek i portalem.

Sztuki wizualne

Fundacji opiekuje się prywatną kolekcją sztuki nowoczesnej i współczesnej Jankilevitsch Collection, skupionej wokół awangardowego malarstwa abstrakcyjnego. Głównym profilem polskiej części kolekcji jest sztuka lat 50., 60. i 70. W kolekcji znajdują się m.in. prace: Wojciecha Fangora, Henryka Stażewskiego, Tadeusza Kantora oraz Teresy Pągowskiej. W swoich poszukiwaniach staramy się również zwracać uwagę na najciekawszych twórców młodszego pokolenia odnoszących się w swoich działaniach do polskich awangardzistów, stąd w Kolekcji prace Piotra Uklańskiego, Bownika, Igora Omuleckiego czy Wilhelma Sasnala.

Prace z Kolekcji wypożyczane są na wystawy w Polsce i za granicą, promując polskich twórców na całym świecie. Współpracujemy z najważniejszymi polskimi instytucjami kultury m.in. Muzeum Narodowym w Warszawie, Muzeum Narodowym w Krakowie, Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN, Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie.

Kontakt:
Katarzyna Wąs
Prezeska Fundacji
Kuratorka Jankilevitsch Collection
k.was@grupazwierciadlo.pl

Edyta Pawlik
e.pawlik@grupazwierciadlo.pl

Fundacja Zwierciadło
ul. Postępu 14
02-676 Warszawa
NIP 525-251-96-55